Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 303 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי שעשה פרסטיג':

- טייטלים וסמלים נשמרים אחרי פרסטיג' או שהכל נמחק כאילו לא שיחקת?

- זה נראה שכל משימות הבונוס נפתחים אחרי הפרסטיג' הראשון.

יש עוד משימות שנפתחות בפרסטיג'ים הבאים או שרק מקבלים

טייטל וסמל נוסף על כל פרסטיג' נוסף שעושים וקלאס נוסף על כל פרסטיג' שני שעושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טייטלים וסמלים נשארים

סבבה!

אם ככה אז לא כל העבודה הקשה הולכת לזבל.

אבל מה שלא הבנתי זה שאם המשימות נמחקות והטייטלים נשארים

ברגע שתיפתח לי משימה מחדש שקיבלתי עליה טייטל כלשהו

יראו לי שסיימתי אותה כבר או ששוב אני יצטרך להשלים אותה רק בשביל הניסיון שהיא נותנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה!

אם ככה אז לא כל העבודה הקשה הולכת לזבל.

אבל מה שלא הבנתי זה שאם המשימות נמחקות והטייטלים נשארים

ברגע שתיפתח לי משימה מחדש שקיבלתי עליה טייטל כלשהו

יראו לי שסיימתי אותה כבר או ששוב אני יצטרך להשלים אותה רק בשביל הניסיון שהיא נותנת?

אני מציע שתזרום, מה שתקבל יתקבל בברכה, אל תנבור בזה יותר מידי, שאלות קשות, קשה לעקוב אחרי זה כשאתה משחק הרבה, אלא אם כן אתה מנסה להשיג איזה טייטל או אמבלם מסוים.

דרך אגב, שיחקתי דיי הרבה FFA ביומיים האחרונים, זה ממש טוב, תקשיבו, כאן נמדדת היכולת האמתית, פה אתה רואה בדיוק מי אפס ומי לא, כל אחד לעצמו, אי אפשר להתקמפר יותר מידי, אגב ,עשיתי שם את אחד הניוקים הבודדים שלי ללא KILLSTREAK ,ממש ממש כיף. מעכשיו אי משחק רק FFA אם אין איזה PARTY..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בזמן האחרון התחלתי לשחק ב FFA, וזה מאוד כיף. כמו כן זה הסגנון הכי טוב להשיג תוספות לנשקים מסויימים, והכי טוב להשיג Cold Blooded Pro-מסתובב עם Scavanger ו Stinger, ומוריד כל UAV בשמיים.. לפעמים יש הרבה עומס :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בזמן האחרון התחלתי לשחק ב FFA, וזה מאוד כיף. כמו כן זה הסגנון הכי טוב להשיג תוספות לנשקים מסויימים, והכי טוב להשיג Cold Blooded Pro-מסתובב עם Scavanger ו Stinger, ומוריד כל UAV בשמיים.. לפעמים יש הרבה עומס :lol:

כמו שכולנו כבר יודעים, אני לא יכול להשיג כבר שום דבר חדש :(

אבל לא נורא, לפחות מונה ההריגות והמיתות שלי התאפס מאז ,אז בעניין הזה יש לי לאן לשאוף. אני עובד על יחס K\D טוב,

מאז הקטע ההזוי של P10 LEVEL 70 אני כבר עומד על 15000 KILLS ו 4100 DEATHS ,אבל זו לא חכמה כי בהתחלה לא שיחקנו ממש טוב, נהרגנו הרבה וזה לא תרם ליחס K\D טוב,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...