Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 436 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיחקתי איתו איזה יומיים, לא כ"כ אוהב, כשיורים לא רואים כלום מרוב כל האור.

נו בסדר גמור, בגלל זה יורים בצרורות אתה לא יכול (אתה יכול..) לירות מחסנית שלמה בלי להפסיק ולקוות שהריקוייל יהיה אדיב אליך.

הBURST שאפשר לעשות איתו מאוד ארוך (אצלי למשל צרור אחד עדיין מספיק טוב בשביל להרוג 2 אנשים רצוף) וזה ייתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאתם עושים בערב שישי חבר'ס? ;D

סעמק, חברה שלי החמודה שמעה אותי במקרה אומר שאני צריך לקנות לי איזה פד לעכבר החדש כי אני קוץ בתחת וחבל לי שיישחקו הרגלי טפלון החלקות שלו על השולחן הישן שלי, אז היא קנתה לי ת'רגיל עם ה"ג'ל" ליד... עכשיו צריך ללכת לקנות QCK MINI :-X

אתם משתמשים בכלל בפד לעכבר? (בהנחה שאתם לא משחקים עם עכבר 2 שקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק, חברה שלי החמודה שמעה אותי במקרה אומר שאני צריך לקנות לי איזה פד לעכבר החדש כי אני קוץ בתחת וחבל לי שיישחקו הרגלי טפלון החלקות שלו על השולחן הישן שלי, אז היא קנתה לי ת'רגיל עם ה"ג'ל" ליד... עכשיו צריך ללכת לקנות QCK MINI :-X

נופ, אני עדיין עם הRAZER COPPER HEAD שמחזיק לי כבר כמה שנים ואני לא משתמש בפד. ויהיה נחמד אם אני אוכל מתישהו להצטרף לשחק איתכם ^^ יצא לי בנפרד מדי פעם כשנכנסתם למשחקים אני SkiD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב G5 laser בלי פד,לא מרגיש צורך.

תגידו,בזמן האחרון גם לכם קורה שכל סרבר שני שאתם נכנסים אליו הוא של האקרים/מודים/לא יודע מה?

מה הולך פה?זה נהיה יותר ויותר גרוע!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש משהו שממש מתסכל אותי,

זה שכמעט בכל משחק Dom אני משיג את הAC130 שלי,

אבל אף לא מצליח להשיג מספיק kills לNuke - אני מגיע ל18-19, גג 21

ואז אני יוצא לקרב כדי שלא יגמר המשחק לפני שיש לי ניוק ומת מהלחץ.

למה, למה?!

ואני לא רוצה לקחת Chopper כי מורידים אותו ממש מהר, אבל AC130 נגד אנשים בבניין זה בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המבחן הגדול של הניוק.

אחרי הAC130\CHOPPER צריך לרכז שוב את המחשבות ולאסוף את עצמך כמה שיותר מהר על מנת להמשיך להרוג.

כבר היו לי ניוקים שהצ'ופר הרג לא יותר מ4-5 אנשים, מה שמשאיר הרבה מאוד עבודה על הישדרות והשלמת המשימה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המבחן הגדול של הניוק.

אחרי הAC130\CHOPPER צריך לרכז שוב את המחשבות ולאסוף את עצמך כמה שיותר מהר על מנת להמשיך להרוג.

כבר היו לי ניוקים שהצ'ופר הרג לא יותר מ4-5 אנשים, מה שמשאיר הרבה מאוד עבודה על הישדרות והשלמת המשימה הזאת.

מתי אתה לוקח AC130 ומתי אתה לוקח Chopper?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...