עזרה - כמה דברים קטנים ב OUTLOOK 2007 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה - כמה דברים קטנים ב OUTLOOK 2007

yoavbd123

Recommended Posts

סנכרתי את התוכנה עם המייל שלי, שהוא דרך BEZEQINT אם זה רלוונטי.

הדואר מגיע לINBOX והכל בסדר.

הבעיה היא כזאת, הדואר שמגיע לOUTLOOK מגיע רק לOUTLOOK, כלומר, ברגע שהדואר הגיע לאאוטלוק,אני כבר לא יכול לראות אותו דרך השירות האינטרנטי של האימייל (http://my-mail.co.il/ )

כשאני נכנס למשתמש שלי דרך MY MAIL, תיבת הדואר ריקה לגמרי. וזה בעיה דיי מעצבנת משום שכעת אין לי גישה לאימיילים פרט לדרך המחשב האישי וזה מעצבן, מישהו יודע איך משנים את הגדרות השלח קבל כדי שישמר עותק גם באינטרנט ?

עוד משהו קטן, האם יש אפשרות להעביר דואר נשלח מהאינטרנט MY MAIL, לאאוטלוק, בצורה יעילה יותר מאשר שליחה פיזית של כל ההודעות ?

ועוד איזה משהו קטן, איך אני יכול לעשות בהגדרות שכשמגיע מייל אני אקבל התרעה שמשמיעה צליל (ולא סתם קופצת), והאם אני יכול לבחור את הצליל ?

תודה על העזרה.

דרך אגב, 7 אם זה רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אמור להיות ככה בPOP3 אלא אם כן אתה בוחר להשאיר הודעות בשרת זה מפגרת כי יותר כפילויות.

בזק בינ"ל נותנים אפשרות של חיבור IMAP אצלהם?

אם לא אז מקסימום תמשוך את ההדעות בPOP3 מgmail ותשמשמ בIMAP עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אמור להיות ככה בPOP3 אלא אם כן אתה בוחר להשאיר הודעות בשרת זה מפגרת כי יותר כפילויות.

בזק בינ"ל נותנים אפשרות של חיבור IMAP אצלהם?

אם לא אז מקסימום תמשוך את ההדעות בPOP3 מgmail ותשמשמ בIMAP עם .

לא מבין יותר מדי במושגים.

אני רוצה שהאימליים יהיו זמינים מכל מקום, ולא רק בOUTLOOK, כי אם אני לא על המחשב שלי אני עדיין רוצה שהאימיליים יהיו זמינים, הייתי בטוח שזה דבר דיי פשוט לעשות, זה מסובך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפשהו בהגדרות של האאוטלוק צריכה להיות אפשרות "השאר עותק של ההודעות על השרת". זה ידאג לכך שההודעות לא ימחקו מהשרת. שים לב שאז תיבת הדואר שלך תתמלא אט אט, ואם יש לך מגבלה יחסית קטנה על הנפח (מה שדי נפוץ בתיבות דואר כאלה), אז די מהר התיבה תיסתם לך.

אם אכן נפח התיבה קטן ואתה לא רוצה שתיסתם, תשתמש בפתרון ש-multicore הציע לעיל:

פתח חשבון ג'ימייל, ותגדיר בו להוריד את כל המיילים מתיבת המייל שלך בבזק (בג'ימייל זה נמצא תחת הגדרות > חשבונות וייבוא > הוסף חשבון דואר pop3). עכשיו תוכל להשתמש בתיבה הזו - כל אימייל שיגיע לתיבה בבזק יגיע אליה.

עכשיו תוכל להגדיר את ה-outlook להוריד את המיילים מג'ימייל. תצטרך לאפשר את זה בהגדרות של הג'ימייל (תחת הגדרות > העברה ו-pop3/imap), ואז ב-outlook להגדיר לו לעבוד מול הג'ימייל (חיפוש קצרצר בגוגל של gmail+outlook יסביר לך איך).

ההבדל בין pop3 ו-imap: ב-pop3, כל הדואר יורד לך למחשב, ואז אתה יכול לראות אותו בלי להיות מחובר לאינטרנט. כתלות בהגדרה שציינתי לעיל, התוכנה תשאיר או לא תשאיר עותק של הדואר שלך על השרת (כדי שתוכל לגשת אליו ממקומות אחרים). ב-imap, ה-outlook לא מוריד את הדואר למחשב, אלא כל הזמן קורא אותו משרת הדואר. היתרון הוא שזה חוסך מקום על המחשב, והדואר נגיש מכל מקום. החסרון הוא שאתה חייב להיות מחובר לאינטרנט כדי לגשת אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לך תמונת מסך של מה שאתה צריך לסמין בהגדרות מתקדמות בתוך הגדרות חשבון

07_28_08OutlookServerSettings2.jpg

סימון של

Leave a copy of messages on the server

יפתור לך את הבעיה

אבל כמו ששניצל אמר זה נאגר בשרת עד שנגמר השטח ואז לא תקבל בכלל מיילים עד שלא תנקה...

מה שכן אתה יכול לסמן בנוסף את

REMOVE FROM SERVER WHEN DELETED FROM "DELETED ITEMS

ואז פשוט ברגע שתמחוק מהסל מחזור באוטלוק מייל הוא ימחק גם מהשרת... זה לדעתי הפיתרון האידאלי.

בשביל להגיע למסך הזה

תלך לפי הנתיב הבא:

כלים -> הגדרות חשבון -> (תבחר בחשבון שלך ותלחץ על שינוי..) -> הגדרות נוספות ->מתקדם

וזה המסך רק שפה הוא באנגלית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...