Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תחרות יש, אבל בינתיים יש שני כותרים עיקריים (MW2 וBFBC2) שלכל אחד מהם יש משהו שחסר לשני... לעומת MW2, החדש לסדרת מציג סביבה הריסה ודינמית הרבה יותר ומשחקי הסאונד, העשן והרסיסים כשמשהו מתפוצץ ליידך פשוט שואבים אותך לתוך המשחק - אבל מצד שני, הוא כבד הרבה יותר, חסרים בו המון פרטים הן מבחינת העיצוב (בניינים ריקים מרהיטים וסביבת משחק מונוטונית אם כי יפה) והן מבחינת חורי העלילה בסינגל (וזה עוד לעומת MW2...). תוסיף לזה דמויות עם עומק של לוח קרטון, וקיבלת משחק שהוא נחמד למולטי (אם יש לך כרטיס מסך שיסחוב אותו כמו שצריך) אבל לא שווה כלום בסינגל, לעומת הסינגל המצויין של MW2.

אני מקווה שבMOH ישכילו לקרוא את הביקורות על שני המשחקים הנ"ל לפני שהם משחררים את המשחק הזה, וינסו לשלב את הטוב בשניהם (למרות שההימור שלי הוא שהם יצליחו יותר לשלב את הרע משניהם...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, אמנם אי אפשר באמת לגבש דעה לגבי משחק רק מלראות סרטון קצר שכמעט ואין בו גיימפליי, אבל ממה שראיתי יש לי תחושה של חוסר התעמקות באמת בפרטים. מה שהרשים אותי ב-MW2 היה התשומת לב לפרטים. איך שהריינג'רס נראו, הציוד שלהם, הקסדות והנשקים, זה נתן תחושת אותנטיות מסויימת.. וזה תקף לגבי כל היחידות שהיו במשחק (Navy Seals,SAS, TF141).

לעומת זאת מהתמונה הזאת מ-MOH החדש אנחנו כביכול אמורים לראות יחידת עילית אמריקאית, אבל למעשה אנחנו רואים פה חבר'ה עם ציוד מיושן (קסדות ומשקפי אבק), נשקים ללא כוונות אופטיות..

בקיצור, מרושם ראשוני, מבחינת תחושת אותנטיות אני צופה אכזבה מהמשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין למה אתה מתכוון אבל זה עוד ממש מוקדם לדעת מה יהיה בתוך המשחק...

:xyxthumbs:

אני לא שלילי, אבל היצרניות מאכזבות השנה,

MW2 והחסרונות שלו

BC2 והחסרונות שלו ,

מדובר בחסרונות שממש הורסים את חווית המשחק, אז לבנות על MOH? לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, אמנם אי אפשר באמת לגבש דעה לגבי משחק רק מלראות סרטון קצר שכמעט ואין בו גיימפליי, אבל ממה שראיתי יש לי תחושה של חוסר התעמקות באמת בפרטים. מה שהרשים אותי ב-MW2 היה התשומת לב לפרטים. איך שהריינג'רס נראו, הציוד שלהם, הקסדות והנשקים, זה נתן תחושת אותנטיות מסויימת.. וזה תקף לגבי כל היחידות שהיו במשחק (Navy Seals,SAS, TF141).

לעומת זאת מהתמונה הזאת מ-MOH החדש אנחנו כביכול אמורים לראות יחידת עילית אמריקאית, אבל למעשה אנחנו רואים פה חבר'ה עם ציוד מיושן (קסדות ומשקפי אבק), נשקים ללא כוונות אופטיות..

אני כמעט בטוח שחלק מהמשחק משחקים חייל ביחידה מיוחדת ובחלק השני בגדוד, יכול ליהיות שזאת תמונה מתוך החלק משחק של הגדוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אתה מודע לזה שיחידות עלית אמריקאיות זה בגודל של אוגדה ישראלית בערך כה?

Rangers, Airborne, Marine Recon מדובר כאן על מאות ואלפי חיילים בכל , אתה חי בסרט שמה שמבדיל בין יחידת עלית לחי"ר פשוט זה ACOG...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קסדות ומשקפי אבק זה ציוד מיושן? יש להם קפלס"ט - מה מיושן בזה? וניראה אותך שורד בשטח מידברי בלי משקפי אבק. אי אפשר להתנייד במדבר בלי משקפי אבק.

@דובי זובי - acog אולי לא מבדיל בין חי"ר ליחידת עילית. אבל רמת הציוד בפירוש כן מבדילה בינהם.

מה שכן החילים ניראים כמו פלאנגות - אין אחידות בציוד. החייל השמאלי ניראה כאילו הוא על חצי ב' עם שרוולים מופשלים. יש לו army boots רגילות ולא חדשות. לא ממש הצלחתי להבין איזה מדים לובש החייל האמעצי.

ובכלל ניראה הזוי שמרינז עושים פעילות מבצעית כלשהיא עם כוונות ברזל. רוב ההתקלויות הם בטווחים הרחוקים וכוונות ברזל דיי שוות לתחת מעל 100 מטר... שלא לדבר על ירי לילה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה כנראה לא יודע כלום, יחידות הסיור של המארינס בפלישה האחרונה לעירק קיבלו מדי הסוואה ירוקים לכל הרוחות.

לא לכולם יש אופטיקה, כוונות אופטיות נשמע מגניב לאללה, אבל אנשים שוכחים שנגמרות שבכוונות האלה הבטריות, ובאמלרים גם דיי מהר וליחידות שתוקועת במשך חודשים מאחורי קווי האוייב אין אפשרות להחליף את המלאי כל הזמן. יש סיבה למה רוב היחידות שפועלות בתו"ל לא סדיר באפגיניסטן ועירק לא משתמשות בכלל בM4/M416 שמחולק עכשיו אלא בM14 וקלאצ'ים.

תפסיק לחשוב שהצבא האמריקאי נראה כמו רובוקופ, האמת שעד כמה שעצוב יחידות המילואים\המשמר הלאומי האמריקאיות בד"כ מצויידות הכי טוב, הם הכי קרובים לעוגה והם לא משתמשים בציוד הזה כל הזמן ככה שאין בלאי. כאשר יחידות שכן לוחמות כל הזמן מסתפקות בד"כ בציוד בלוי יחסית, ולא הרבה ממנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה כנראה לא יודע כלום, יחידות הסיור של המארינס בפלישה האחרונה לעירק קיבלו מדי הסוואה ירוקים לכל הרוחות.

באמת לא ידעתי את זה :xyxthumbs:

אבל אנשים שוכחים שנגמרות שבכוונות האלה הבטריות, ובאמלרים גם דיי מהר וליחידות שתוקועת במשך חודשים מאחורי קווי האוייב אין אפשרות להחליף את המלאי כל הזמן.

על מה אתה מדבר? כוונות הגדלה והשלכה לא משתמשות בסוללות. רק אמרלים. אין כח בעירק\אפגניסטן שאין לו נגישות לאספקה. כח צריך אוכל? דלק לרכבים\גנרטורים במוצב? כמו שמעבירים את כל אלה בשיירה לוגיסטית מעבירים גם לאמרל.

אם יוצאים למתמשכות לוקחים הכל בפק"לים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...