Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 518 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להתלונן בפורום על צורת המשחק של אחרים אנחנו יודעים, ;D

אתמול כולם נהנו בפרייווט נגד 18+, היה קצב מצויין, לא היו מטולים/אקימבואים/קאמפרים ובסה"כ מצאו יריבים ועמיתים ראויים :xyxthumbs:

אולי סוף סוף חדוות המשחק תחזור אלי. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול כולם נהנו בפרייווט נגד 18+, היה קצב מצויין, לא היו מטולים/אקימבואים/קאמפרים ובסה"כ מצאו יריבים ועמיתים ראוי

כן, היה אחלה!

למרות שמשחק אחד פירקו אותי, כבר היה לי לא נעים מכם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה נחמד לשמוע. אתה מתחזק רק כשיש לך אתגר. יש לכם אותם ברשימת חברים?

טוב המשחק שוב עושה לי בעיות בטעינה שהמסך ניתקע. כאוס הציל אותי בעבר, אבל לך תחפש עכשיו ב800 עמודים את העמוד הספציפי, מישהו זכור? כאוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה נחמד לשמוע. אתה מתחזק רק כשיש לך אתגר. יש לכם אותם ברשימת חברים?

טוב המשחק שוב עושה לי בעיות בטעינה שהמסך ניתקע. כאוס הציל אותי בעבר, אבל לך תחפש עכשיו ב800 עמודים את העמוד הספציפי, מישהו זכור? כאוס?

צירפתי אותם, תכנס לפרופיל שלי אם אתה רוצה להוסיף אותם.

חבל שלא שיחקת איתנו אתמול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מוזר :nixweiss:

אני בנייד עכשיו, מנסה להפעיל את המשחק ואז המחשב מודיע לי על קובץ שחסר, נכנסתי לעמוד של המשחקים שלי, אני רואה את מורידה את המשחק מחדש, נכנסתי לתיקייה של המשחק עצמו וראיתי שהיא שוקלת רק 4GB ,ממש מוזר, אתמול שיחקתי, הכל היה בסדר, זה פשוט נמחק לי איכשהו.,...

מזה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שזה לא יהיה אין לך בררה אחרת מלחכות שסטים יסיים להוריד. ;)

ד"א התחלתי לשחק FFA בעיקר עם MP5K+RED DOT SIGHT כמו שאני משחק FFA בCOD4 עם MP5 RED DOT SIGHT, באותה הטכניקה האגרסיבית כמו xSocrates:

דווקא התוצאות לא רעות יש משחקים של 30-4 ויש של 30-12, בCOD4 התוצאות הן יותר כמו 98-30 אבל ההנאה הרבה יותר גדולה מלשחק בטוח עם איזה תבור מושתק. ;D

תמיד לעומת זאת, כנראה מחוסר תרגול יש לי את הפאק שרוב המשחקים שלי בקבוצות כמו TDM או DOM לא מגיעים אפילו לKDR של 2, אני ממש לא זורם בתוך משחקי קבוצות ואין לי מושג למה... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...