Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 90 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפסיק כבר לחפור על שטויות , הוכח מחקרית שאין קשר בין אלימות במשחקי ווידאו למעשי אלימות שכאלה.

הפרופיל הפסיכולוגי של הפסיכופטים שאתה מדבר עליהם שונה מהותית מאלה שיושבים ומשחקים משחקי מחשב (אלימים או לא)

יש תוכנית של פן & טלר על אלימות במשחקי ווידאו , חפש אותה ביוטיוב...

שטויות אתה מדבר!

ראיתי אחד שירה בול בראש לעשרות ילדים בבית הספר ולא הבינו איך הוא יורה כל כך מדוייק...

משחק!

אל תאמין לאף אחד ולאף סקר או מחקר. רק לניסיון שלך!

הילד שהביא לירי ב pen and teller היה ילד קטן. אחרי הירי הוא בכה!

למה לא עשו ניסיון עם ילדים מעל גיל 16???

עובדה שכבר קרה מקרה עם שרצח כמה חברים.

שמע, המשחק ממש ממש יפה ומושקע, אבל יכלו לוותר על הקטע הזה.

איך היית מרגיש אם זה היה קורה בשדה תעופה נתב"ג?

בגלל זה הרוסים הורידו את זה. באוסטרליה הורידו לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוסים לא הורידו שום דבר , IW החליטה שזה יהיה עדיף (כדי למנוע בלאגנים ומתיחות) להוריד את זה.

ובאוסטרליה זה מגיע בלי זה כי אין להם שיטת דירוג למשחקים שהם 18+ , גם L4D2 מגיע לאוסטרליה עם הרבה פחות דם וGORE , זה אומר שהם מפחדים שאנשים ילכו להרוג זומבים?

אם היית מקשיב לכל התוכנית שלהם , הם אומרים בפירוש שאין קשר בין משחקי מחשב לאלימות , הילד שהם הביאו זה רק דוגמא.

השטויות שאתה אומר זה כמו להגיד שבטאליבן שיחקו בסימולטור טיסה של מיקרוסופט וזה גרם לטריגר לרסק ברחבי ארה"ב.

לבוא ולהגיד שגיימר רצח זה כמו להגיד שנהגי מוניות,אוטובוסים,עובדי עיריות,מנהלי בנק ועוד הם גם רוצחים בפוטנציאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

chenrp, אני לא פסיכולוג אבל כך גם אתה.

לפי הטענה שלך היו צריכים להיות עשרות אם לא מאות מקרים של טבח המוני בחפים מפשע, כי גיימרים שמשחקים במשחקים אלימים לא חסר.

אז חלאס עם מחקרים בשקל.

סייקו הוא סייקו ולא משנה אם הוא משחק דיגר, ברבי או .

אתה באמת חושב שהמשחקים עושים אותו ליותר חולה ממה שהוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אשמח אם תעזרו לי.

קניתי מאיזה אחד מרוסיה CD-KEY למשחק. עכשיו הכנסתי את הCD-KEY והכל טוב ויפה ואז כשזה סיים להוריד גיליתי שהמשחק ברוסית(מין הסתם?) אז ניכנסתי להגדרות של המולטי וראיתי שאפשר לשנות שפה, אבל השפה כבר היית אנגלית שמה אבל כשאני ניכנס למשחק המשחק ברוסית. שיניתי לרוסית ואז שיניתי לאנגלית בחזרה ומאז כשאני מנסה להיכנס למולטי וזה כותב לי:

could not load localization.txt,

plaese make sure modern warefare 2 is run from the correct folder

עכשיו בסטים יש אפשרות לעשות שזה יבדוק את אם הקבצים תקינים ועשיתי את זה וזה כותב שזה מצא אחד ואז זה עושה יעני עידכון וזה עדין לא עובד :S

אשמח אם תעזרו לי כאן(והאם יש דרך לעשות שהמשחקים יהיו באנגלית?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

chenrp, אני לא פסיכולוג אבל כך גם אתה.

לפי הטענה שלך היו צריכים להיות עשרות אם לא מאות מקרים של טבח המוני בחפים מפשע, כי גיימרים שמשחקים במשחקים אלימים לא חסר.

אז חלאס עם מחקרים בשקל.

סייקו הוא סייקו ולא משנה אם הוא משחק דיגר, ברבי או .

אתה באמת חושב שהמשחקים עושים אותו ליותר חולה ממה שהוא?

