Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 428 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

riplet, מה העכבר הנוכחי שלך?

Microsoft Wheelmouse Optical עם OC לPOLLING RATE של 1000HZ.

העכבר הלבן הרגיל של MS שיש בכל חור, עכבר מעולה ששורד שנים אבל אני רוצה משהו יותר איכותי, נוח, יפה ועם יותר DPI ליותר דיוק ברז' שבה אני משחק... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תאמין לי.. זה העכבר הכי טוב בשוק, תשאל גם את סיימון ;D

הDA או הWMO? באופן פרקטי לDA אכן יש יתרון על הWMO הפשוט, לא משנה מה אנשים יגידו, אני אישית צריך יותר מ400DPI לדיוק מירבי ב1680*1050, מה גם ששינוי DPI בלחיצת כפתור לסנייפינג וכדומה זה פיצ'ר נורא שימושי.

הסיבה העיקרית שבגללה אני מחליף את העכבר היא הנוחות - DA הוא בין העכברים הכי נוחים, ואחרי שניסיתי עכברים עם צורה דומה לזו של הDA מול עכברים כמו ה-G500, אני יודע בוודאות שזה העכבר בשבילי.

בזמן האחרון התחלתי לשים לב איך הWMO מתחיל להיות לא נוח וגורם לכאבים בכף היד אחרי זמן רב של שימוש אינטנסיבי בCOD, מה גם שנמאס לי מהעובדה שהוא עשוי מפלסטיק זול ופשוט.

הDA מצופה בחומר דמוי-גומי נורא נוח ונעים ליד, שוקל יותר מהWMO - משהו שיהיה נחמד יותר לי אישית, רחב יותר ונראה הרבה יותר טוב.

חפרתי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה מעצבן אותי מה שכתבת בגלל אותו זמן שהתחלת להגיד לי כמה לא שווה היה ליקנות את ה G5 שלי בשיא ההתלהבות

לדעתי אתה לא צריך G5 אם העכבר שיש לך נוח ולא קופץ, אבל אם הG5 נוח יותר ואתה מרגיש יותר דיוק ובטחון כשאתה משחק איתו - ב100% עשית נכון שהלכת על זה. מה גם ששכחת להגיד לי ששילמת על הG5 רק 170 שקל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G9 RULE, חתיכת עכבר, יש לי גם G5 אני משתמש בו בעבודה (כמו עכשיו למשל >:( ),

האמת? שניהם באותה רמה מבחינתי רק הצורה של הG9 יותר מתאימה לי ליד, שוב (יד עדינה של זונה עם לק ורוד :-* )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל היום אתה עובד!! מתגעגעים אלייך במשחק

:(

מה לעשות חביבי!

אלה החיים ,אני כבר לא בן16 לצערי, מה גם שמיום ראשון אני חוזר ללימודים אז בכלל שישו ושמחו ,אפרוש מבלי לרצות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDA או הWMO?

תתפלא, דיברתי על זה של ;D

אם ה DPI לא מספיק אז אין לי מה להגיד לך, אם הוא לא נוח גם אין לי מה להגיד אבל סמוך עלי הוא הכי טוב בשוק ::)

ו gabkin (גבי קוראים לך או שאני סתם הוזה?), יש מצב אתה מתקין עברית או לפחות, לפחות כותב באנגלית כי זה ממש מדכא likro hakol kaha, אם אתה מבין למה אני מתכוון :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ראיתי את דגדגן אתמול או היום באמצע משחק, למרות שהוא יצא לפני שהמשחק התחיל

בקשר לעכברים, הLogitech Optical Mouse שלי הוא מספיק, 1000 dpi זה המון, לא מבין איך אנשים רוצים יותר (2000?! אני בקושי ישתלט על זה, במסך שלי זה יקפוץ מנקודה לנקודה בלי בעיה, אבל להגיע לאמצע?...)

בקשר ל"IQ" ו"אנשים חכמים" במשחק, אתה תעדיף שהם יגידו שאתה האקר מאשר "אמא שלך *****"

ואיזה גאון אתה,

לרוב האנשים יש איקיו ממוצע
, ומה זה ממוצע?, פשוט גאון גאון
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון כרגע הגבת למישהו שדיבר לפני שני עמודים בלי לצטט אותו.

דגדגן, מה אתה מתחיל ללמוד? משלים לימודים או באוניברסיטה?

ממשיך לימודים ,לא של בית ספר או משהו, עשיתי הנדסת ועכשיו ממשיך לCISCO ואבטחת מידע ומסיים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוו, אבטחת מידע...

תגיד, איפה אני יכול ללמוד את העקרונות של הנושא? אני לא מדבר על איך לעשות דברים, אני מדבר על העקרונות ש הנושא. סתם מעניין אותי מהמעט שנתקלתי בו ומהקצת יותר מעט שאני יודע על .

וכמה עולה ה G5 והG9?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-X אומרים לכם להפסיק עם הספאם למה אתם מספימים עוד.

*cisco*

ולמה לעזאזל אי אפשר לעשות משהו עם ההאק?

מה עם steam/activision/iw הם לא אמרו שום דבר בקשר לזה?

זה ממש מבאס רצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...