Colin McRae : DiRT 2 : דיון ראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Colin McRae : DiRT 2 : דיון ראשי

stingeR-

Recommended Posts

הא! יופי! ואני סתם מרגיש כמו דביל...

ככה שזה ספציפית לדירט2.

אם כבר אתה מומחה שמא אתה יודע עד כמה הוא עוזר באמת עם הריבוי ליבות?

כמה עוזר "באמת", אף אחד לא יכול לומר בינתיים. מדובר בתמיכת ריבוי ליבות משופרת, שתעזור למפתחים לנצל את ה-CPU ביעילות.

מעבר לזה, אני לא יודע למה אתה כל כך מפחד, יש מספיק משחקים (ותוכנות) שמנצלים Quad . (כולל dirt2 ב-DX9)

אלו שלא מנצלים, בדרך כלל גם לא ממש צריכים, ככה שזה לא צריך לשנות לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פששש כיף לקבל תשובות ממומחים.הכל יפה ונכון.אני מניח שפשוט פחדתי שבגלל שהI7 הוא כזה פריצת דרך והכל הוא יהפוך את מעבדי הקוואד קור למיושנים ומיותרים וא"א לא יינצל אותם באמת.בכל מקרה תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש כיף לקבל תשובות ממומחים.הכל יפה ונכון.אני מניח שפשוט פחדתי שבגלל שהI7 הוא כזה פריצת דרך והכל הוא יהפוך את מעבדי הקוואד קור למיושנים ומיותרים וא"א לא יינצל אותם באמת.בכל מקרה תודה רבה

בשביל זה אלוהים נתן לנו את הOC ;)

ברגע שמשהו מרגיש קצת מיושן ואיטי.. ממהירים ;D

ואם כבר קרייסיס 2 עם DX11 נראה מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אין ספק שיש תמיד סיכון

ויצא לי שפעם שרפתי כרטיס אבל החליפו לי אותו בגדר האחריות.. לא חושב שיכולים לדעת אם עשית OC או לא

במיוחד שזה חוזר לסטוק אחרי אתחול

בDIRT 2 בזכות הOC אני מסוגל לשחק ב4XAA וזה בהחלט שיפור באיכות.. כמעט הכל על ULTRA

ספויילר:

יש את הקטע הנצחה של מייקל שומכר ..קטע פשוט מדהים! מאוד אהבתי שהכניסו את זה למשחק

מרגיש מאוד עמוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הגדרות אתם נותנים ל G25 במשחק ובפרופיל של המשחק ב Profiler ? אני מנסה לשחק עם ה G25 ונדמה לי שזה רגיש מידי .. גם אחרי שאני בוחר את ה G25 בהגדרות אני עדיין צריך לכוון לו את הגז והברקס כי הוא משום מה משאיר אותם על ההגדרות של ה gamepad ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שהתקנתי CATALYST 9.12 המשחק נכנס בתקיעות והטעינה נהייתה ממש ארוכה אני אפילו לא מגיע לתפריט

עם 9.11 המשחק עבד בלי תקיעה אחת על ההגדרות הכי גבוההות AA X8 AF X16

למישהו יש פיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אני מקבל ביצועים סבירים?

Intel i5 @2.66

Radeon HD5850

4GB DDR3

הגדרות: הכל על הכי גבוה שאפשר. משחק בגרסה של DX11 שהכרטיס תומך בו, הבנתי שהיא קצת איטית יותר. 1280x1024 0xAA

FPS נע בין 60 ל 65

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...