ליגליזציה בקליפורניה של קנאביס (מריחואנה) למטרות הנאה! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגליזציה בקליפורניה של קנאביס (מריחואנה) למטרות הנאה!

Rockaved

Recommended Posts

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^השם ירחם על השטיפת מוח שעברת אתה ושאר הילדים בבית ספר

בו אני אתן לך פרויקט תחפש יותר מ 3 אנשים שמתו מגראס\חשיש בכל ההיסטוריה ...בהצלחה :xyxthumbs:

זה בכלל לא קשור למוות מידי.. זה כמעט בלתי אפשרי למות מOD של מריחואנה.. וכשאני אומר כמעט בלתי אפשרי אני מתכוון לבלתי אפשרי.

אני מתכוון על להיות בן אדם ערכי, בוגר שתורם לחברה ולעצמו, ולא סתם איזה מסומם שהדבר היחיד שמעניין אותו בחיים זה ההתמכרות שלו והכיף שלו באותו רגע.

מה גם שמסמים קלים בקלות אפשר להידרדר לסמים קשים, ומזה אפשר למות טיפה יותר מהר. אולי זה לא קורה לכל אחד, או לרוב האנשים, אבל רק הסיכוי הקלוש שדווקא אתה תיפול בזה, ותהרוס לך את כל החיים [כשרק רצית קצת "גווד טיים"] היא זאת שלא תאפשר לי לנסות אפילו.

לא סתם נתתי דוגמאות של מדענים ואנשים שתרמו לאנושות עם העבודה שלהם.

כחלק משירותי הצבאי אני נחשף לאנשים שהפכו את הסמים הקלים לדרך חיים והפכו את ה"ישיבות" למשהו מאוד מרכזי ביום יום שלהם. זה משהו שלא גורם לי לשמוח שעשו ליגליזציה לסמים קלים בקליפורניה. בדיוק להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא קשור למוות מידי.. זה כמעט בלתי אפשרי למות מOD של מריחואנה.. וכשאני אומר כמעט בלתי אפשרי אני מתכוון לבלתי אפשרי.

אני מתכוון על להיות בן אדם ערכי, בוגר שתורם לחברה ולעצמו, ולא סתם איזה מסומם שהדבר היחיד שמעניין אותו בחיים זה ההתמכרות שלו והכיף שלו באותו רגע.

מה גם שמסמים קלים בקלות אפשר להידרדר לסמים קשים, ומזה אפשר למות טיפה יותר מהר. אולי זה לא קורה לכל אחד, או לרוב האנשים, אבל רק הסיכוי הקלוש שדווקא אתה תיפול בזה, ותהרוס לך את כל החיים [כשרק רצית קצת "גווד טיים"] היא זאת שלא תאפשר לי לנסות אפילו.

לא סתם נתתי דוגמאות של מדענים ואנשים שתרמו לאנושות עם העבודה שלהם.

כחלק משירותי הצבאי אני נחשף לאנשים שהפכו את הסמים הקלים לדרך חיים והפכו את ה"ישיבות" למשהו מאוד מרכזי ביום יום שלהם. זה משהו שלא גורם לי לשמוח שעשו ליגליזציה לסמים קלים בקליפורניה. בדיוק להיפך.

תגזים עוד.

אין שום דבר רע שבסופ"ש אנשים ירצו לעשן ג'וינט שתיים, במקום לשתות וודקה ולדפוק עוד יותר את הגוף. כל הדיבורים האלה על הדרדרות לסמים קשים או עישון על בסיס יום יומי זה אך ורק אנשים חלשים שלא יודעים מה הם רוצים מעצמם. בן אדם עם עמוד שדרה שיודע מה רוצה מעצמו לא ילך ויעשה "ישיבות" כל היום רק בשביל ה"GOOD TIME", כי יש חיים מעבר לזה. אבל כשרוצים להנות קצת, לנוח מכל הלחץ של העבודה והשגרה, אין שום דבר פסול בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני רואה כזה בורות בנוגע לצמח אחד החשובים שיש.

לא רק שלצמח הזה יש תכונות רפואיות מדהימות, הוא גם מאוד כיפי להשתמש בשביל הכיף בלי לסכן את הגוף כמו אלכוהול.

אני מציע לכל האלה ש"בורים" בנושא לראות את הסרט "גראס באישור רופא" ולקבל קצת מודעות בעניין:

http://reshet.ynet.co.il/11923.aspx

ואם תתעניין מעבר לכך אני ברצון רב יפנה אותך לחומרים נוספים על הצמח המדהים הזה.

החסרון היחידי של הצמח שמוכח הוא איבוד קל לטווח קצר וזהו... כל השאר חארטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגזים עוד.

אין שום דבר רע שבסופ"ש אנשים ירצו לעשן ג'וינט שתיים, במקום לשתות וודקה ולדפוק עוד יותר את הגוף. כל הדיבורים האלה על הדרדרות לסמים קשים או עישון על בסיס יום יומי זה אך ורק אנשים חלשים שלא יודעים מה הם רוצים מעצמם. בן אדם עם עמוד שדרה שיודע מה רוצה מעצמו לא ילך ויעשה "ישיבות" כל היום רק בשביל ה"GOOD TIME", כי יש חיים מעבר לזה. אבל כשרוצים להנות קצת, לנוח מכל הלחץ של העבודה והשגרה, אין שום דבר פסול בזה.

