Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 299 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

מישהו יכול לשלוח לי לינק לתמונה של 10 סמלי הכבוד האמיתיים שמקבלים כל פעם שמסיימים את מצב הפרסטיג'

פשוט שכבר ראיתי 3 קבוצות שונות של סמלים ואני לא יודע מה האמיתי.

מה שבאמת נראה לי מוזר שחלק מהתמונות מראות שהאות כבוד העשירי הוא גולגולת כסופה בעיגול זהב

וראיתי כבר כמה שיש להם את האות הזה ואני פשוט בספק אם הם באמת הגיעו לרמה 70 עשר פעמים.

אני לא מאמין שיש כל כך הרבה חסרי חיים שעשו את זה

וחוץ מזה, בלי קשר, המצב הזה כל כך מיותר וטיפשי!

לחזור לרמה 0 ולאבד את כל מה ששרפת בשבילו עשרות אם לא מאות שעות בשביל איזה סמל

(שחוץ ממך ועוד כמה אולי עשרות אנשים אף אחד לא מכיר) ובשביל עוד איזה כמה משימות שעדיין לא הופכות את זה למשתלם.

ולכל אלה שאומרים שזה משאיר את המשחק מעניין וטוענים שאת הניסיון "הבלתי נראה" הם יכולים לנצל כדי להעלות רמות מחדש

שיחשבו על זה שהם עשו את פעם אחת והם פשוט עושים שוב בדיוק אותו הדבר!

לשדרג את כל שאר הרובים הם יכולים לעשות גם ברמה 70!

חבל לזרוק לפח כל כך הרבה זמן שרוף!

אז בקיצור, לפני שאתם נכנסים למצב הזה תשאלו את עצמכם עד כמה אתם חסרי חיים

לא מסכים... בכלל.

148124d1258371393-info-needed-mw2-prestige.jpg

אלו הם סמלי הפרסטיז' של MW2.

יש 2 סיבות טובות מאוד לבצע פרסטיז', הראשונה היא קלאס נוסף. הרבה אנשים מוצאים את עצמם עם לא מספיק קלאסים (כמוני) והצורך להגדיל את הכמות.

שנית ואולי הסיבה העיקרית - כשיש לך הכל אתה מתחיל להשתעמם, ומאוד מהר, פרסטיז' חדש מאלץ אותך להתמודד שוב עם קשיים ולהשיג הכל בחזרה, בדרך אתה מפתאום מתחיל לפתח מומחיות בנשקים שלא התעסקת איתם. מה שנותן לך ראיה קצת שונה לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרבה אנשים מוצאים את עצמם עם לא מספיק קלאסים (כמוני) והצורך להגדיל את הכמות.

5 קלאסים לא מספיקים לך?

לדעתי לא צריך אפילו יותר מ-3 במיוחד כשתמיד אתה יכול לשנות אותם

כשיש לך הכל אתה מתחיל להשתעמם

אתה אומר שהשגת הכל?

השגת את כל התוספות לכל הנשקים? השגת כמעט את כל הטייטלים (בחלק חיייב לעשות פרסטיג' - עדדין לא משתלם!)?

סיימת את כל המשימות?

אם כן, משחק חדש לא יחדש לך כמעט כלום!

אם לא, לא אמור להיות לך משעמם!

פרסטיז' חדש מאלץ אותך להתמודד שוב עם קשיים ולהשיג הכל בחזרה

למה לך להתמודד שוב עם הקשיים ולהשיג בחזרה את מה שלקח לך המון זמן להשיג בפעם הראשונה?

בדרך אתה מפתאום מתחיל לפתח מומחיות בנשקים שלא התעסקת איתם. מה שנותן לך ראיה קצת שונה לפעמים.

תתפלא לשמוע שגם ברמה 70 אתה יכול לפתח מומחיות בנשקים שלא התעסקת איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 קלאסים רחוק מלהספיק לי...

רוס''ר 1

רוס''ר 2

נגד אוויר

צלף.

התגנבות

והנה הגענו ל5 ויש לי עוד קלאסים שכוללים ראיה טרמית למשל וקלאס לדומיניישן שכולל ריצה מהירה וC4

כשאני אומר שיש לך הכל אני מתכוון שזה שאתה "מסודר" עם הנשקים שלך, כשאתה בצ'אלנג' להשיג תוספת לנשק שלך המשחק נהיה הרבה יותר מעניין.

למה לך להתמודד שוב עם הקשיים ולהשיג בחזרה את מה שלקח לך המון זמן להשיג בפעם הראשונה?

יש מילה כזאת מה שמה... אתגר? כן.. זה מוסיף קצת פלפל.

עכשיו אני בדיוק בפרסטיז' חדש אחרי שנמאס לי מהקודם ואני נהנה הרבה יותר לצבור LOOT.

תתפלא לשמוע שגם ברמה 70 אתה יכול לפתח מומחיות בנשקים שלא התעסקת איתם

נכון, אבל כשאין לך כלום אתה עושה זאת בלית ברירה ופתאום "מגלה" חוזק של נשקים שלא היית בכלל נוגע בהם בדרגה 70.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב ומועדים לשמחה. אני באופן אישי עצרתי כידוע לפני הפרסטיג' השני פשוט בגלל שיש מלא צ'אלנג'ים (נגיד 1000 קייר פקג'ז שייקח לי הרבה יותר זמן להשיג מהזמן בו מסיימים פרסטיג',ככה שקודם אני אסיים את רוב הצ'אלנג'ים האלה אבל אח"כ אין ספק שפרסטיג' מוןסיף עוד פלפל. להקשות על למה לעשות את זה זה כמו לשאול למה לשחק משחק מהתחלה אחרי שסיימת אותו-יש כאלה שבחיים לא יבינו את זה ויש כאלה שיעשו את זה מליון פעם.רק שפה יש גם צ'ופרים לבחירה להתחיל מחדש.ויוקרה(שקורין פרסטעייג' בלעז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסטיז' זה אחלה.

