עבור לתוכן
 • צור חשבון

catsmonster

צוות האתר לשעבר - לא פעילים
 • מספר הודעות

  312
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  364יום 15ש' 36דק' 44שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות catsmonster

 • דרגה
  צוות האתר לשעבר
 • יום הולדת 19/04/1995

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. היי, יש לי כרטיס קול מובנה על הלוח אם asus prime z270-a שמחובר לרסיבר ישן של דנון ב-5.1 דרך חיבור spdif אופטי. הדרייברים של הכרטיס קול חסומים לסראונד במשחקים וכאלה בגלל זכויות יוצרים כאלה ואחרות, אבל ניתן להתגבר על ההגבלה הזאת בעזרת מודים שונים (כבר עשיתי את זה ועבד בעבר). לאחרונה עשיתי ריסט למחשב שלי (כמו פרמוט רק בלי מחיקה של הקבצים), וכמובן שהיה צורך להתקין מחדש את הדרייברים עם המוד. התקנתי מוד אחד (כנראה גרסה יחסית ישנה) והיה לי סאונד משלושת הרמקולים הקדמיים ואחד מהרמקולים האחוריים כמו שצריך. הבוקר התקנתי מוד חדש https://github.com/AlanFinotty1995/AAFRealtekMod/releases והבעיה היא שעכשיו אני שומע סאונד מהסנטר, שמאלי קדמי, שני האחוריים אבל הימני הקדמי נשמע ממש ממש חלש (אם בכלל). ניסיתי לשחק עם הכבלים, אבל אני לא מצליח לגרום לו להישמע חזק יותר... מישהו נתקל בכזה דבר? או שיש לו רעיון מה אפשר לנסות לעשות?
 2. למה שמישהו ישלם $1500 על מכשיר בעל רכיבים של מכשיר שעולה $300 לא מבין את הקטע הזה... אם רוצים למכור לעשירים - תשקיעו ברכיבים, אם רוצים למכור לביניים, אל תמכרו במחיר לעשירים. כמו שזה כרגע זה לא מתאים לאף אחד
 3. כן, עדכנתי את כולם בעת כתיבת הפוסט לאחר שנאמר לי שבוטל ה- homegroup בעדכון האחרון. הבעיה כאמור טרם נפתרה.
 4. ככה, ווידאתי שאנחנו באותה קבוצת עבודה (אפילו שיניתי לשניהם לחדשה). לא היה שינוי. נכנסתי ל- windows firewall וביטלתי את ההגנה על private networks - לאחר ביצוע פעולה זו, מהמחשב שעד כה לא הצליח לגשת אליי, הצלחתי לגשת באמצעות IP, אך עדיין לא היה ניתן לגלות אותו ברשימת המחשבים ברשת. התיקיות המשותפות עדיין לא נתנו גישה בטענה שאין הרשאות, בעוד התיקיות public נתנו גישה. לאחר הפעלה של SMB 1, המחשב גם הצליח לזהות את המחשב השני וכעת ניתן להיכנס אליו גם דרך windows explorer ולא רק דרך IP. עדיין לא נפתרה הבעיה שאין גישה לתיקיות אשר משותפות באופן ידני. המחשבים אכן מוגדרים בתור private network. אציין שבמשחקי LAN גם לפני שהמחשבים הצליחו לזהות אחד את השני דרך windows explorer הם כן הצליחו לזהות אחד את השני רוב הזמן.
 5. המחשב שלי מצליח לגשת למחשב שלא רואה אותי באותו אופן שאני מזהה אותו ברשת, חלק מהתיקיות עדיין נעולות בפניי בטענה שאין לי הרשאות (למרות שהן אמורות להיות משותפות). מהצד השני, המחשב שלא רואה את המחשב שלי, כאשר אני ניגש ישירות עם IP, דורש סיסמא ומשתמש.
 6. ומבחינת משחקים ברשת, הם יוכלו לגלות אחד את השני על מנת לשחק ביחד באופן הזה? ואם כן, האם אני חייב להיכנס למשחק דרך המשתמש הזה שאני יוצר? אני גם עדיין לא רואה את המחשב שאני רוצה להתחבר אליו, ככה שמלכתחילה אין לי איך להכניס פרטים. עדכנתי גם את המחשבים האחרים כדי שלא יהיה homegroup, אבל זה לא פתר את הבעיה.
 7. היי, זאת בעיה שכבר יש לי כמה זמן ברשת הביתית, שבכמה מועדים ניסיתי לסדר אך עדיין ללא הצלחה. אני מקווה שאולי אתם תוכלו לעזור. ברשת הביתית שלי יש 4 מחשבים המריצים windows 10. הם מחוברים ביחד כך ששלושה מהם נמצאים פיזית על אותו ראוטר, ואחד מחובר דרך ראוטר אחר (כולם מחוברים באופן קווי). דאגתי להגדיר את כולם באותו אופן (אצרף תמונות של ההגדרות). היה Homegroup מוגדר על מחשב שמאז פורמט, אך לא ניתן להתחבר אליו יותר (מכניסים את הסיסמא, וזה פשוט יכול להישאר במצב טעינה שעות ולא קורה כלום). באחד המחשבים, לא מופיעה בכלל האפשרות להתחבר ל- homegroup, משום מה נראה שאפילו לא קיימת האפשרות להיכנס להגדרות של Homegroup, שזה מוזר בפני עצמו. כבר ניסיתי בעבר למחוק את ה- Homegroup רפאים הזה באמצעות ניתוק כל המחשבים מהרשת וביצוע network reset לכולם לפני שחיברתי אותם בחזרה, אבל ללא הצלחה. עכשיו החלק היותר מוזר - כל מחשב רואה 2 מחשבים בלבד מתוך ה-4, בכל מחשב ה- 2 האלה שונים, וקורה מצב שמחשב אחד רואה מחשב שאינו רואה אותו, ואפילו מסוגל לגשת אליו, בעוד המחשב שניתן לגשת אליו או שבכלל לא רואה את המחשב שניגש אליו, או שאין לו גישה למחשב שניגש אליו. זה נראה כמעט אקראי איזה מחשב מסוגל לראות איזה מחשב ולאיזה מחשב יש גישה ולאיזה אין. (כשאני אומר שאין גישה הכוונה שהוא דורש credentials על מנת להתחבר (על אף אחד מהמחשבים לא מוגדרת סיסמא). אשמח לעזרה כדי לפתור את התעלומה המוזרה הזו
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close