Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 343 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שנות ה90 המוקדמות, מבחר משחקי הPC היה אדיר דווקא.

מזה מחשב 086? פחות או יותר ההתחלה של מה שאתה מכיר כיום כCore של .

כש386 הגיע כמעת השתנו במכנסים משמחה.

טוב בוא נשאיר את הדיון הזה למקום אחר :)

נ.ב, כן כמו שמתחתי מציינים זה דגם המעבד, לרוב מוצאים אותו בתדר של 8MHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי פאטצ'ים עם מפות חדשות בחינם בCOD4 שבזמנו שילמתי עליו 60$, למה שאשלם עכשיו 15$ על מפות חדשות לMW2? תכלס לי זה לא כזה משנה כי קניתי את המשחק רק לפני כמה ימים (200ש"ח) והכול חדש ומהנה.. ::)

איך עובד כל עקרון המודים לCOD4 והמפות החדשות? זה תופס בשרתים מקוריים גם כן, או רק בפרוצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי פאטצ'ים עם מפות חדשות בחינם בCOD4 שבזמנו שילמתי עליו 60$, למה שאשלם עכשיו 15$ על מפות חדשות לMW2? תכלס לי זה לא כזה משנה כי קניתי את המשחק רק לפני כמה ימים (200ש"ח) והכול חדש ומהנה.. ::)

איך עובד כל עקרון המודים לCOD4 והמפות החדשות? זה תופס בשרתים מקוריים גם כן, או רק בפרוצים?

עדיין בבדיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר כמוך לפני שבוע קניתי את המשחק..אבל זה עדיין חוצפה לבקש 15 דולר על המפות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דבר מצחיק חלמתי בלילה-שאני עושה 680 הריגות ו 10 מיתות. איזה חלומות של משועמם :lol:

בכל מקרה-אם אתם רוצים להעלות את ה K/D בצורה משמעותית-קרו missle, harriers ו emergency airdrop.

ובנוגע לנושא אחר-אני באמת לא מבין למה רוב החברה' פה שונאים את M4-זה רובה פשוט מעולה. יש לו פחות recoil מל ACR (ז"א שהוא יותר מדוייק), ו fire rate יותר גבוה. החסרון היחיד שלו ביחס ל ACR זה שה ACR מפיק נזק מקסימום למרחק רב יותר. הוא אמנם לא עושה הרבה נזק, אבל בזכות ה fire rate אני מוצא שהוא משכיב בנאדם יותר מהר מאשר SCAR. זה מה שטוב בפרסטיג'-מנסים דברים חדשים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...