כמה אפשר לראות את הסיפרה 70 בדרגה, מילא 69 :)

כשמתחיל לשעמם זה מוסיף ענין והרבה אתגר ואני בעד.

לצערי התחלתי פרסטיז' 8 אבל אין לי כרגע כרטיס מסך (ממתין למשלוחה מחו"ל)

אז בינתיים האדירו את ה S6 בחוצות הגולה.

למזלי מצאתי משחק מולטי שאני יכול להרשות לעצמי לשחק והוא משחק אדיר (גם היום)

solider-of-fortune-ii-gold-edition-copertina2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 קלאסים לא מספיקים לך?

לדעתי לא צריך אפילו יותר מ-3 במיוחד כשתמיד אתה יכול לשנות אותם

5 קלאסים ממש לא מספיק, היה מתאים לי עוד 2-3 קלאסים.

אבל, לא הייתי עושה פרסטיג בשביל קלאסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ סיימון בקשר לS6 אחרי מחשבה ארוכה...

שמע אנחנו אוהבים אותך, מתים עליך שמעון, אבל אנחנו צריכים להתאחד, אנחנו מייצגים פה את HWZone שלנו

בין אם זה קלאן S6 ובין אם IDF או קלאנים אחרים שגם בהם יש פעילים כאן בזון

ולכן החלטנו לשנות רשמית את שם הקלאן ל HwZ

סנייפר434 אמר שהוא מוכן להצטרף במידה וזה יהיה שם הקלאן אז... WHY NOT? חברים לפני "כבוד הקלאן", ושחקן כזה משובח בהחלט מתאים לקלאן שלנו.

ולכן החלטנו שכדאי לשנות את שם הקלאן לשם שאין עוד כמוהו פה, הכי פשוט והכי מתאים, HWZ...

מה אתם חושבים על זה?

בכל אופן כדאי לנו בייחד לבחור את עיצוב הכינויים שלנו, הכנתי כמה, איזה הכי יפה ומתאים לדעתכם?

nicksi.png

בלי הסכמה מלאה של החבר'ה כמובן אי אפשר להרים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהתג הוא יותר יצוגי מאשר לשחק כקלאן.כאילו יש תחרויות... :lol:

מאז הג'ונגלים ב sof2 אני משחק עם הניק IDF..השם הזה נותן לי כח להפציץ את הגויים :lol: :lol:

סיימון,הgold מגעיל.. אין על הרגיל. kam2 זוכר ?

temple3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד ההצעה של DJ. אני אומר שה "HWZ" יהיה בצורה וצבעים של האמצעי, והשם יהיה בצבעים של הראשון.

אם רוצים שינוי, צריך לעשות שינוי נקודה, ולהפסיק להתקע על ירוק צהוב (כמו כל שינוי מרענן, לדוגמה מה שעשו פה באתר וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו יותר קוסם לי באופן אישי דווקא בS6. זה נשמע לי כמו שם של איזה יחידה סודית או מדור בשב"כ אפילו מעבר לאלמנט הבסיסי של הכרת הטוב לסיימון.

ככה שאני אהיה בין אחרוני המחליפים אם אכן תהיה החלפה-שכן לא מחליפים סוס מנצח.+לHWZ יש כבר קלאן בBC2 ובטח יהיה גם במשחקים אחרים אבל S6 יש רק אחד.ככה שלא רואה את החיוניות בשינוי-תמיד אפשר להחליף צבעים. :עכביש: מועדים לשמחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשאר עם S6 ותקפצו לי[br]פורסם בתאריך: 04-04-2010, 10:36:02

אני חושב שהתג הוא יותר יצוגי מאשר לשחק כקלאן.כאילו יש תחרויות... :lol:

מאז הג'ונגלים ב sof2 אני משחק עם הניק IDF..השם הזה נותן לי כח להפציץ את הגויים :lol: :lol:

סיימון,הgold מגעיל.. אין על הרגיל. kam2 זוכר ?

temple3.jpg

אתה יכול לשחק בשתי הגירסאות היום.(2 אייקונים בשולחן העבודה)

בגירסה הרגילה יש יותר שחקנים והקהילה הבריטית שם תוססת :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו יותר קוסם לי באופן אישי דווקא בS6. זה נשמע לי כמו שם של איזה יחידה סודית או מדור בשב"כ אפילו מעבר לאלמנט הבסיסי של הכרת הטוב לסיימון.

ככה שאני אהיה בין אחרוני המחליפים אם אכן תהיה החלפה-שכן לא מחליפים סוס מנצח.+לHWZ יש כבר קלאן בBC2 ובטח יהיה גם במשחקים אחרים אבל S6 יש רק אחד.ככה שלא רואה את החיוניות בשינוי-תמיד אפשר להחליף צבעים. :עכביש: מועדים לשמחה...

מסכים בהחלט

אני נשאר עם S6 ותקפצו לי

לא מסכים... אומנם כמו שציינתי אני מעדיף את S6, אבל אם כולם יחליפו צריך שנהיה אחידים.

לא לפילוג!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...