מה אני יכול לקבל ביום סיירות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני יכול לקבל ביום סיירות?

Xilver

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי, אז קודם כל... מזל טוב על קבלת יום סיירות.

מה אתה יכול לקבל שם?

אתה יכול לקבל שלושה גיבושים עיקריים: "היחידה","ש.13" ו"קורס חובלים".

דרך כל אחד מהגיבושים הללו, אתה יכול להגיע לגיבושים אחרים או לקבל גיבושים/ראיונות במידה ולא עברת גיבוש אבל סיימת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל החבר'ה שהולכים ליום סיירות במחזור הקרוב,תגיעו עם הרבה ,זה מאו מאוד חשוב,זה פרמטר עיקרי כמעט בסינון הראשוני, וסיבולת כמובן שזה נובע גם מחוסן נפשי.

בהצלחה אם יש שאלות וכו' בכיף אני יענה,ד"א אני יהיה במחזור הבא באחד הצוותים אז אולי נפגש 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים במקרה כמה השפעה יש ל-2000 שעושים בהתחלה? או לחפירת בור?

הברור בהתחלה בסך הכל קובע את החלוקה לקבוצות, כל עוד התוצאה שלו סבבה (ואם היא לא סבבה כנראה שאתה במילא לא תסיים) זה לא ממש משנה שום דבר למיטב ידיעתי. אני מכיר אנשים שעברו יום סיירות והגיעו לשלב הבא של מה שהם ביקשו (מטכל/שייטת) גם כשהתוצאה שלהם בברור לא היתה בדיוק מדהימה (נניח באיזור ה 8+ דקות ל-2000).

מצד שני זה היה לפני הרבה מאוד שנים אז לך תדע אם זה עדיין רלוונטי בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצית 2000 לא קריטית,היא לבדיקת רמת פתיחה ,כמובן שאם תעשה תוצאה טובה זה יבוא לטובתך,שוב אני מדגיש, טוב הוא יתרון ופרמטר חשוב בגיבושים שלפני הצבא!

לבור אין שום משקל,אתה יכו ללעשות בור בצורת כוכב אם בא לך.

אני מגבש ביום סיירות השנה ד"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תמיד היה אם אני לא טועה,לפני 6 שנים גם לי נתנו :P.

בכל אופן אני יכול להגיד שהקושי בגיבושי הפרה-גיוס(האזרחיים) פכו לקלים יחסית למה שהיה בגלל כמה מקרי מוות שהיו בשנים האחרונות.

אז חבר'ה מי שבאמת רוצה להגיע לשירות משמעותי ומאתגר שווה לו להאמץ קצת לפני הגיוס ולהכנס לכושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...