Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 427 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דיברתי עם ילד מהכיתה שלי שמשחק בפרוץ והוא אמר לי שהבעיה היחידה בפרוץ זה שאין הרבה אנשים אז לוקח זמן למצוא משחקים. וזהו....

מזל שבTDM Express אין שטויות כאלה, עוד לא נתקלתי בשרת פרוץ אחד, חוץ מזה שhotshot הזמין אותי אליו.

TDM Express?? הבעיה בTDM זה שהמשחק נגמר מהר מידי... אז Express??

למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע.. מלא אנשים חושבים שאני wallhacker, חלק גם שאני aimbotter.. ת'אמת זה כיף לשמוע אותם בוכים על "ההאקים שאני משתמש בהם", אני אומר להם שזו מחמאה בשבילי :cool2:

אני אומר לו "why do you think im wallhacking?" אז הוא עונה לי "cause you kill through walls" :kopfpatsch:

הסברתי לו שאני רואה חלק מציץ מאיזה חלון או דלת ואז נכנס פנימה, אז אני חושב כמה רחוק הוא יכול להגיע בקצב ההליכה הנוכחי ופשוט יורה בו דרך הקיר... לא צריך להיות גאון בשביל זה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע.. מלא אנשים חושבים שאני wallhacker, חלק גם שאני aimbotter.. ת'אמת זה כיף לשמוע אותם בוכים על "ההאקים שאני משתמש בהם", אני אומר להם שזו מחמאה בשבילי :cool2:

אני אומר לו "why do you think im wallhacking?" אז הוא עונה לי "cause you kill through walls" :kopfpatsch:

הסברתי לו שאני רואה חלק מציץ מאיזה חלון או דלת ואז נכנס פנימה, אז אני חושב כמה רחוק הוא יכול להגיע בקצב ההליכה הנוכחי ופשוט יורה בו דרך הקיר... לא צריך להיות גאון בשביל זה :P

להזכירך רוב האנשים שמשחקים במשחק הזה הם לא כל כך חכמים.. להזכירך רוב האנשים בעולם הם בעלי IQ נמוך-ממוצע.

אבל זה באמת מאוד כיף שקוראים לך האקר.. אני מרגיש טוב כזה כשהם אומרים לי את זה... פעם בFFA, WASTELAND הניוק השני, רצחתי אותם עם UMP במפה הזאת, וכולם היו בטוחים שאני האקר. כל האויבים (זה FFA אז כולם) בלי יוצא מן הכלל סיכמו שאני האקר ואחד מהם התנדב לדווח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת ששיחקתי עם חברי הפורום אבל בקבוצה נגדם (ז"א שאני הייתי עם זרים והם היו ביחד בקבוצה השנייה), היה מישהו איתי בקבוצה שהיה בטוח שיש לכם האק שעושה שהPAINKILLER לא יגמר אף פעם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצחתי אותם עם UMP במפה הזאת, וכולם היו בטוחים שאני האקר. כל האויבים (זה FFA אז כולם) בלי יוצא מן הכלל סיכמו שאני האקר ואחד מהם התנדב לדווח :lol:

:lol: :lol: קרעת אותי "כל האויבים סיכמו שאני האקר ואחד מהם התנדב לדווח" :)

:lol:

הנה סרטונון נחמד :D

ד"א יש לי איזה בעיה כשאני נכנס למשחק אני רואה את החלון של preparing to launch cod mw2 multiplayer, אבל הוא לא יורד והמשחק לא מתחיל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם ילד מהכיתה שלי שמשחק בפרוץ והוא אמר לי שהבעיה היחידה בפרוץ זה שאין הרבה אנשים אז לוקח זמן למצוא משחקים.

שזה לא שונה מהמקורי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני אישית נורא ממליץ לשחק עם HEADSET איכותי, אני אישית משתמש בK-44 של AKG שלא עלו לי יותר מדי ואלה איכותיות ברמה מטורפת למחיר שלהן, AKG ידועים על מוצרי הסאונד (אמנם לא גיימינג) האיכותיים שלהם. בין היתר אני גם משתמש במיקרופון סטייג' שלהם בחזרות עם הלהקה שלי וההבדל בין המיק שלי למיקרופון סטודיו ממוצע הוא ניכר.

אמנם האוזניות בהן אני משתמש הן לא בעלות SURROUND SOUND EFFECT אבל עדיין, אני שומע אנשים ממרחקים עצומים ופעמים רבות אני מקבל קריאות של "DAMN YOU WALLHAX"... ::)

ד"א אני הולך לרכוש DeathAdder בימים הקרובים, הנוחות והדיוק עם העכבר בטח יעברו קפיצת מדרגה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה. תצטרף, שים את צבעי הקלאן בשם, תן את שם הסטים, תוסיף אנשים פה ואתה בפנים.

אה, וכדאי שתצטרף לפורום (יענו תהיה פעיל), בעיקר בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפש להמנע מסרברים פרוצים במשחק המקורי...או איכשהו להמנע מכך שמישהו לא יעשה לי HACK עוד פעם ויקפיץ אותי לשלב 70..

אגב איך ניתן לעשות RESET לשחקן שלי? כלומר להתחיל מ LEVEL 1 עוד פעם, ע"י PRESTIGE MODE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...