בזב"ל מציבה מכסת תעבורה חודשית לחבילות ה Private-NGN?... הייתכן?! - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזב"ל מציבה מכסת תעבורה חודשית לחבילות ה Private-NGN?... הייתכן?!

ALÞHA

Recommended Posts

ב 12 מגהביט אפשר להוריד 25 גיגה בקצת יותר מ 4.5 שעות, זה לא הגבלה הגיונית.

היום עם כל האתרים שעושים סטרימינג לסרטים ומוזיקה (בתשלום כמובן), זה כמו מבחינתי, זה כמו שהוט יגידיו שראיתי מספיק שעות לאותו החודש ויסגרו לי את הקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עושה רושם שכולנו אשמים בתסבוכת הזו.

- כלקוחות אנחנו דורשים יותר בלי גבולות (כי הלקוח תמיד צודק...) ומתעלימים מכל מני סעיפים בחוזה בתואנה של "זה רק כסת"ח"

- חברות האינטרנט באותה העת לא נוהגות בשקיפות לגבי היכולות שלהן ומבטיחות דברים שאינן יכולות לקיים ובסתרי סתרים של סעיפים איזוטריים לא מתחייבים לכלום ולמעשה מוכרים חתול בשק.

מה ניתן לעשות:

כצרכן עלי לברר מה רוחב הפס של הספקית, אילו הגבלות יש כאשר רוחב הפס מתמלא (איזה QoS מופעל) ומה רוחב הפס בהתחייבות של הספקית לכלל המשתמשים.

אם כולנו נתעקש לקבל את הנתונים והם אכן יפורסמו יהיה קל בהרבה לבחור את הספקית שנותנת את רוחב הפס העדיף.

מצד הספקית הפתרון צריך להיות ,אולי, בדומה למה שעושות חברות הטלפוניה, חיוב לפי צריכה - כאשר גובה החיוב בשעות העומס יהיה גבוה משעות השפל.

כך המורידים הכבדים יוכלו לנצל את רוחב הפס מבלי לקרוע את הכיס (הורדה בשעות הלילה).

Qttp צודק בכך שמשתמשים הממעטים בשימוש ברוחב הפס לא צריכים לסבסד את אלו הטוחנים אותו. אך בו בעת צריך לזכור שאין שימוש בשעות השיא דומה לשימוש בשעות השפל והסיבסוד ,בחיוב לפי נפח גלישה, יהיה בכיוון השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכותרת כתבת privet NGN אבל בפועל אתה לקוח HOT :s05:

גם אני עברתי ל UFI ברגע שהם יצאו בהכרזה, לפעמים ביום אחד אני מוריד 25BG ואף פעם לא הגבילו אותי

ובטח שלא שלחו לי חוזה על מכסה מסויימת (אולי בגלל שלא עדכנתי אותם על השדרוג ::) )

private ngn זה התעדוף שאתה מקבל כשאתה נמצא בספקית בינלאומי 014 ובעל חבילה של 10 מגה ומעלה

אין קשר בין זה לתשתית הNGN של בזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתדרגתי היום ל 12/1 UFI ועל הדרך עדכנתי את בזב"ל. עם תום העדכון נשלח לי למייל מיני-חוזה המציין את נתוני החבילה ועוד מס' מצומצם ביותר של הבהרות משפטיות. בפיסקה הראשונה והבולטת ביותר מצויין - "בזק בינלאומי תהא רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, שלא לאפשר לך לעשות שימוש בשירותי הגישה לאינטרנט להעברת נתונים בהיקף העולה מסגרת החבילה."

א. אף אחד לא טרח לעדכן אותי שלחבילה הזו מכסת תעבורה חודשית.

ב. במידה וזה הוא אכן המצב, הגבלת המכסה לא מצויינת מספרית/מילולית בשום סעיף בחוזה. אין לי מושג מה מכסת התעבורה החלה עלי במסגרת החבילה הזו. ייתכן שהכוונה היא למצב בו ספק התשתית שלי מספק לי 100מגהביט הורדה / 10 העלאה ו"אם אני נתפס" אז הגישה נחסמת?... זה מגוחך, מאחר והספקית צריכה להגביל את מהירויות הגישה, לשם כך הונפצו החבילות השונות.

למישהו יש קצת יותר מידע בנושא?...

מדובר בסעיף כללי של בזק בינלאומי. כל הנתונים מופיעים במכתב ההצטרפות שנשלח אלייך.

