Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 432 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

^^

לגמרי. היום היה לי משחק אחד שקיבלתי בו פעמיים הרייר (זה כבר מזמן לא קרה לי - בזמן האחרון אני כמעט ולא משחק אז אני נוב :silly:). מה שמעצבן שבשתי הפעמים הרגו אותי בשניה שקיבלתי את ההרייר, אז לא הספקתי להגיע למסוק.

לא נורא, פעם הבאה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכל פעם שאני נכנס לשחק קצת COD4 אני נהנה פי כמה יותר מMW2... :-\

אני כבר לא יכול לחכות לבטא של BLACK OPS

אני גם מציע לך לא לחכות , הרי זה לא IW שזה אומר שזה הולך להיות משחק גרוע.

ראה ערך WoW שפותח ע"י Treyarch[br]פורסם בתאריך: 3.06.2010 בשעה 21:48:25

אוקי בואו נניח שהלך לי הפרופיל.

אני יכול לפתוח עוד אחד או לאפס את הקיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצאת באמצע משחק שהכל הולך חרא ואתה מת בלי סוף זה לגיטימי לגמרי, זה משחק ואתה צריך להנות

אבל לצאת באופן קבוע משחק אחרי משחק בדיוק בדקה ה 94 לאחר שקיללת כל המשחק שכולם נובים,קמפרים,ראנרים (נראה שאין כבר דרך לגיטימית להרוג יש כינוי גנאי לכל אחת ואחת מהדרכים), זה עלוב.

סתום תפה תשחק ותפסיד בכבוד ככה צריך לשחק ולא משנה איך למה וכמה הרגו אותך או שאתה עצבני.

שמתי לב לזה במיוחד היום היה רצף מעניין ב ffa שקבוע השחקן השני אחרי שאני מנצח נוטש בדיוק שנגמר ולא הבנתי למה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון ל-WaW - Cod World at War

אה...

למען האמת נבהלתי, ידעתי שלא treyarch פיתחו את WOW ולכן חשבתי שאולי אני ממש אידיוט... אבל ניחמה אותי העובדה שאי אפשר להגיד על WOW גרוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לצאת באופן קבוע משחק אחרי משחק בדיוק בדקה ה 94 לאחר שקיללת כל המשחק שכולם נובים,קמפרים,ראנרים

אני מקלל אותם לפעמים. כל אלה הם בדיוק אלה שהורסים את כל הכיף של המשחק. קאמפרים-מילא, בהנחה שיש להם "נורמאלי". אבל אם מישהו מתקמפר עם מטול, גלאי פעימות לב ואקימבו של G18, אז כן אני מקלל (גלאי פעימות לב זה אחלה, אבל הגלאי+התקמפרות רצינית זה ממש שפל). ראנרים גם כן ממש מרגיזים. אתה לא מספיק להוציא ירייה והם דוקרים אותך. אם נתקלת עם ראנר בחדר-יש לך 0% סיכוי לחיות נקודה (אלא אם אתה משתמש בנשק שהורג בירייה).

לגבי מטוליסטים-לדעתי בין הזנים השפלים ביותר. אני מכוון, מתאמץ בשביל זה, והוא מעיף לי את התחת מקילומטר בלי לכוון בכלל. ועוד כשאני קורא לו "noob" הוא אומר לי "owned" :kopfpatsch: :kopfpatsch:

עוד דבר אחד שמרגיז אותי זה שאני באיזה קילסטריק 10, מתחבא ומחכה למישהו, הורג מישהו ומפעיל את ה AC130, ואז אחרי שאני מנצח הוא אומר לי "noob camper". אני אומר לו "i was at a 10 killstreak, you can't expect me to run around" והוא אומר "so your'e a camper". :s07::bash:

אז אחרי שאני לא נהנה בגלל סגנון משחק של אחרים, אני יוצא. וכן, לקלל בד"כ עוזר להוריד קצת את הדופק ::).

פרקתי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מציע לך לא לחכות , הרי זה לא IW שזה אומר שזה הולך להיות משחק גרוע.

ראה ערך WoW שפותח ע"י Treyarch[br]פורסם בתאריך: 3.06.2010 בשעה 21:48:25

אוקי בואו נניח שהלך לי הפרופיל.

אני יכול לפתוח עוד אחד או לאפס את הקיים?

תציע את זה למישהו אחר. WOW

היה אחלה משחק וTREYARCH הרבה יותר טובים בלהקשיב ולשתף פעולה עם הלקוחות שלהם.

אני בטוח שBLACK OPS יהיה הרבה יותר טוב מMW2 ומתחרה ראוי לCOD4 כפי שזה נראה בשלב הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצאת באמצע משחק שהכל הולך חרא ואתה מת בלי סוף זה לגיטימי לגמרי, זה משחק ואתה צריך להנות

אבל לצאת באופן קבוע משחק אחרי משחק בדיוק בדקה ה 94 לאחר שקיללת כל המשחק שכולם נובים,קמפרים,ראנרים (נראה שאין כבר דרך לגיטימית להרוג יש כינוי גנאי לכל אחת ואחת מהדרכים), זה עלוב.

סתום תפה תשחק ותפסיד בכבוד ככה צריך לשחק ולא משנה איך למה וכמה הרגו אותך או שאתה עצבני.

שמתי לב לזה במיוחד היום היה רצף מעניין ב ffa שקבוע השחקן השני אחרי שאני מנצח נוטש בדיוק שנגמר ולא הבנתי למה

מסכים איתך לגמריי, ב-BFBC2 זה קורה קבוע, אם אנחנו מפסידים רוב הקבוצה עוברת לקבוצה השנייה.

פשוט בלתי נסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה כולם שונאים את WAW. אני לא שיחקתי במולטיפלייר, אבל אני זוכר שהסינגל היה מדהים.

ההתחלה היתה דווקא טובה עם אפשרות לשחק בקבוצה נגד זומבים (ימי "G-MAN תעשה לי זומבי" העליזים)

המולטי התחיל טוב אבל לא עלה ברמתו על המולטי של COD4 ושחקנים חזרו מהר מאוד ל COD4

הוא לא היה מספיק מלוטש והנשקים (WW2) לא היו מספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...