Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 91 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

בשביל החברה שלא אוהבים את הסצנה, בהדלקה הראשונה של המשחק צץ חלון שושאל את המשתמש האם הוא בטוח שהוא רוצה לקחת בסצנה חלק, החלון שואל פעמיים, ואף במהלך השלב עצמו יש אפשרות להתחרט ולעשות לו SKIP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה זה כזה ביג דיל? זה חלק חשוב מהמשחק..אני לא רואה למה זה פחות מעניין מהשם של מליון אנשים בסטים,ומתקלות טכניות,או התעצבנות על נובים...

אבל בי מיי גסט לא נחפור,עדיף שנחזור לעבודה שלי,כאמור מי שממש סובל מוזמן להתנקם בי במשחק מחר,יותר טוב שיוציא את העצבים במשחק מאשר בעולם האמיתי..

ובנושא אחר לגמרי..ראיתי בדף ויקי שהובא פה מקודם שג'נרל שפרד מדובב ע"י לאנס הנריקסן! לא רע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

chenrp לא מדבר שטויות ויש הגיון במה שהוא אומר

מספיק 1 שיסתובב לו משהו בראש וזה יוביל לאסון.

כפי שכבר ציינתי, הדפיקות נמצאת שם.

אתם טוענים שמשחק שכזה יכול להוות טריגר לאסון, אני אומר שממש לא, זה תירוץ קלוש.

כי באותה מידה אפשר להגיד שהטריגר שאותו סייקו יתחיל להשתולל יכול להיות בחור שמסרב לתת לו סיגריה, אז מזה ניתן להסיק שסיגריות גורמות לאלימות?

אז צאו מהקיבעון המחשבתי הזה שפעולה א' גורמת לפעולה ב'.

אנשים הרבה יותר מורכבים מזה, ויש באישיות שלהם הרבה יותר פרמטרים שיקבעו הם יהפכו לרוצח פסיכוטי או לסתם ילד חננה שדופק על המקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מעצבן לשחק עם ישראלים ברשת זה פשוט מרתיח.

מתקמפרים בכל הזדמנות, בכל פינה מוכנים עם המטול.

ואם כבר הרגת אותם יוצא להם מהעכוז איזה רימון חי...WTF

במקום לשחק קול אוף דיוטי אני מרגיש כמו סוכן FBI מחומש שצריך להכנס לכל מיני חדרים

ולבצע וידוי CLEAR או לחפש את ההוא שהרג אותי מאיזו פינה שקשה להבחין בה

זה הפאק הכי גדול של ה IWNET שהוא מכריח אותך לשחק איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובה אם יש לך כח קרא מה שכתבתי קודם..אני לא רוצה לכתוב עוד ולחפור..זה מדכא אנשים..[br]פורסם בתאריך: 25.11.2009 בשעה 20:37:09

סיימון דווקא יש לזה את היתרונות שלו.כיף יותר להרוג אותם. זה נותן לקרב גם מימד אישי של נקמה והצלת כל השחקנים מהמתקמפר התורן שהורס לכולם.

רק חבל שנתנו לעארסומטים מיקרופונים כי לכתוב את החוכמות שלהם,או לכתוב בכלל,בטח היה להם הרבה יותר קשה.

-אל תתנו להם מיקרופונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח סימון כמה שאתה צודק

אני מוצא את עצמי מחפש את האנשים האלה שמתקמפרים אחרי הRESPAWN שלי כי אני יודע שהם עדיין יהיהו שם :-\

וגם כל אלה עם המטול שיושבים להם בקצה המפה ויורים על כל דבר שזז :|

אבל אני הבאתי שיטה טובה

לקחתי לעצמי UMP45 עם AKIMBO (שתי רובים) ושמתי לעצמי 2 PERKים של מהירות ואני פשוט רץ והקמפרים לא תמיד מצליחים לתפוס אותי עם המטול :)

אני בדרך לנשק משני של MAGNUM AKIMBO זה אחד הדברים.

וכל הכיף זה שאני רץ אליהם כל כך מהר שהם כמעט ולא רואים אותי ואז אני דוקר אותם ואני מקבל סיפוק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...