לכבוד המשבר הכלכלי: טיפים לחסכון במים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכבוד המשבר הכלכלי: טיפים לחסכון במים

Yossarian22

Recommended Posts

שלום לכולם :hi:

לאור עליית מחירי המים (וכמובן העובדה שאין יותר מדי מים)

ולפני שמים הופכים להיות מוצר לעשירים בלבד..

אתם יכולים לכתוב פה טיפים שלכם לחסוך במים !

כמה דברים שלי:

*בזמן המקלחת לשים שיר שאתם אוהבים ברקע [אפשר בפלאפון או משהו] ולנסות לסיים את המקלחת עד סוף השיר - ככה גם נהנים משיר נחמד ברקע וגם מסיימים להתקלח [המלצת רשות המים-להתקלח עד 4 דקות].

*לנסות להוריד באסלה בכל מקרה את הידית הקצרה - גם אם הורדתם חבילה. ברוב הפעמים זה מצליח. אני מניח שזה חוסך בערך חצי מיכל כל פעם.

*לא לשטוף את האוטו אם אתם יודעים שעומד לרדת גשם [גם ככה הגשם מתייבש מכוער על הרכב וצריך לנגב אותו שוב].

*לחסוך מים לא רק בבית - גם בצבא ובעבודה, אמנם זה לא הכסף שלכם, אבל זה המים של כולנו. אני מכיר הרבה חיילים שזורקים זין ועושים מה שבא להם במקלחת מתקלחים 40 דקות כאילו זה סאונה.. זה לא בסדר.

*אם יש לכם חצר בבית-תנסו להחליף לדשא סינטתי - גם חוסך במים וגם יפה וירוק תמיד בלי להשקות, לכסח וכאלה.

זה מה שחשבתי בינתיים.. תוסיפו ! :xyxthumbs:

עריכה:

בטעות פתחתי בגאדג'טים.. :S אפשר למחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר למקלחת - מתי שמסתבנים, לסגור את הברז. ורק אח"כ לפתוח ולשטוף. וזה תופס גם לגבי צחצוח שיניים וגלוח. כשמצחצחים שיניים, בהחלט אין צורך להשאיר ברז פתוח... מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין האסלה;

if it's yellow let it mellow, if its brown let it down

אפשר לשים גם בקבוק ליטר וחצי בתוך הניאגרה ואז בעצם בכל הדחה נחסוך ליטר וחצי (יכול להגיע גם למאות ליטרים בחודש)

ליותר רציניים, לפני שמתקלחים ומחכים למים החמים שיזרמו - את המים הקרים ניתן לשפוך לדלי ולהשקות עם זה את הגינה, לנקות את האוטו וכו..

אגב, מישהו יכול להסביר לי למה יש מים מתוקים באסלה? עם כל הים שיש במדינה (ובכלל בעולם) למה לא מזרימים לשם מי ים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין האסלה;

if it's yellow let it mellow, if its brown let it down

אפשר לשים גם בקבוק ליטר וחצי בתוך הניאגרה ואז בעצם בכל הדחה נחסוך ליטר וחצי (יכול להגיע גם למאות ליטרים בחודש)

בנוגע לראשון, זה רעיון סביר, תלוי כמה זמן אתה נותן לזה להישאר באסלה

מכיוון שהחדר מתחיל להסריח עם הזמן (פחות בעייתי אם יש חלון פתוח בשירותים)

ובנוגע לשני,

זה תלוי בניאגרה. פעם ניאגרות היו יותר גדולות (9 ליטר להדחה מלאה ו-4.5 להדחה חלקית)

אבל כאלה חדשות בדר"כ קטנות יותר (6 ו-3, בהתאמה) ושם זה פחות נחוץ,

מה גם שעדיין צריך מספיק מים בשביל לשטוף את הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תאכלו פסטה!!!!!!!!!!

איזה ת'רד מטומטם. 4 דקות מקלחת אעלק.

עמרי, רובנו יודעים שאתה לא בעד חיסכון במים, אז תחסוך מאיתנו את הוויכוח הזה.

מי שכן חשוב לו, אז כן יגיב בנושא, אתה לא חשוב לך, אל תגיב בנושא.

בקשר לניאגרה, אפשר לכוון אותה מבפנים, כמה מים היא תכניס, ואז אפשר לעשות להדחה קטנה 2, ולהדחה גדולה 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...