פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון! - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון!

Born2Kill

Recommended Posts

זה בעיקר פאנאטיות מול אנשי יח"צ, זה עושה לי פריחה במקומות הכי רגישים... חח וכשזה מצטרף לאטימות שבדרך כלל רווחת אצל (ITUNES, ואדובי למשל...) אז זה אולי נראה כפאנאטיות מוגזמת. אולי בעיקר העצבים הם שמספיק שהיה מסתדר אפילו עוד שני סעיפים הוא היה יכול להיות באמת מלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממתי אתה מחשיב אנשי יח"צ בתור אנשים רגילים? הרי זה התפקיד שלהם, לשכנע אותך לקנות מה שהם צריכים למכור. :)

אני מסכים איתך שהאנטי של נגד פלאש הוא לא מובן ואפילו מוזר. הלוואי והייתה תשובה לזה כי כרגע לא מספקת תשובה ברורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום - האייפון לא שווה אפילו חצי מהמחיר שבו הוא נמכר, ולראיה, איפוד טאץ' זהה לחלוטין ורק חסר יכולות סלולריות ועולה 800 ש"ח.

מישהו יכול להצדיק תוספת של 1500 ש"ח? בחיים לא!

יש לי נוקיה N82 ואני לא רואה את עצמי עם אייפון. למה? כי דברים שחשובים לי, כמו מצלמה איכותית עם פלאש קסנון, מצויין, מולטיטסקינג ואיכות שיחה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנדרואיד מנצח בויג'טים (לא צריך לפתוח אפליקציה כדי לקבל מידע ממנה) וריבוי משימות וב"חופש" (לא צריך אייטונס ולא צריך להתעסק עם חברה דרקונית כמו אפל)

אייפון (IPHONE OS) מנצח במהירות (מצטער לנפץ את הבועה אבל בכל פלאפון שראיתי ההזזה לא חלקה המעברים לא חלקים ויש תקיעות קטנות מדי פעם) ומנצח בגודל קהילת המפתחים שמאחוריו (שזה יתרון עצום)

כל אחד מנצח במשהו והלקוח צריך לדעת מה חשוב לו יותר לקבל מהירות ושפע אפליקציות על מחיר של חופש וריבוי משימות או לקבל מכשיר חופשי יותר אך איטי קצת ובעל פחות שפע

עוד משהו- בפלאפונים של אתה לא יכול להיות בטוח שתקבל את העדכון האחרון (למשל כל אלה שלא יקבלו עדכון לגרסא 2)

בנתיים נתנה לך לשדרג מגרסא 1 עד גרסא 3 בלי להחליף מכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע בIPHONE וזאת הסיבה שאין מולטי טאסקינג, מוציאה מכשירים שפשוט פועלים

זה סוד ההצלחה בגדול, הכל פשוט פועל ואינטואטבי ומסתנכרן

קל לצאת מתוכנות, קל להתקין וכל להשתמש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע בIPHONE וזאת הסיבה של מולטי טאסקינג,

מה?

אפל מוציאה מכשירים שפשוט פועלים

כל פלאפון "פשוט פועל"... חוץ מהגרועים במיוחד

זה סוד ההצלחה בגדול, הכל פשוט פועל ואינטואטבי ומסתנכרן

בוא לא נגזים... יש עדיין הרבה שירותים פופולריים מאוד ללא תמיכה רשמית מאפל

קל לצאת מתוכנות, קל להתקין וכל להשתמש...

כנ"ל על כל הסעיפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב על המתלוננים שאפל מחייבת שימוש ב Itunes

אז מה עם Android?? מחייב שימוש ב ACCOUNT שלך כדי בכלל להשתמש במכשיר ...

אותו משקל

אתה באמת משווה חשבון (חינמי בנוסף) לתוכנה?

מכיר את המובייל מי איך הוא עובד עם איי פון?

פשוט טירוף! ואת כל הIPHOTO או פיקאסה מה קורה שמושכים מהאיי פון?!

