***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&# - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&#

SnakeBite

Recommended Posts

קצת מענה על השאלות שפנדה החזירו לי תשובה.

(עידו, זה במקום לשלוח לך פרטי :) )

"תנאי התשלום עד 10 תשלומים ללא ריבית.

כמובן שאפשר לשלוח את המסך עם שליח: 49 שקל עם אביב שיגור או 69 שקל עם UPS האופציה נמצאת ברכישת ONLINE

אחריות לחודש הראשון פיקסל שרוף החלפת ישירות מול היבואן ח.י בגיבוי שלנו"

ברגע שהרשימה תתמלא, ויוחלט סופית שהרכישה תתבצעה דרך פנדה, נסביר לכם איך את הרכישה עצמה.

cobrapc שלחו לי עוד הודעה, שהם חושבים שיצליחו לשבור גם את המחיר של פנדה, לכן מציע לחכות עם זה קצת, אבל במידה ולא יתנו את ההצעה האמיתית אין טעם לחכות יותר מידי.

שימו לב, שאנחנו צריכים להגיע ל10 מסכים על מנת לקבל את המחיר בפנדה.

אני משער לעצמי שאתם כרגע ב7 מסכים.

עדכון:

אחרי הסתכלות במסך הראשון, יש מצב שיש כבר 10. (עם החדשים האחרונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בפנים כמובן אבל רציתי לדעת כיצד מתבצע מימוש אחריות - האם צריך למסור את המכשיר ישירות לפנדה או שניתן לבצע זאת מול ח.י. מחשבים? אם מימוש האחריות יכול להתבצע מול היבואן, היכן בדיוק ניתן יהיה למסור את המסך לתיקון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-SnakeBite, אני לא יכול לשלוח הודעות פרטיות משום מה, בכל מקרה כרגע אני בחוץ בעיקר מכיוון שאין לפנדה נקודת איסוף במרכז הארץ...

אתה לא יכול לשלוח הודעה פרטית כי כתבת פחות מ5 הודעות בפורום.

אתה יכול לאסוף את המסך מקיסריה או זכרון יעקב, או משלוח.

בכל מקרה האחריות של LG אצל היבואן ולא בחנות...

שאלה טובה היכן זה יוצא, בעלי הניידים שלהם יודעים, אני אישית מכיר את הנוהל של ולא של .

אשאל ואקווה שאקבל תשובה עד מחר, אלא אם כן למישהו יש כח להתקשר.

אלעד, אתה יכול לקרוא את הדיון...

המחיר לרגע זה בפנדה 1290, והמשלוח הוא 49 או 69 לבחירתך (אלא אם כן תרצה לאסוף באחד הסניפים).

וכמובן אפשר בתשלומים במידה ותרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה לא אצל נועה זה אצל פנדה ושנית כמו שדנדן אמר

המחיר לרגע זה בפנדה 1290, והמשלוח הוא 49 או 69 לבחירתך (אלא אם כן תרצה לאסוף באחד הסניפים).

וכמובן אפשר בתשלומים במידה ותרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב טוב שאני מעוניין, בדיוק רציתי לקנות עוד דל (אני מאוד מרוצה מה 2209WA שקניתי בפנדה).

רציתי לשאול אם מישהו יודע משהו לגבי הארגונומיה של המסך, כי זה שיקול חשוב מבחינתי.

חוץ מזה, סנייק-בייט, hub במסך זה מאוד חשוב, אחד הדברים הנוחים בדל. אני מחבר את המקלדת + עכבר + החיצוניים למסך וככה כשאני מגיע הביתה עם הנייד כל מה שנשאר לי זה לחבר אותו למסך וכל הציוד הנ"ל מתחבר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב טוב שאני מעוניין, בדיוק רציתי לקנות עוד דל (אני מאוד מרוצה מה 2209WA שקניתי בפנדה).

רציתי לשאול אם מישהו יודע משהו לגבי הארגונומיה של המסך, כי זה שיקול חשוב מבחינתי.

חוץ מזה, דנדן, hub במסך זה מאוד חשוב, אחד הדברים הנוחים בדל. אני מחבר את המקלדת + עכבר + החיצוניים למסך וככה כשאני מגיע הביתה עם הנייד כל מה שנשאר לי זה לחבר אותו למסך וכל הציוד הנ"ל מתחבר לי.

האגונומיה בדיוק אותו דבר יש לו אפשרויות של TILT PIVOT SWIVEL ממש כמו ה DELL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היתקשרתי לקוברהפיסי והוא אמר לי ש1290 זה מחיר עלות משהו כזה.. ושוא לא מאמין שפנדה יימכרו במחיר הזה

מישו יכול להגיד לי אם זה סופי.. ואם כן אז מה פשוט להיתקשר אליהם ולהזמין ולהגיד שאני מhwzone ? יעני מהקבוצה?

ופשוט אם אני רוצה משלוח לשלם כולל משלוח של ה69 וזה מגיע לי עם שליח ישירות עד הבית למרות שאני גם במרכז אפילו יותר נמוך בירושלים..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלעד, אתה עובד בקוברהPC או משהו? חשוב שתענה על זה.

כי לפי התגובה שלך, שוב פעם זה נשמע כאילו קוברהPC מנסים להשמיץ חנויות אחרות.

בנוגע לאחריות של LG

"לגבי אפשר ללכת ישירות לח.י מחשבים או לחילופין להביא לאחד מהסניפים שלנו והם יאספו משם

הם יושבים באיזור תעשיה כפר סבא"

התגובה של יאיר, שאלתי אותו גם אם יש שירות משלוחים כלשהו לLG כמו שיש לדל, והוא יחזיר לי תשובה בהמשך.

בנוגע להזמנה, כל מי שמעוניין שישלח מייל לSnakeBite וברגע שהוא יחליט לסגור את ההזמנה הוא יאמר לכל אחד מכם כיצד להזמין, זה לא מסובך.

ולא הבנתי את השאלה שלך על המשלוח...

יש מחיר קבוע למשלוח, לא משנה איפה אתה נמצא...

ועומר, מה הקשר לUSB HUB אלי? אני לא אמרתי כלום עליו, אמרתי רק שאין קורא כרטיסים...

וגם אני משתמש בו בלי הפסקה, המדפסת והUPS מחוברים באחורי

ובצד שמאל המקלט של המקלדת והעכבר והמקלט של השלט RF או הDOK כשצריך.

מה ההבדל בין אביב שיגור ל-UPS. מה עדיף?

לא יודע בדיוק לענות לך, אבל היו בפורום אנשים שיצאו מאוכזבים מהמשלוח של אביב שיגור.

תעשה חיפוש קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה אני נותן הזדמנות אחרונה בהחלט עד מוצאי שבת בשעה 22:00 לאנשים חדשים להצטרף \ לאשר הצתרפותם ואז אני סוגר עם הקבוצה הנוכחית את המכירה.

אני אודיע לכל מי שנרשם (מופיע בדף הראשון) איך בדיוק צריך לקנות . כמו שדנדן אמר זה נורא פשוט.

שבת שלום

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...