לא לא,

לפי הטענה שלי מספיק אחד דפוק, שזה יתן לו טריגר...

עובדה שזה קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו.... איך לאנשים יש עוד כוח לענות להם?.... :bash:

תמחק את הדרייבר ותתקין את החדש ביותר.... זה אמור לבוא לך באינסטינקט... מצטער שאני לא קורן משמחה.... פשוט זו הפעם השלישית (אולי יותר...) ששואלים את זה.

תקשיבו, הנובס פשוט מרתיחים אותי... היום שיחקתי בערך 6 מאצ'ים וכמעט בכולם היו 80% של ילדים קטנים, קאמפרים, מטוליסטים.... פייייייי יכולתי למלא דלי שלם של קיא רק מלשבת על המחשב ולחוש את הגועל....

כבר ניסיתי ולא עבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם העובדה שא"א מאיתנו לא מתרגש מזה יותר מדי,או אפילו נהנה מזה זה בגלל שסף הרגישות שלנו לרצח,אלימות וכו' נשחק עד דק,בכל המדיות האפשריות,לא רק במחשב,אם היו לוקחים מישהו שלא חי בתרבות האמריקאית מגיל אפס ונותנים לו לשחק בזה סביר להניח שהוא היה יכול למלא דלי שלם של קיא רק מלשבת על המחשב ולחוש את הגועל..אני בטוח שיש הרבה שחקנים כאלה שנדהמו מהאכזריות,טבח פוטוריאליסטי בחפים מפשע זה דבר חדש גם בסצינת המשחקים, וכל דבר חדש ואכזרי מקודמיו הוא חציית קו אדום,אבל אל תדאגו במשחק הבא זה כבר לא "ירגש" אותם ואז נצטרך קווים אדומים חדשים לחצות בשביל לזכות לפרסום ותשומת לב ולחדש ולרגש.

למרות שהבקורת שלי מיוחסת לכל סוגי המדיות,אין ספק שגיימינג זה רמה אחת למעלה בחומרה,בגלל שזה מצריך הזדהות עם הדמות,ז"א אם היינו רואים סצינה כזו בסרט אז בטח היינו מזדעזעים ורוצים להרוג את הרעים, ודברים מהסוג הזה,לכל הפחות היתה לנו בחירה מה לחשוב,מה שאין כן פה שהמשחק מעמיד אותך בנעלי הטובח מתוך סוג של הזדהות איתו ומזמין אותך לחגוג בטירוף על הפצועים וההרוגים והמאבטחים האמיצים(עשו אותם יפה,אהבתי אותם..) ועובדה שאנשים נהנים.

אני טוען שמה שמה שנפגע זאת הרגישות שלנו,ואלימות זה לא דבר שיש לפסיכופטים מונופול עליו,אלימות יש גם בבית ספר ובמחסום ובמשפחה,זאת מכת מדינה,הפסיכופטים הם רק קצה הקרחון,וודאי שיש לה גורמים רבים אחרים,אבל אין ספק שכל זה לא עוזר.אלימות היא החבר הכי טוב שלנו בתרבות,אין שום סיבה שהיא לא תגלוש משם גם למציאות.גם אם אנחנו ממשיכים להיות חלק מהתרבות הזו,עדיין אין לזלזל בחצייתם של קוים אדומים חדשים.

כל מי שיש לו בעיה עם מה שכתבתי מחר אני חוזר למולטי ואז תוכלו להראות לי בדיוק מה אתם חושבים עליי... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, בלי לקרוא את ההודעה שלך עלתה לי בראש המחשבה- "וואו, בטח זה הולך לחפור"

סידור קל של ההודעה גורם לה להראות הרבה יותר אטרקטיבית לעין.

ושוב לנושא הפסיכופטים-

על טרור ורצח המוני אפשר ללמוד/לשמוע מכל אמצעי מדיה שקיים. עוד לפני שהגיעו משחקי מחשב היו פסיכופטים שהיו עושים מה שהם עשו בגלל ספר או סרט כלשהו,

אז אם לבודד אז לבודד את הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אין ספק שאני צריך לעבוד על סדר..הזכרתי את זה,בעיקרון צודק,הבעיה היא לא עם סוג המדיה אלא עם חציית הקווים האדומים. מה לעשות שבמדיות אחרות לא יכולים לתת לך לטבוח באופן אקטיבי באזרחים חפים מפשע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...