מובייל מי זה שירות בתשלום-איכס

וזה שירות אחד וגם הוא פנימי של אפל

איפה התמיכה בשירותים פופולריים ישירות מהקופסא כמו טוויטר/פייסבוק/מייספייס/קליינטים לIM

כן, אפשר להוריד APPS צד שלישי (אחרי שבחרת קליינט אחד מני רבים לטוויטר כמובן) אבל רק בשביל להוריד אתה צריך לעשות חשבון שבפעם האחרונה שבדקתי דורש להכניס פרטי כרטיס אשראי ואז להיכנס לAPP STORE ולהתחיל לחפש ולחפש ולחפש בזמן שבאנדרואיד הכל כבר בפנים ועובד בצורה יותר טובה

עוד יתרון לאנדרואיד-PUSH NOTIFICATIONS נורמליים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב על המתלוננים שאפל מחייבת שימוש ב Itunes

אז מה עם Android?? מחייב שימוש ב ACCOUNT שלך כדי בכלל להשתמש במכשיר ...

אותו משקל

מעולם לא הייתי צריך שום חשבון גוגל בשביל להעביר כמה שירים ותמונות למכשיר שלי. לא אותו משקל בכלל. למעשה אני יכול לחבר אותו לאיזה מחשב שאני רוצה עם איזה כבל פשוט שאני רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת משווה חשבון (חינמי בנוסף) לתוכנה?

מובייל מי זה שירות בתשלום-איכס

וזה שירות אחד וגם הוא פנימי של אפל

איפה התמיכה בשירותים פופולריים ישירות מהקופסא כמו טוויטר/פייסבוק/מייספייס/קליינטים לIM

כן, אפשר להוריד APPS צד שלישי (אחרי שבחרת קליינט אחד מני רבים לטוויטר כמובן) אבל רק בשביל להוריד אתה צריך לעשות חשבון שבפעם האחרונה שבדקתי דורש להכניס פרטי כרטיס אשראי ואז להיכנס לAPP STORE ולהתחיל לחפש ולחפש ולחפש בזמן שבאנדרואיד הכל כבר בפנים ועובד בצורה יותר טובה

עוד יתרון לאנדרואיד-PUSH NOTIFICATIONS נורמליים!

אתה משלם 80 דולר בשנה ומקבל 20 ג'יגה! שטח איחסון, מייל וישרותי 'ענן' שבעצם מאפשרים לך להוריד כל מידע מכל מקום כולל לאייפון וגם להפך, לעלות מידע

לאתר את המכשיר אם נגנב, לנעול אותו מרחוק (אומנם מי שמבין עניין יכול לפרוץ אותו אבל אם הוא רק אבד לך ויש אנשים טובים...ויש כאלה...), + שישאיר הודעה על המסך על פי בחירתך

זה כולל עידכון בזמן אמת של הלוח שנה עם המכשיר וגם אנשי הקשר והודעות אז בעצם יש לך גיבוי תמידי, נכון זה עולה כסף ואיכסה וגועל נפש ובעעע המוצצי דם האלה, עובדתית? 80 אחוז מכל משתמשי האיי פון בארה'ב רשומים למובייל מי....

ומבחינתי זה שהפייסבוק או הטוויטר לא מובנים ולהכל יש תוכנה זה חלק מהעניין של התאמת המכשיר אלייך, אם אתה איש עסקים שבאמת מעניין אותו רק המיילים והודעות מה אני צריך להתקע עכשיו עם אייקון של באמצע החיים!?

כל הפואנטה פה זה שאולי לך ולעוד 3493023 אלף אנשים בארץ יהיה את הIPHONE אבל מה שיהפוך את שלך ליחודי זה מה אתה שמת בפנים

אתה גם תראה משתמשי איי פון אמיתיים ברגע שתשאל אותם על המכשיר הם אוטמטית לא יגידו לך "כן המצלמה..בו תראה תמונה..כן הנגן בו תשמע..."

זה ישר יהיה "אין אני חייב להראות לך איזה משהו מגניב שהורדתי..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא מבטל את העובדה שאני יכול לעשות הכל ובחינם עם גוגל

הסיבה היחידה שיש ל80 אחוז ממשתמשי האייפון מובייל מי זה בגלל שאפל זורקת זין על כל שירות דומה אחר ודוחפת רק את שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מובייל מי זה שירות נלווה, אף אחד לא ביקש ממך לרכוש אם לא בא לך

תסנכרן את האייפון שלך עם גוגל, תסנכרן אותו עם שרת EXCHANGE, תסנכרן אותו אם יאהו עם בא לך

ואת אותם דברים חינמיים אתה יכול לעשות עם אז איפה פה הפואנטה?

אתה נגד זה שבאייפון אתה בוחר אם אתה רוצה פיייסבוק/טוויטר/IM ובאנדרואיד זה מובנה?

אני דווקא ממש בעד בתור אחד שלא משתמש באף אחד מהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...