Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 430 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משומה אני לא אוהב לשחק שום משחק קבוצתי כשאני לא בPARTY עם הקולגות שלי ;D

מלבד S&D שרוב החבר'ה פה לא ממש יודעים לשחק.מבלי להעליב חלילה, זה פשוט משחק אחר, יותר טקטי ,פחות RUSH וחיסולים.

אמנם המון התקמפרויות אבל עדיין ,צריך שיתוף פעולה, לדעתי צריך לשנות קצת פאזה ולשחק S&D בפאבליק, קצת אימונים בPARTY שכל אחד יבין את מקומו ואז אפשר לצאת לדרך, אחלה MODE!!

במוד הזה עדיין צריך לחכות לסוף הסיבוב אם אתה נהרג?

זה כל כך מעצבן!! אני רוצה לשחק ולא לבהות באחרים משחקים......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאת קצת מרושע, לא נורא :P

ב SND זה דיי כיף כי כולם מתחבאים כי הם מפחדים למות, אני מסתער עם marathon ו lightweight (לפעמים sight of hand) ומגיע לאיפה שהם התחילו במהירות אדירה שהם לא יודעים מאיפה זה בא להם (בד"כ על ההתחלה אני הורג איזה 3-4).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, גם אני נכנסתי

רק החלק הזה במשפט יהיה מספיק

@ אני דווקא מקווה שזה לא באג, אלא שIW שחררו רק כדי לפצות אותנו על כל החארה שאחלנו מהם... כלומר קנינו משחק בפאקינג 60$ וקיבלנו יחס יותר עלוב מי של 1 שעולה 7$, הם לא רוצים להרוס לBlack Ops לפני שהוא יוצא, נכון? (למרות שCryt הם המתכנתים שלו, יש אנשים שלא אכפת להם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם עכשיו שיחררו את זה בחינם אז זה בכלל ביזיוני , אלה ששילמו 15$ בשביל זה נדפקים??

חוץ מזה , אתם בטוחים שזה איזה באג? אין במקרה איזה סופ"ש חינם בMW2 ואז הגיוני שהכל יהיה פתוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים , הצטרפתי עכשיו למשחק ומסתבר שזה היה HACK.

זה הפך אותי מיד לרמה מקסימלית , סימן לי את Challenges כגמורים וכו'!

פתאום אני Level 70 Prestige מלא וכו'!

יש דרך להחזיר את זה??? מה עושים????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...