Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 422 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אעהה!!! סטים האלההה :bash: :bash: :bash:

אני בFFA, כולי שמח ומאושר, בקנה יש לי הרייר וגם פייב וצ'ופר בדיוק קיבלתי. ניקוד 1200 אין מאושר ממני, הובלה של 600 נקודות

פתאום באמצע שאני הורג מישהו בום!

DISCONNECTED FROM .

למה זה מגיע לי לעזאזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקשיבו הרגע שיחקתי איזה שעתיים Spec Ops עם abav וזה כיף לא נורמאלי במיוחד עם מיקרופון. גם לא צריך לסבול טיוברים גם שיתוף פעולה וזה גם מאמן אותך מבחינה טקטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בFFA, כולי שמח ומאושר, בקנה יש לי הרייר וגם פייב וצ'ופר בדיוק קיבלתי. ניקוד 1200 אין מאושר ממני, הובלה של 600 נקודות

DISCONNECTED FROM .

למה זה מגיע לי לעזאזל.

אני חוזר וטוען שמאז העידכון האחרון ושיחרור חבילת המפות האטרקטיבית של החזירים המולטי על סף הבלתי נסבל.

לי זה קרה כמה וכמה פעמים שחיכיתי לקראת הסוף עם פרדטור 2X הרייר ופאבלאו

ומה תגיד על זה שהיה לי ניוק ביד אבל בשביל שלאנשים יהיה סבבה לשחק חיכיתי

חיכיתי עד שהמשחק זרק אותי לקיבינימט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שזה לא לנצח ;)

גרסאת הקליינט למולטי מתעדכנת ועולה לאט-לאט, ככה שאני מצפה ל"פאטצ'" או לפחות תיקון קטנטן לפחות לחלק מהבאגים בIWNET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתם עושים את זה.

הופכים את הדיון לצ'אט ומספימים עמוד שלם בסמיילים וביטויים ציניים.

9 הודעות נמחקו וכדי לעזור לכם להתבגר- הבא שיגרור לשרשרת ספאם יטופל בהתאם. תזכרו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שזה לא לנצח ;)

גרסאת הקליינט למולטי מתעדכנת ועולה לאט-לאט, ככה שאני מצפה ל"פאטצ'" או לפחות תיקון קטנטן לפחות לחלק מהבאגים בIWNET.

מאיפה המידע על פאטצ'? יש סימוכין או שאתה סתם מקווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DISCONNECTED FROM .

למה זה מגיע לי לעזאזל.

זה קורה רק במשחקים הכי טובים. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהדבר הזה מפרק לחתיכות משחקים שבהם כל הקלאן בייחד, אני חושב שזה קשור להודעה המעצבנת הזאת על עדכון הפלייליסט בכל פעם בערך שנכנסים ללובי. תופעה נוספת שיש עכשיו זה שכמעת בסופו של כל משחק זה פשוט זורק אותי מחוץ ללובי של המשחק. אני מקווה שהדבר הזה יסודר בקרוב.

אכלנו מספיק קש מIW, הגיע הזמן לפחות שיפנקו במשהו... זה מאוד לא פייר מצידם לא לתת שרתים מוקדשים. מילא לא לתת מוקדשים אבל לפחות לדאוג שהמערכת הקיימת תעבוד בצורה טובה יותר. עצם העובדה שאין שרתים מוקדשים המשחק הזה מיועד למוות בקרוב, שלא כמו בערך כל משחק שיש לו שרתים מוקדשים, כמו הקהילה המאוד ענקית של CS ושל CSS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע משהו קורא לזה "שרתים מוקדשים".. ;D :xyxthumbs:..חביב אולי אאמץ את הביטוי הזה.

לגבי זה,כבר הסברתי לשכוח,יש סיבה הגיונית ללמה צריך את הIWNET וא"א "מוקדשים" חוץ מפיראטיות?מה הסברה?(כן אני מבין שפראטיות זה סיבה מספיק טובה להרוס לגימרים שקונים מקורי את החיים אבל בכל זאת...)

-עוד דבר לא ראיתי שהזכירו את קבוצת הS6 הזאת שקמה בסטים..זה חברה שלנו? כי יש להם אייקון מאוד יפה..

-בענין ויכוח הג'וני/דגדה היתי לוקח את העמדה של ג'וני בסה"כ אני חושב שהוא גם נימק אותה בצורה יפה,רק חבל לקלל,יש דרך מכובדת לערוך דיון(מה הנחנו ילדים קטנים?אוופס ;D) המבוכה כפולה ומכופלת כשמדובר בשחקנים כמו דגדה שלבטח יכולים לקרוע את הנובטובס גם עם M4 ועינים קשורות...בכל מקרה יישר כח על הנאום,ג'וני יש מצב שנתחיל לגדל אותך כיורש למקרה שאפרוש בשלב מסוים מתפקידי בתור "נביא הזעם"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...