במידה ואתה רוצה שנשלח לך שוב את המכתב, אנא שלח פרטייך

(שם מלא, מספר טלפון, ת.ז של בעל המנוי, שעות נוחות לחזרה וכתובת לשליחת המכתב)

לכתובת המייל online@bezeqint.net או במסר פרטי.

המשך גלישה מהנה,

לוטם נציגת בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו חלק דיברו פה על ההצדקה של הגבלת כמות ההורדה

ואני אומר דבר אחר תקראו לו "אנטי קמצני" אם תרצו וזה הולך ככה

במקום להגביל אנשים אם מהירות של 5 מגה ומעלה שגם ככה משלמים יותר על זה

לעשות חבילות זולות מאוד למשתמשים הקלים ושם כן להגביל תעבורה -ככה שחכמולוגים שחושבים שהם "דופקים את השיטה" בזה שהם אם 1וחצי

מורידים עשרות גיגות בחודש ומשאירים אם המחשב דלוק כל הזמן בגלל זה יצתרכו או לשדרג למהירות גבוה יותר ולשלם יותר

או להפסיק להוריד כל שטות

לאומת זאת להגביל תעבורה למשתמשים כבדים יותר שמשלמים גם ככה יותר לדעתי זה טמטום

ואם זה יקרה בסוף יהיה כמו בכבלים בערוצי הספורט

יעשו לכם תעבורה + תעבורה +LIVE תעבורה HD :lol: :lol: :lol: :'( :'( :'(

בקיצור זאת לא הדרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בסעיף כללי של בזק בינלאומי. כל הנתונים מופיעים במכתב ההצטרפות שנשלח אלייך.

המשך גלישה מהנה,

לוטם נציגת בינלאומי.

מוזר כי כשאני דיברתי עם נציג של שירות לקוחות שלכם הוא אמר לי שאין הגבלת תעבורה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה רק להגיד פה כמה פעמים את זה :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

כאילו יש פה אנשים שחיים באחלה .

קודם כל - כל מי שחושב שהוא משלם על שירות "ואמור לקבל אותו" - בוקר טוב !!!! השירות שאתה משלם עליו הוא בפירוש "עד" כך וכך מהירות !

כמו שאם אתה פרסומת של "עד 70% הנחה" ברור לך שלא כל החנות 70% הנחה !

השירות שמשלמים עליו - שאגב צריך בשבילו רשיון ממשרד התקשורת אז שלא תחשבו שעובדים עליכם - הוא עד כך וכך מגה בהתאם לעומס ברשת של הספק !!!!

(וגם בהתאם לעומס בתשתית !)

מי שרוצה כך וכך מגה ללא קשר לעומס ברשת - יש לזה שירות בשם אחר - קוראים לו CBR !

דבר שני - לכל הגאונים שאומרים שהספקים צריכים להשקיע כסף בתשתית חדשה - בוקר טוב !!!! התשתית לחו"ל היא לא של הספקים בכלל !

התשתית בבעלות חברה בשם MED1 והספקים כולה משלמים על רוחב פס מהתשתית שלהם ! ואגב גם MED1 כבר חנקו את כל הסיבים שלהם מזמן - צריך להשקיע מילארדים בעוד תשתית - אבל זה לא יקרה בקרוב !

דבר שלישי - ברור שכל הNGN וUFI זה חרטה - אבל לא לגמרי - המטרה מאחורי המהירויות הללו זה קישור בתוך הארץ מהיר - למשל באח הגדול הראשון היה עומס מטורף בתוך השתית של והוט שלא נדבר על הספקיות !

וגם בPRIVATE NGN החרטה הכי גדולה שראיתי (גם מי שלא NGN יכול לקבל יוזר כזה) - הם מתחייבים למהירות רק בארץ !

דבר רביעי - יפה שיש סעיף הגבלת מהירות - אבל הם רק שומרים לעצמם את הזכות להתקשר אליך בבוקר בהיר ולהגיד לך "שמע אתה מוריד יותר מדי לך לספק אחר"- וכולנו יודעים שזה לא יקרה !

ודבר אחרון - לכל אנשי ה"מי צריך 100 מגה אלא אם כן הוא מוריד מלא" - אני יכול להגיד לך שאם היה UP גבוה יותר הייתי רוכש 100 ועושה על זה לכל הבניין.....כמובן עם טראפיק שייפינג שיגרום לכך שבעת עומס כל אחד יקבל לדוגמא 5 מגה ובלי עומס שכל אחד יהנה.

