Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 342 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה אנשים מתבכיינים על כל הטוברים למיניהם...

אני משתמש בו מידי פעם כדי להשלים משימות אבל בכללי אף אחד לא חייב לאף אחד דין וחשבון!

שאנשים ישתמשו באיזה שבא להם ושיהיה להם בכיף!

ואם הנשק הזה כל כך חזק אז שכל הבכיינים למיניהם ישתמשו בו בעצמם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אנשים מתבכיינים על כל הטוברים למיניהם...

אני משתמש בו מידי פעם כדי להשלים משימות אבל בכללי אף אחד לא חייב לאף אחד דין וחשבון!

שאנשים ישתמשו באיזה שבא להם ושיהיה להם בכיף!

ואם הנשק הזה כל כך חזק אז שכל הבכיינים למיניהם ישתמשו בו בעצמם!

להשתמש במטול כדי להשיג shotgun זה דבר אחד. להשתמש בו עם scavanger ובמשני thumper-זה דבר אחר. כל הכיף שבמשחק זה שאתה צריך אתגר כלשהו, ולא להעיף לאנשים ת'תחת כמו דביל גם אם ה crosshair שלך בכלל לא היה קרוב אליהם. סלח לי, אבל לשחק בצורה כזאת זה פשוט עלוב. ולא, אני לא מתכוון לשחק ככה. מעדיף לעוף קיבינימט ולרסס עם איזה תבור, מאשר לפוצץ אנשים. ואני מקווה שאתה לא מאלה שציינתי, ורק בשביל ה challange של השוטגאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכללי לא מת על הנשק הזה, הוא לא נח לי והרבה יותר כיף לרסס מאשר לירות רימון פה, רימון שם.

אני משתמש בו רק כדי להשיג את התוספות shotgun ברובים והצ'לנג'ים של הפרק Danger Close.

אבל כמו שאמרתי, שיהיה לאנשים בכיף!

נכון שזה מעצבן כמישהו הורג אותך כשהוא בכלל לא ירה עליך

אבל זה הרבה יותר מעצבן לראות את כל התגובות של הנוער הישראלי:

בן זונה, בן שרמוטה, הומו ועוד קללות יפות ומגוונות...

אני מעדיף שכולם ישחקו עם מטולים מאשר לשחק עם עבריינים שלא יודעים להפסיד בכבוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו הדגדגן הפסיק לשחק?[br]פורסם בתאריך: 24.04.2010 בשעה 18:26:41

אגב, זה רק אני או שהמשחק המקורי דרך דורש הרבה יותר משאבים מאשר הפרוץ? המחשב ממש ממש מקרטע והזכרון נאכל לי ע"י המערכת, 94 אחוז תפוס ובערך 1.3 גיגה על המשחק.

זה לא היה ככה לפני שקניתי דרך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין ולא מסוגל להבין איך אנשים מוכנים לקנות את הDLC המעפנה הזאתי..בחייאת אל תקנו אותה,גם ככה כל הזמן דופקים את שחקני הPC וכל מי שייקנה את זה יוביל להחרפת המצב-זה יסתיים בזה שבמMW3 יחתכו לכם את הAK47 או הM16 מהמשחק וידרשו 5 דולר על כל אחד מהם.כל מי שקונה את הDLC הזה דופק את עצמו וזה ממש לא ברור למה כשהוא יכול לקנות משחקים מלאים וטובים יותר באותו המחיר. רק אם תקנו תקבלו על עצמכם שלא לבכות על כל דבר שחברת משחקים תעשה לכם אחר כך-כי הבאתם את זה על עצמכם.

+דגדה אתה לא יכול ללכת העריקה שלך תחליש את הקלאן. לפחות תלמד אותנו את דרכיך לפני הפרישה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אני לא נכנס יותר..

אני לא סדיסט , ;D ;D

ואני זוכר שאתה הצהרת שאתה בהחלט הולך לקנות את חבילת המפות אם היא תהיה בתשלום....

וד"א שלום, לפי המצב הנוכחי לא יהיה MW3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו הדגדגן הפסיק לשחק?[br]פורסם בתאריך: 24.04.2010 בשעה 18:26:41

אגב, זה רק אני או שהמשחק המקורי דרך דורש הרבה יותר משאבים מאשר הפרוץ? המחשב ממש ממש מקרטע והזכרון נאכל לי ע"י המערכת, 94 אחוז תפוס ובערך 1.3 גיגה על המשחק.

זה לא היה ככה לפני שקניתי דרך ...

מוזר לגמרי, בדרך כלל הפרוץ זולל יותר משאבים והביצועים בו יותר נמוכים,

ואני זוכר שאתה הצהרת שאתה בהחלט הולך לקנות את חבילת המפות אם היא תהיה בתשלום....

וד"א שלום, לפי המצב הנוכחי לא יהיה MW3...

הצהרתי, מודה, אין לי בעיה, זה כמה שקלים, לא עיקרון של כסף בכלל,

יש סיכוי שאני אקנה, אני פשוט בנאדם כזה, לא אוהב לפספס כלום, ננסה גם את זה, אני מאמין שזה ייתן עוד חודש, חודשיים של חיים למשחק, עד אז?

אני בCOD4 בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...