Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 464 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

איזה דבר מצחיק קרה לי עכשיו.. FFA ב wasteland, אנחנו חמישה אנשים, אני מביא AC-130, עוד איזה 4 הריגות לניוק, פתאום אני רואה "enemies forfieting..." יעני כולם יצאו! :facepalm:

חחח כאוס איזה באסה זה אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ולגביך BLACKHAWK ,לתת לנו בראש ? ;D

היום בערב נעשה איזה משחק, תתחיל להתפלל :xyxthumbs:

לא התכוונתי 2vs2 אחי

אני לא מזלזל בקלאן שלכם :silly:

פשוט אני אומר שנעשה קלאנים מs6 מ id ומ idf

קלאנים של 4 או יותר אם אפשר

ונעשה אחלה משחקים

מה אתם אומרים?

נשעה טבלת משחקים והכל

ד"א דגדה ראיתי תסירטון שהעלת

יא רבי!!! insane!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי 2vs2 אחי

אני לא מזלזל בקלאן שלכם :silly:

פשוט אני אומר שנעשה קלאנים מs6 מ id ומ idf

קלאנים של 4 או יותר אם אפשר

ונעשה אחלה משחקים

מה אתם אומרים?

נשעה טבלת משחקים והכל

ד"א דגדה ראיתי תסירטון שהעלת

יא רבי!!! insane!!

מי זה ID ? משהו חדש ?

IDF זה רק אני ו..SNIPER434 כל השאר פרשו ל-BFBC2

אז אנחנו משחקים יחד עם S6 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok!!

אחרי מספר ימים דיי מכובד שלא שיחקתי ואמשיך לא לשחק ;D

המשחק דפוק מתמיד,כמה HACK SERVERS ,כמה עגלות במשחק אחד, כמה לאגים, וכל זה בפחות משני סיבובים, פשוט לא יאומן, אחרי שבוע וחצי של לחץ ,לימודים ,עבודה ,חתונה של אחי :cool2: ,,,,בא לך לשחק קצת ,לנקות את הראש, אבל כלום ,פשוט על הפנים, ובזאת אני מכריז רשמית , Modern Warfare 2 מת סופית!!

חבל? כבר לא, אין טיפת הנאה, הבעייה היא שזה כבר לא קשור רק לשחקנים שמולך, לזה עוד היה פיתרון, לחפש משחק אחר או משהו, אבל כאן יש בעיה בסיסית מאוד ,IW עושים עלינו קקי ואנחנו מורחים אותו בין שתי פרוסות לחם ועוד נהנים ממנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok!!

אחרי מספר ימים דיי מכובד שלא שיחקתי ואמשיך לא לשחק ;D

המשחק דפוק מתמיד,כמה HACK SERVERS ,כמה עגלות במשחק אחד, כמה לאגים, וכל זה בפחות משני סיבובים, פשוט לא יאומן, אחרי שבוע וחצי של לחץ ,לימודים ,עבודה ,חתונה של אחי :cool2: ,,,,בא לך לשחק קצת ,לנקות את הראש, אבל כלום ,פשוט על הפנים, ובזאת אני מכריז רשמית , Modern Warfare 2 מת סופית!!

חבל? כבר לא, אין טיפת הנאה, הבעייה היא שזה כבר לא קשור רק לשחקנים שמולך, לזה עוד היה פיתרון, לחפש משחק אחר או משהו, אבל כאן יש בעיה בסיסית מאוד ,IW עושים עלינו קקי ואנחנו מורחים אותו בין שתי פרוסות לחם ועוד נהנים ממנו...

+1

משחקים קצרים מידי הרבה לאגים והרבה אבל הרבה נובים!

שלא נדבר עם הבאגים של IWNET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Modern Warfare 2 מת סופית!!

אתה לא אומר את זה כבר במשך שלושה חודשים? אמרתי לך, אם מתחיל לשעמם, נסה דברים חדשים. יש שלא השתמשת בו לעולם יותר מדקה? מה עם ניוקים רק עם פייבלוו ואקדח? לא חובה כל היום רק UMP ומרתון. תגוון! AUG HBAR, לא יודע, נסה דברים חדשים. אני תמיד מנסה. אגב יש לי TMP extended mags והוא אחלה של דבר. כנ"ל לגבי השוטגאן M1014.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אל תתבלבלו, 70% מ+18 הם WH ,אין להם איימבוט זה בטוח, אבל לא צריך איימבוט כשאתה יודע לשחק ויש לך WH ,

ולגביך BLACKHAWK ,לתת לנו בראש ? ;D

היום בערב נעשה איזה משחק, תתחיל להתפלל :xyxthumbs:

אתה סגור על זה?

שיחקתי נגד קבוצה שלמה שלהם בטרמינל וניצחנו אותם

יאללה, יש פרייבט היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף.. אנסתי עכשיו כמה 18+ ב highrise.. עשיתי להם ניוק.. היו איזה שלושה (כולל HITMAN, ת'אמת לא נראה לי וואלהאקר כי הוא לא ראה אותי כמה פעמים שהרגתי אותו, או שאולי הוא הסיר אם אתם בטוחים שהיה לו) ושניים יצאו.. :lol:

אחרי זה מישהו אומר "i hate S6 their all gays hackers" ומישהו אחר אומר "yeah, all noobs hackers.." פשש.. איזה כבוד מלכים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...