Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 420 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה היה המשחק הזה עכשיו?!?!?!?! DAGDE THE FACT THAT ONE IN MY TEAM USES A FUCKING TUBE DONT MEANS THAT YOU SHOULD USE ITֱֱֱ!!!!!!

למה אתה משתמש בדבר הזה??!!?!?!?!?!!?! בהתחלה חשבתי הרמת את הנשק אבל מה?!?!

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה מה הסיבה שלא להשתמש במטול אם בקבוצה השניה יש מטוליסט

fare n square

הם חושבים שידם על העליונה? בקשה, שיקחו נקניקיה בלחמניה.

:xyxthumbs:

jonny היקר התחיל לקלל אותי שם כמו לא יודע מה, אבל חפיף, הוא עוד ילד :D

בוא נראה, הממממ, כמה פעמים התקמפרת כמו צנון בשביל ניוק? כמה פעמים הרגת אותי עם LAST STAND? המממממ קיללתי אותך? לא!!!

אבל אני אסלח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fare n square

1+

בוא נראה, הממממ, כמה פעמים התקמפרת כמו צנון בשביל ניוק? כמה פעמים הרגת אותי עם LAST STAND? המממממ קיללתי אותך? לא!!!

אבל אני אסלח לך.

LOL שמעתי אותו צועק מהחדר"מה הוא משתמש בחרא הזה?!?![/b (במטול) :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני אסלח לך.

אין לי LAST STAND ואני בחיים לא משתמש בLAST STAND

אולי אתה מדבר על FINAL STAND-שלפי דעתי זה לא לנובים בגלל שזה DEATH STREAK ואני לא אוהב להכנס לDEATH STREAKS... אז הFINAL LAST STAND מוציא אותי מהDEATH STREAK כשאני מצוברח

וואו.. אתה צריך להירגע קצת

חוץ מזה אתמול ששיחקנו FFA גם אתה השתמשת במטול.. ואני התעצבנתי

השתמשתי במטול לחמש הריגות בלבד רק בשביל DNG CLS PRO וברגע שקיבלתי את זה הפסקתי את המטול והצטערתי על זה שנאלצתי להשתמש בזה...

fare n square

אני חושב שאתה טועה, מכיוון שאם יש מטוליסט אחד או אפילו כולם מטוליסטים ורק אחד לא מטוליסט

אז

1. הוא סובל

2. אונחנו נהיה מוכרים בתור קלאן של מטוליסטים, מה שקרה לי כבר כמה פעמים שאמרתי למישהו נוב והוא אמר שאנחנו קלאן של מטוליסטים. מילא, אני אוהב שקוראים לנו קלאן של אבל מטוליסטים?!?!?! אני מתבייש יש אנשים שמאמינים שאחנו קלאן של מטוליסטים בגלל שאתם מחזירים להם, כי כשיש מטוליסטט\G18 אקימבויסט בקבוצה השנייה אז אני מתאמץ כמה שיותר לעשות להם PWNAGE עם SCAR\UMP שיראו שכמה נובים שהם יהיו אנחנו נחסל אותם.

אבל אתם כאילו משנים את המשפט IF YOU CANT FIGHT THE ENMY JOIN HIM לIF YOU HATE THE ENEMY BE LIKE HIM מה שממש טיפשי :facepalm: :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוא סובל

שימות.

2. אונחנו נהיה מוכרים בתור קלאן של מטוליסטים,

אתה יודע מה? מעניין לי תטוסיק.

מה שקרה לי כבר כמה פעמים שאמרתי למישהו נוב והוא אמר שאנחנו קלאן של מטוליסטים. מילא, אני אוהב שקוראים לנו קלאן של אבל מטוליסטים?!?!?! אני מתבייש יש אנשים שמאמינים שאחנו קלאן של מטוליסטים בגלל שאתם מחזירים להם, כי כשיש מטוליסטט\G18 אקימבויסט בקבוצה השנייה אז אני מתאמץ כמה שיותר לעשות להם PWNAGE עם SCAR\UMP שיראו שכמה נובים שהם יהיו אנחנו נחסל אותם.

אבל אתם כאילו משנים את המשפט IF YOU CANT FIGHT THE ENMY JOIN HIM לIF YOU HATE THE ENEMY BE LIKE HIM מה שממש טיפשי :facepalm: :facepalm:

אנחנו סובלים והוא סובל, אבל אתה יודע מה ההבדל בניינו לביינו? שכשהוא משתין עלינו אנחנו נרטבים, כשאנחנו משתין עליו הוא טובע.

נמאס לי להיות יפה נפש סובל, אם הם משחקים מלוכלך שלא יבכו לאמא אחרי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שדופק בי מטולים כל שנייה יזכה לפגוש את "הסקיל" שלי במטול, אני דיי טוב בזה, לא מפספס (לא קשה במיוחד) ,לגביך ג'וני ,הרסת ידיות נפלאה ;)

חבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שדופק בי מטולים כל שנייה יזכה לפגוש את "הסקיל" שלי במטול, אני דיי טוב בזה, לא מפספס (לא קשה במיוחד) ,לגביך ג'וני ,הרסת ידיות נפלאה ;)

חבל

אם מישהו באמת מעצבן אותך שים DANGER CLOSE + RPG + M203

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו באמת מעצבן אותי אני עושה לו PWNAGE עם הUMP או עם ה AK או הSCAR ומראה לו מה זה...

כי אני, אישית לא אוהב שקוראים לי מטוליסט מסריח-למרות שאני שונא את הדבר הזה.

וכמה פעמים נפלת על משחק עם קלאן שלם של מטוליסטים?! כמה?! זה הדבר המעצבן ביותר שקיים. אבל כשאתם ככה זה בסדר.

יש סיפור OFF TOPIC, יווני עתיק, שמספר שכשזאוס יצר את האנשים הוא שם את כל ה"חטאים" שלך בתיק מאחורה ואת כל ה"חטאים" של האחרים בתיק מקדימה, ככה שאתם תראו רק את החטאים של האחרים, אז כשאתם עם מטול זה בסדר?? לא. ואני חוויתי איך זה להיות נגד מטוליסט שאני יודע ששונא מטול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...