אולי אתה וחבריך הקרובים לא כאלה, אבל בבקשה תצא מהסרט - רוב האנשים הם אנשים חלשים בלי עמוד שדרה.

והרבה צעירים לא יודעים מה הם רוצים מעצמם. תוסיף את זה לסם שמשפיע על המוח שלך [שימו לב - על המוח! יש לכם עוד אחד כזה?] ותוריד את הקטע של האי חוקיות וקיבלת הרבה מסוממים עניים [הרי זה לא עניין זול].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה וחבריך הקרובים לא כאלה, אבל בבקשה תצא מהסרט - רוב האנשים הם אנשים חלשים בלי עמוד שדרה.

והרבה צעירים לא יודעים מה הם רוצים מעצמם. תוסיף את זה לסם שמשפיע על המוח שלך [שימו לב - על המוח! יש לכם עוד אחד כזה?] ותוריד את הקטע של האי חוקיות וקיבלת הרבה מסוממים עניים [הרי זה לא עניין זול].

אתה זה הבחור שחי בסרט... שבא וטוען את כל השטויות שהאגודה למלחמה בסמים האכילה אותו.

מריחואנה לא ממכרת גופנית-מוכח.

מריחואנה לא מדרדרת אותך לסמים אחרים.

אתה לא רואה הזיות ואין השפעה למוח שלך, חוץ מאובדן קצר.

שאתה שתוי אתה הרבה יותר אלים, מטומטם ויותר הורס לעצמך את הבריאות.

אפילו מריחואנה מטפלת בחולי אסטמה ומשפרת להם את הנשימה.

אחי פשוט תראה את הסרט ואל תסתמך על השטויות שהאגודה למלחמה בסמים מוכרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני רואה כזה בורות בנוגע לצמח אחד החשובים שיש.

לא רק שלצמח הזה יש תכונות רפואיות מדהימות, הוא גם מאוד כיפי להשתמש בשביל הכיף בלי לסכן את הגוף כמו אלכוהול.

אני מציע לכל האלה ש"בורים" בנושא לראות את הסרט "גראס באישור רופא" ולקבל קצת מודעות בעניין:

http://reshet.ynet.co.il/11923.aspx

ואם תתעניין מעבר לכך אני ברצון רב יפנה אותך לחומרים נוספים על הצמח המדהים הזה.

החסרון היחידי של הצמח שמוכח הוא איבוד קל לטווח קצר וזהו... כל השאר חארטות.

ממליץ לכולם לראות את הסרט,אני ראיתי ושניתי את דעתי ב 100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה הבחור שחי בסרט... שבא וטוען את כל השטויות שהאגודה למלחמה בסמים האכילה אותו.

מריחואנה לא ממכרת גופנית-מוכח.

מריחואנה לא מדרדרת אותך לסמים אחרים.

אתה לא רואה הזיות ואין השפעה למוח שלך, חוץ מאובדן קצר.

שאתה שתוי אתה הרבה יותר אלים, מטומטם ויותר הורס לעצמך את הבריאות.

אפילו מריחואנה מטפלת בחולי אסטמה ומשפרת להם את הנשימה.

אחי פשוט תראה את הסרט ואל תסתמך על השטויות שהאגודה למלחמה בסמים מוכרת.

האמת היא שאני לא מקשיב לאגודה למלחמה בסמים בכלל, אני מתייחס רק למה שאני רואה במו עיני, יום יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת איפה אתה משרת ומה בדיוק אתה רואה?

כן, יש אנשים שמגזימים בצריכת מריחואנה, אבל זה לא מסכן אותם בריאותית כמו נגיד אלכוהליסטים והם לא מכורים גופנית למריחואנה אלא מכורים פסיכולוגית כמו כל דבר שתעשה בחייך הרבה ואז יום אחד בהיר תפסיק איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לצבא, אני אשמח לפרט לך בהודעה פרטית.

ובקשר למשפט השני שרשמת, אני לא בטוח שמריחואנה לא ממכרת את הגוף באותה צורה שסיגריות רגילות עושות (אבל מצד שני לא בדקתי את הנושא)

ומצד שני, מי אמר שהתמכרות פסיכולוגית אפשר להפסיק כל כך בקלות? צריך להיות חזק יחסית בשביל לעשות דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שקל אבל ממה שאני ראיתי זה לא כזה מסובך.

התמכרות גופנית זה אלכוהול וסיגריות רגילות. מריחואנה לפי מחקרים לא ממכרת את הגוף, יכול ליהיות שבן אדם יתמכר נפשית להרגשה.

ואתה יכול להתמכר כמעט לכל דבר בעולם.

מבחינתי זה כמו שימנעו ממך לשתות אלכוהול, ואני מניח שאתה שותה?

וכן, אשמח אם תפרט לי בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...