Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 423 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכירים את זה שלא הולך?

לא משנה מה תעשה, מאיפה תבוא, באיזה קלאס תשתמש - תמיד ירו בך ממקום שאתה לא רואה או שתקבל מטול מחצי מפה...

משחקים שאני מת בלי סוף ובקושי מצליח להרוג. ראבק איזה מתסכל זה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שלא הולך?

לא משנה מה תעשה, מאיפה תבוא, באיזה קלאס תשתמש - תמיד ירו בך ממקום שאתה לא רואה או שתקבל מטול מחצי מפה...

משחקים שאני מת בלי סוף ובקושי מצליח להרוג. ראבק איזה מתסכל זה :s07:

:xyxthumbs:

ברור ,זה קורה לי רוב היום :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קןרה. לדוגמה שנכנסים לחדר, בודקים את הצד הימני ויורים בך מאחורה (מצד שמאל) ולהיפך. פשוט כל מקום שהולכים מתים מכיוון אחר. הפתרון שלי הוא לצאת, לשתות כוס קפה להרגע ולהכנס אחרי שאתה רגוע, ככה תמיד מתים פחות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגעו חברה, זה היה בצחוק, אני משחק גג חצי שעה ביום וזה תודות לבית-ספר הגאון שלי שסידר לי בגרות\מתכונת כל יומיים שלוש במשך החודש הקודם והזה, אז תסמכו עלי אני עדיין לא מכור, מה שכן הייתי מכור MMORPG רצח פעם וקשה לצאת מי זה, ברצינות, שאתה מכור למשחקי יריות אתה בעצם יכול להפסיק, אתה רק מסיים את הROUND, מרגיש טוב עם עצמך וניגש לשטויות האחרים, שאתה מכור לMMORPG זה לא נגמר עד סוף היום שאתה נרדם מתעורר ומתחיל לבדוק איך השתנה המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן הייתי מכור MMORPG רצח פעם וקשה לצאת מי זה, ברצינות, שאתה מכור למשחקי יריות אתה בעצם יכול להפסיק, אתה רק מסיים את הROUND, מרגיש טוב עם עצמך וניגש לשטויות האחרים, שאתה מכור לMMORPG זה לא נגמר עד סוף היום שאתה נרדם מתעורר ומתחיל לבדוק איך השתנה המצב

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...