בזב"ל מציבה מכסת תעבורה חודשית לחבילות ה Private-NGN?... הייתכן?! - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזב"ל מציבה מכסת תעבורה חודשית לחבילות ה Private-NGN?... הייתכן?!

ALÞHA

Recommended Posts

אבל אני כן משלם יותר! אם לא הבנת את זה עד עכשיו.. מהירות של 10 מגה ויותר עולות יותר מ1.5 :s07:

נכון, אבל התעבורה שאתה צורך היא כנראה גדולה בצורה לא פרופורציונית למהירות. לכן, הטיעון המרכזי שלי - התמחור צריך להיות גם לפי התעבורה החודשית.

ואם הם לא יכולים לתת את השירות שלא יתנו! שיתנו לי מצידי פחות מהירות העיקר לדעת שאני לא מוגבל גם אם אני רוצה להוריד 24\7!

מסכים. אבל גם פה יש בעיה. כי לדעתי אפילו במהירויות הרבה יותר נמוכות, רוחב הפס כבר לא מסוגל לתמוך בכולם במהירות מלאה בו-זמנית. מה שמחזיר אותנו לנקודות הקודמות שהעליתי.

אני גם לא מסכים לשיטת המגבלות הגורפות של הספקים. אפשר וצריך לעשות את זה בצורה חכמה יותר, ככה שבאמת תאפשר לאנשים רוחב פס מלא, כשזה אפשרי.

ובכל מקרה - מה היית מעדיף - שהחבילה המקסימלית תהיה 3Mb, אבל כזו שאתה מקבל אותה 100% מהזמן, או שתהיה חבילת 10Mb, שבה אתה מקבל לפעמים מהירות 10, לפעמים 5 ולפעמים 2, כתלות בעומס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ובכל מקרה - מה היית מעדיף - שהחבילה המקסימלית תהיה 3Mb, אבל כזו שאתה מקבל אותה 100% מהזמן, או שתהיה חבילת 10Mb, שבה אתה מקבל לפעמים מהירות 10, לפעמים 5 ולפעמים 2, כתלות בעומס?

מה שהייתי מעדיף זו שתינתן אפשרות בחירה בהזמנת המסלול בין - 3Mb קבוע ל 10 תלוי בעומס

וכך כל אחד בחר מה שמתאים לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תהיה אפשרות בחירה כזו, כל הלקוחות יבחרו ב-10MB ולאחר מכן יתלוננו שמגבילים אותם... לדעתי הרעיון של QTTP לחבילת גלישה "קלה" הוא רעיון מצוין, אין שום הגיון שלקוח שקורא רק מיילים וגולש מדי פעם לאתרים בארץ ישלם בדיוק כמו לקוח שמוריד ומעלה קבצים 24/7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תהיה אפשרות בחירה כזו, כל הלקוחות יבחרו ב-10MB ולאחר מכן יתלוננו שמגבילים אותם... לדעתי הרעיון של QTTP לחבילת גלישה "קלה" הוא רעיון מצוין, אין שום הגיון שלקוח שקורא רק מיילים וגולש מדי פעם לאתרים בארץ ישלם בדיוק כמו לקוח שמוריד ומעלה קבצים 24/7.

ולזה אני בהחלט מסכים. אז שיורידו מחירים לאותם אנשים, למה שאנחנו נשלם יותר? לפעמים נדמה לי שיש פה אנשים שמקבלים אחוזים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולזה אני בהחלט מסכים. אז שיורידו מחירים לאותם אנשים, למה שאנחנו נשלם יותר? לפעמים נדמה לי שיש פה אנשים שמקבלים אחוזים..

ולי לפעמים נדמה שיש פה אנשים ממש סתומים.

אתה חושב שהמחיר שאתה משלם הוא הוגן, גם בהנחה שאתה טוחן את רוחב הפס 24/7? זה ממש לא המקרה. המחיר הוא הוגן מתוך איזושהי הנחת שימוש ממוצע. זה הגיוני שמי שכמעט לא משתמש ישלם פחות מהמחיר העכשווי, ושמי שמנצל 100% מהתעבורה 100% מהזמן, ישלם יותר מהמחיר העכשווי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם כדי לסבר לכם את האוזן, העלות של קו 4 מגהביט סימטרי, תשתית (סיב אופטי) וספק היא כ-2,500 ש"ח לחודש עם רוחב פס שמור.

אולי זה יתן לכם קצת פרופורציה לגבי עלות התעבורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם כדי לסבר לכם את האוזן, העלות של קו 4 מגהביט סימטרי, תשתית (סיב אופטי) וספק היא כ-2,500 ש"ח לחודש עם רוחב פס שמור.

אולי זה יתן לכם קצת פרופורציה לגבי עלות התעבורה.

למה סימטרי? אנחנו מקבלים לבית א-סימטרי.

וסחטיין, לקחת ת'תפקיד של אינטגרל :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכותרת כתבת privet NGN אבל בפועל אתה לקוח HOT :s05:

גם אני עברתי ל UFI ברגע שהם יצאו בהכרזה, לפעמים ביום אחד אני מוריד 25BG ואף פעם לא הגבילו אותי

ובטח שלא שלחו לי חוזה על מכסה מסויימת (אולי בגלל שלא עדכנתי אותם על השדרוג ::) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הדיון פה מיותר !!

שחברות התשתית יוסיפו עוד קווים ולא מעניין איתי שום דבר ! אני משלם על 50 מגה זה הרבה יותר מ 20 ש"ח לחודש שבמחיר שאני משלם אני רוצה

- תקשורת נקייה מבאגים ותקלות.

-מהירות וניתוב של שרתים לחו"ל ולארץ ומצידי שNOC ישבו 24 שעות...

- אני הלקוח !!, לא מעניין אותי כל ההגבלות של רוחב הפס ~ שהחברות יפתחו עוד קווים - שהם ישברו את הראש.

לא צריך להגביל משתמשים !! מזה פה תקופת הצנע.!!.. עוד מעט אני אצטרך לצאת לקחת תלוש ל25ג"ב

מה אתם חושבים סתם אתם משלמים ?

שחברת התשתית תגבנה עוד כסף על קו מיוחד לגיימרים ולמשתמשים כבדים (בפעול הם כבר עושים זאת - אבל זה על אותו קו ראשי של שאר המשתמשים - זה עובד ברמת המשתמש )

*בתור עובד לשעבר של האחת הספקיות בארץ - אני רק יכול להגיד , שיש עוד קווים ושיטות שונות להורדות כבדות עם יוזרים מיוחדים שאין להם הגבלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...