אז רק רציתי לומר שזה מהירויות שיכול להיות ממש שמישות מבחינת עלות/שימוש - רק הUP דופק את הכל בשלב זה (אולי בכוונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשך גלישה מהנה,

לוטם נציגת בינלאומי.

לוטם, אם את כבר כאן.

תוכלי להתייחס באופן ציבורי למדיניות ה- QOS של החברה?

כיצד אתם מתעדפים יישומי P2P למינהם?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך לחלום... אף נציג לא יגלה את הדברים האלה. לרוב הם בכלל יכחישו שיש כזו מדיניות, ובטח שלא יחשפו את הפרטים.

אגב, הדיון הזה - לדעתי מקומו מזמן בפורום כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום,

בזק בינלאומי אינה מתערבת בתכנים אליהם גולשים לקוחותיה.

חשוב לי לציין שבמסגרת תפקידי, כפי שאני רואה אותו בפורום,

אני עומדת לשירותכם בכל שאלה או בעיה בה ביכולתי להעניק ערך מוסף ולתרום מהידע שלי.

לדוגמא, בשאלות בתחום התמיכה הטכנית או בקישור מהיר לנציגי בינלאומי במוקדי השירות, התמיכה והמכירות.

אשמח להמשיך ולעמוד לשירותכם

לוטם נציגת בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק הוא שאני לקוח של בין לאומי על 8 מגה.

ועוד מצחיק שאני אצלכם כבר שנתיים בערך..והחבילה המפתיעה שלי היא ללא התחייבות ככה שאם תעשו קונצים כאלה או אחרים אני עוזב אותכם בדקה וחצי.

חבל שאתם מציעים חבילות במחיר של 120 שקל בחודש...בעוד ש UFI על 16 מגה עולה- 80 בהתחייבות.והטריק של החייגן שאתם עושים ללקוחות שאמורים לקבל חיבור ללא חייגן והסיבה שאתם עושים את זה? "כדי לנתב את הגולשים לרשת פרטית...נו מה נסגר איתכם\איתם?

די תמוהה בעיני העניין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוטם, אם את כבר כאן.

תוכלי להתייחס באופן ציבורי למדיניות ה- QOS של החברה?

כיצד אתם מתעדפים יישומי P2P למינהם?

תודה.

תמשיך לחלום... אף נציג לא יגלה את הדברים האלה. לרוב הם בכלל יכחישו שיש כזו מדיניות, ובטח שלא יחשפו את הפרטים.

אגב, הדיון הזה - לדעתי מקומו מזמן בפורום כללי.

הנציגים שבאינטראקציה עם הלקוחות לא יודעים כלום בנושא, אין לך מה להתאמץ ולשאול...

לגבי הסעיף הגבלת תעבורה בחוזה, אני מציע שתבדקו את החוזים של כל החברות, לכולם יש סעיף כזה, מאז ומעולם, זהו סה"כ כסת"ח, החברה היחידה שידוע לי שהשתמשה בסעיף זה כנגד לקוח, זו נטויז'ן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חשוב אם היא יודעת או לא.

ברגע שהיא הצהירה רשמית ואתה יכול להוכיח שלא כך הדבר זה כבר מעשה שלא יעשה מבחינתם.

היום YNET פרסמו מחקר שלהם (עד כמה שאפשר לסמוך על YNET).

דווקא הממצאים שלהם תומכים בטענה של לוטם.

אותי בכל אופן אמרה שלה עדיפה על שום אימרה של האחרים ולכן כשאבחר ספק אתן לה (כנציגת בזקב"ל) להנות מהספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אמנם הנושא לא פעיל כבר זמן רב - אבל הסעיף הזה בגירסה מחמירה אפילו יותר הוסף לחבילות הגיימר.

בחבילת 2.5 הסעיף מדבר על מגבלת תעבורה חודשית של 65 ג"ס -8GB~ שזה מספר מגוחך - לטענתם זה שם כדי "להגן" עלי מלקוחות שעושים משימוש מסחרי בקו.

בסופו של דבר פשוט התנתקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם הנושא לא פעיל כבר זמן רב - אבל הסעיף הזה בגירסה מחמירה אפילו יותר הוסף לחבילות הגיימר.

בחבילת 2.5 הסעיף מדבר על מגבלת תעבורה חודשית של 65 ג"ס -8GB~ שזה מספר מגוחך - לטענתם זה שם כדי "להגן" עלי מלקוחות שעושים משימוש מסחרי בקו.

בסופו של דבר פשוט התנתקתי.

איפה כתוב דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...