Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 486 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

היי לכולם אני חדש קוראים לי אור

LaZyAss במשחק

היי אחונה אני זה BlackHawk ברוך הבא!

בזמן האחרון נתקלתי בטונות של . בסיבוב אחד היו שניים נגדי, בסיבוב אחרי זה היו שניים נגדי ואחד איתי. גם WH, Aimbots וכו'. אחרי הסיבובים האלה נמאס לי ויצאתי. ד"א הרבה יותר כיף לשחק חצי שעה ביום מאשר 6 שעות-אני מספיק המון דברים :hat:

כ"כ איתך אחי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתכלס אי אפשר לדעת אם מישהו משתמש בWH או לא, יש המון פקטורים שמאפשרים לבצע הריגות שנראות כאילו "הוא ראה אותי דרך הקיר" בKILLCAM...

תחזרו לCOD4, אין שם את העניין הזה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא טועה בזיהוי . הייתי Admin גבוה בשרת של ET איזה שנתיים-שלוש ושם למדתי לזהות. אם אתה רואה מישהו עם ה ADS מכוון על קיר, על ה "you", לא כ"כ קשה לשפוט :P. אם מישהו מכוון בדיוק לא הגיוני וממש ננעל על ראשים ו/או מחליף מטרות במהירות-הוא aimbotter. אם מישהו מסתובב יותר ממה שהמסך מאפשר לראות ויורה-או שהוא aimbotter, או שהוא ראה UAV, או שיש לו חמישה מסכים ::). בקיצור-לא כ"כ קשה לראות מי צ'יטר ומי סתם שחקן ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולי מתלהב,

יש מפת בונוס ??? בונוס זה חינם לא ???

אז זהו שלא.... :pissed:

אין מה להתלהב. חרא של חבילה. חבל על הזמן.

בתכלס אי אפשר לדעת אם מישהו משתמש בWH או לא, יש המון פקטורים שמאפשרים לבצע הריגות שנראות כאילו "הוא ראה אותי דרך הקיר" בKILLCAM...

קודם כל ברור שאפשר לדעת מי כן ומי לא. יש כאלה יותר מתוחכמים שמנסים להראות כאילו הם לא. ולגבי קוד4. יש המוןןןןןן . יותר מידי. ברור שלא בכל הברברים אבל עדיין יש המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון ביומיים האחרונים יש הצפה של צ'יטרים, בעיקר בלילה.

לא מפריע לי כלום במשחק הזה ואני מצליח להנות עם קמפרים מטוליסטים הכל אבל עד לצי'טרים זה מוציא את החשק בשניה.

ואין שום בעיה לזהות אותם, לפעמים אבל קורה שאמישהו שחקן טוב ואתה חושב שהוא צ'יטר קרה לי וזה לא נעים כי אתה סתם מקלל אותו.

אני חייב להבין מה המניע הפסיכולוגי לרמות במשחק הזה...... (מה לפתוח תגים וכאלה זה עד כדי כך מעניין?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש אחי,איפה אתה חי?

אין מה להתלהב. חרא של חבילה. חבל על הזמן.

קודם כל ברור שאפשר לדעת מי כן ומי לא. יש כאלה יותר מתוחכמים שמנסים להראות כאילו הם לא. ולגבי קוד4. יש המוןןןןןן . יותר מידי. ברור שלא בכל הברברים אבל עדיין יש המון.

לא כולם יסכימו שזה חרא של חבילה אחי

אני גם ראיתי ב bug אתמול את המשחק עם כל החבילות ב150 ש"ח

נשמע שווה בהחלט

וד"א התכוונת לסרברים נכון? חחח ברברים:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי קרוב לקבוע שיש זה שקובעים לאותו ערב פה בפורום, וגם זה נדיר.

לקבוצה אתה מצטרף דרך סטים. אאל"ט יש בעמוד הראשון קישור לקבוצה של הפורום בסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש לנו שרת TeamSpeak

89.31.96.240:9987

זיגדון כתב כאן בפורום איזה מדריך לזה, תן לי לחפש דקה עוד מעט אני יערוך את ההודעה

עריכה: הינה המדריך שהוא כתב

מדריך ל Team Speak :

כנסו ללינק הבא : http://www.teamspeak.com/?page=downloads

ותרידו את גירסת הקליינט (בהתאם למערכת ההפעה שלכם 64 או 32 ביט)

37667935.th.jpg

אחרי ההורדה תתקינו את התוכנה (אין משהו מיוחד)

ברגע שתיכנסו לתוכנה יפתח לכם אשף ההגדרות שלה (אם לא נפתח אוטומטית Setting>Setup Wizard), זה יראה כך:

39463687.jpg

תלחצו next :

פה תרשמו את הכינוי שאתם רוצים שיהי לכם בTeam Speak :

68209278.jpg

פה תבחרו ב Push To Talk ואח"כ תגדירו את המקש שאתם רוצים ללחוץ עליו כשאתם מדברים:

70470423.jpg

עכשיו next עד הסוף וfinish.

עכשיו מה שנשאר לכם זה להתחבר לשרת. לוחצים כל Connections>Connect ומכניסים את הפרטים של השרת:

60796807.jpg

59612718.jpg

אחרי שהתחברתם לשרת אתם מחפשים את הערוץ של Hwzone (מספר 10), ושם נכנסים ל Modern Warfare 2. *אם אתם מתבקשים להכניס סיסמה אז הסיסמה היא guy/gay לפי מה ששמעתי

97108620.jpg

אם אתם רוצים שהעוצמה תיהיה יותר חזקה כי לא שומעים אותכם תיכנסו ל: Setting > Options

תבחרו בלשונית Playback ושם תשנו את ה Voice Volume Adjustment

91634087.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון נתקלתי בטונות של . בסיבוב אחד היו שניים נגדי, בסיבוב אחרי זה היו שניים נגדי ואחד איתי. גם WH, Aimbots וכו'. אחרי הסיבובים האלה נמאס לי ויצאתי. ד"א הרבה יותר כיף לשחק חצי שעה ביום מאשר 6 שעות-אני מספיק המון דברים :hat:

חבל שאי אפשר לדווח את הSteamID של ההאקר ושיחסמו לו את החשבון..

(או שזה רק אצלכם? P: )

תסתכל עליו, ותגיד את זה שוב:

http://www.youtube.com/watch?v=qgTyy4an_tk

התחלתי לצוד צ'יטרים, רושם את הפרטים שלהם, מצלם סרט ומעביר לפורום כדי שיעיפו אותם לכל הרוחות D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...