דיון על סרטים מסריחים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על סרטים מסריחים

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אז אתה אומר למחוק ? יש לי אותו עוד לא ראיתי

יש קצת עירום אבל לא עוזר לסרט בכלום -כבר עדיף לצפות בסרט פורנו

בכל מקרה עוד סרט שיצא לי לראות הפעם בגלל אחיין שלי זה אחד מהסרטים של גבי הנינגה הישנים

אני מדבר על סרט שיש שם גם נינגה בת קוסמת או משהו ויותר גרוע הדיבוב בעברית

הסרט כל כך גרוע שקשה לתאר -תחפושות שכאילו לקחו משוק הפשפשים אפקטים של ערוץ הילדים דיבוב גרוע עלילה מטומטמת

חלקי פעולה דבילים ביותר בקיצור נפילה גמורה

שמע 2012 סרט עם עלילה שהוציאו מתחת של חילזון עם מלריה אבל שווה לראות רק בשביל האפקטים. אני ראיתי בקולנוע והיו קטעים ממש מדהימים ובכלל אם לחתוך את העלילה ולעשות סתם סרט שכולו אפקטים, פשוט מסך שחור בין התפוצצות להתפוצצות זה יוצא סרט בכלל לא רע. ברצינות. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אכן סרט גרוע.

ואני דווקא חובב טרנטינו - פשוט יש בעיה עם מופרכים לחלוטין שעוסקים במשהו היסטורי.

מה שכן, אהבתי את הסצנה בפאב. בכלל, רואים שזה של טרנטינו, אבל סיפור המסגרת פשוט מופרך מדי.

שניכם מדברים שטויות. הסרט לא מתיימר להיות הסטורי והעלילה לא נכתבה על ידי הסטוריון. אז מה בעצם אתם רוצים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה כמה קליעות טובות כמו GAMER וAMERICAN PIE.

אבל כתבתם כמו A Serious Man וInglorious Basterds שלדעת הרבה אנשים הם טובים .

וסרטים גרועים -

london - סרט גרוע עם מלא חרא ושטויות.

Vicky Cristina Barcelona - אחד הסרטים המשעממים והגרועים שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד סרט שאני חושב שדיברתי אליו בעבר אבל יש לו את ה"כבוד" להיות גם פה זה הרובוטריקים 2

עכשיו אני רוצה להגיד שבגלל שאני חולה במוח התחלתי לפני כמה זמן לצפות גם בסדרה המצוירת כולל ה2 המשכים שלה ובעתיד בטח גם ב2 המשכים ששודרו רק ביפן

וכמובן גם בסרט המצויר

בכל מקרה אחרי שראיתי הרבה פרקים כבר הבנתי שבניגוד למה שהרבה חושבים גם בסדרה המצוירת היו פרקים אם מעורבות גדולה של אנשים

ובסדרה יש טונות של רובוטריקים ושקרניקים ככה שהסרט לא באמת חרג מזה

אבל בכל מקרה יחסית לראשון שהיה חביב לא יותר השני כל כך מבולגן שלא נהנים מכלום

האפקטים ברמה גבוה ויש הרבה אבל הרעים והטובים כל כך דומים שקשה לדעת מי נגד מי

מה שבפועל עושה את האפקטים לחסרי תכלית

העלילה מתפזרת לכל מקום -זה קצת קומדיה קצת סרט נעורים קצת סרט מלחמתי וכו וכו וזה לא משתלב טוב בכלל ואף דבר לא יוצא טוב מזה

המוזיקה גנרית

ומורגן פוקס מה שאמור להיות הדובדבן שבסרט פשוט לא כזאת כוסית וגם לא עושה אף דבר מעניין להציל את הסרט

פשוט נפילה אחת גדולה וחבל כי לסרט היה מספיק תקציב ומחלקת אפקטים מספיק איכותית וזיכיון מספיק חזק לעשות סרט אפקטים טוב

אבל כל מיני בחירות מוזרות הרסו אותו לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Inglorious Basterds הוא יצירת מופת, צריך לבוא אליו בצפייה לחוויה בידורית ולא לסרט היסטורי.

טרנטינו יצר פה חוויה קולנועית ובידורית ממדרגה ראשונה, אני לא זוכר הרבה בהם כל הקהל קם על הרגליים ומחה כפיים במשך כמה דקות.

יכול להיות שתרמה לחוויה העובדה שראיתי את זה בקולנוע גדול עם הרבה אנשים, יצא לי לראות את הסרט גם בבית והחוויה היתה הרבה פחות מלאה.

אבל נחזור לסרטים "מסריחים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט רושמים פה את כל הסרטים שאהבתי...

ממזרים חסרי כבוד אהבתי מאוד

12 קופים זכור לי לטובה עוד ממתי שראיתי אותו בקולנוע

גיימר לא סרט מופת, אבל גם ממנו נהניתי, מה גם שנדמה לי שהוא יצא לפני המחליפים...

זה לא אתם, זה אני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Public Enemies / אויבי הציבור

http://www.imdb.com/title/tt1152836/

הסרט הכי גרוע שראיתי אי פעם, ועוד בקולנוע.

שעתיים וחצי של שיעמום צרוף. כל הדמויות נראות אותו דבר, העלילה לא מתפתחת לשום מקום ולא מובנת, קשה מאוד למעקב.

יצאתי מהסרט בהרגשה של "מישהו פה חייב לי 35 שקלים ושעתיים וחצי מהחיים".

ל-א ל-ר-א-ו-ת

ולא, ג'וני דפ לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...