Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 483 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה פתאום. ולמה צריך בכלל TS? אפשר ללחוץ Z ולדבר ורק הקבוצה שומעת.

בSnD אם אתה מת, לא שומעים אותך (לפחות זה מה שעומרי אמר לי)

ואם אני מדבר דרך המשחק, כל מי שמשחק באותו משחק שאני משחק (כאילו, גם הקבוצה היריבה והקבוצה החברה) יכול לשמוע אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בSnD אם אתה מת, לא שומעים אותך (לפחות זה מה שעומרי אמר לי)

ואם אני מדבר דרך המשחק, כל מי שמשחק באותו משחק שאני משחק (כאילו, גם הקבוצה היריבה והקבוצה החברה) יכול לשמוע אותי

זו בדיוק הסיבה שצריך, כפי שציינתי קודם, TS יעזור יותר ב S&D ,אבל אם נתרגל לזה גם בדום זה לא יהיה רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והתוכנה תהיה קצת מורכבת חבר פה שמבין יוכל ליצור דיון עם מדריך, יוזמה מבורכת לכל משתמשי הפורום

התכנה לא מסובכת מידי, וכן ,אפשר להכין מדריך, אני גם אוכל לעשות אחד (אם הזמן יאפשר לי :kopfpatsch:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והתוכנה תהיה קצת מורכבת חבר פה שמבין יוכל ליצור דיון עם מדריך, יוזמה מבורכת לכל משתמשי הפורום

המעבד שלי לא מסוגל הרבה מעבר לMW2 (מה אני יעשה, הוא סבא...)

אני יקנה אחד חדש, אולי אני יקפוץ לE7300, בכל מקרה, שרת TeamSpeak יעזור, אני מוכן להתחיל עוד היום, פרסמו כאן את השרת והפורטים שלו + חדר \ סיסמה ואני בפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה גם לי פעם, אני מניח שאנאינסטול והתקנה מחדש של המשחק תסדר את זה. אבל מה שקרה לי בסוף זה שבאחד הפעמים שנכנסתי שוב פעם לשרת פרוץ עשיתי מייד ריסטארט למחשב וכהרצתי את המשחק שוב הוא הציע לי לשחק ב SAFE MODE ובטעות לחצתי על כן (כי במקרים כאלה זה מיותר) אבל זה איפס לי את כל ההגדרות של הגרפיקה ותיקן את הבעיה הזאת. אז נסה פשוט להריץ את המשחק בSAFE MODE ותראה אם זה יסתדר לך.

לא עזר גם אחרי התקנה מחדש לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...