Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 419 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

יאווו הרגת אותי אחי פשוט הרגת אותי מצחוק!

"נכנסתי לשחק TDM,ולאחר שאני בוחר את הנשק הוא לא נותן לשחק.אני שומע ברקע קולות של רוסים צוחקים ומקללים.. בני זונות ! אלו בטח היו הפורצים!"

חחחחחחחחחחח זה היו האנשים האלו -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל שגם לכם לא ייהרס המשתמש - בתיקיה של סטים תעשו גיבוי לתיקיה בשם User Data.

שמרו עותק של התיקיה עם המספרים (ההיא שנמצאת בתוך התיקיה User Data) כגיבוי.

אם נפרץ לכם המשתמש תעתיקו את הגיבוי במקום מה שנמצא שם ותגידו לסטים לעדכן את השרתים שלו מהמחשב שלכם ולא שהשרתים שלהם יעדכנו את המחשב.

מקווה שזה יעזור למישהו בעתיד.

עד אז - :facepalm: כוסומו IW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו קיבלתי לפנים כמה פריצות יש בו זמנית, כי אני מחפש משחקים ומוצא רק שרתים פרוצים... רק פרוצים בינתיים.

נכון, אני מוצא בDOM רק שרתים עד 500-1000 נקודות ואפשר להחליף קבוצות כמו בפרייבט או להיות ספייסר כאילו מתת בSַ&D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

יאווו הרגת אותי אחי פשוט הרגת אותי מצחוק!

"נכנסתי לשחק TDM,ולאחר שאני בוחר את הנשק הוא לא נותן לשחק.אני שומע ברקע קולות של רוסים צוחקים ומקללים.. בני זונות ! אלו בטח היו הפורצים!"

חחחחחחחחחחח זה היו האנשים האלו -

וואו, אחד הסרטונים הקורעים!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אם כבר מדברים על hacker's ...אתמול ניכנסתי לשחק בcod6 היתי prestige2 דרגה 57 יצאתי לשניה מהמשחק וכשניכנסתי שוב ,משהוא הרגיש לי מוזר יותר מידי new באפשריות ,במבט שני אני רואה שאני דרגה 70 ניכנסתי לtitle and emblems והכול פתוח הכול... :kopfpatsch: בהתחלה זה ניראה מצחיק ,קורה מידי פעם במשחקים איזה דפיקה קטנה צחקנו קצת בסקייפ ואז ניסתי להפעיל את המשחק מחדש חשבתי אולי זה יתאפס ...אבל לא!!! :s07:

שילכו להי*דיין כל ה*ונות האילו

יש למישהוא רעיונות מה עושים עכשיו ...זה דיי הורס את הכיף של לקבל משהוא

בעיקר כשאתה prestige2 אבל יש לך את ה title של prestige10

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אם כבר מדברים על hacker's ...אתמול ניכנסתי לשחק בcod6 היתי prestige2 דרגה 57 יצאתי לשניה מהמשחק וכשניכנסתי שוב ,משהוא הרגיש לי מוזר יותר מידי new באפשריות ,במבט שני אני רואה שאני דרגה 70 ניכנסתי לtitle and emblems והכול פתוח הכול... :kopfpatsch: בהתחלה זה ניראה מצחיק ,קורה מידי פעם במשחקים איזה דפיקה קטנה צחקנו קצת בסקייפ ואז ניסתי להפעיל את המשחק מחדש חשבתי אולי זה יתאפס ...אבל לא!!! :s07:

שילכו להי*דיין כל ה*ונות האילו

יש למישהוא רעיונות מה עושים עכשיו ...זה דיי הורס את הכיף של לקבל משהוא

בעיקר כשאתה prestige2 אבל יש לך את ה title של prestige10

גם לי זה קרה ככה :) אבל לא אכפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא ראיתי אותך, אבל שיהיה ::)

לגבי הבעיה שלך-אתה יכול לאפס הכל אם אתה רוצה, אני לא בטוח איך אבל אולי מישהו כאן יודע.

גם אני אותך אז זה מוציא אותנו שווים

לאפס זה לא יותר גרוע ממשכבר קרה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האקר שפרץ נקרא MoB novakane,בחור ישראלי.. קלאן שנקרא MoB,אתם בטח מכירים,נובים מחורבנים...

בהתחלה כשהייתי נכנס,הכל היה נמחק לי,ואחרי זה קבלתי את הכל בחזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...