Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 254 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסטים פשוט שים את שם המשתמש והסיסמה שלך, כנס ללשונית ה my games, ותעשה install ל Modern Warfare 2.[br]פורסם בתאריך: 14.02.2010 בשעה 12:36:25

חבר'ה, יש לי איזה תת-דיון בת'רד הזה:

אני מניח שהולכים לתקוף אותי קשות על מה שאני הולך להגיד, אבל למה לעזעזל אומרים שמי שמשתמש ב Grenade Launcher הוא noob? אני ביומיים האחרונים התחלתי להשתמש בו קצת בשביל כמה challenges, ואני מוכרח לומר שאני לא חושב שזה נובי. נכון שאתה לא צריך לעקוב אחרי האויב עם הכוונת, אבל צריך לדעת להשתמש בו, לדעת להעריך באיזה זווית לשנות את הכוונת ביחס למרחק האויב ממך וכו'. זה לא easy kills. להצליח ממרחק גדול להשחיל איזה רימון לתוך חלון קטן זה לא נובי, לפחות לדעתי. פשוט טכניקה שונה. במקום לכוון ימינה ושמאלה הרבה (כמו ברובה רגיל), צריך לדעת לכוון למעלה ולמטה.

כולם מתייחסים לזה כאילו זה איזה סופר נובי, שמשיג לך מליון קילז במצמוץ.

זה לא. צריך לדעת להשתמש בו.

דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסטים פשוט שים את שם המשתמש והסיסמה שלך, כנס ללשונית ה my games, ותעשה install ל Modern Warfare 2.[br]פורסם בתאריך: 14.02.2010 בשעה 12:36:25

חבר'ה, יש לי איזה תת-דיון בת'רד הזה:

אני מניח שהולכים לתקוף אותי קשות על מה שאני הולך להגיד, אבל למה לעזעזל אומרים שמי שמשתמש ב Grenade Launcher הוא noob? אני ביומיים האחרונים התחלתי להשתמש בו קצת בשביל כמה challenges, ואני מוכרח לומר שאני לא חושב שזה נובי. נכון שאתה לא צריך לעקוב אחרי האויב עם הכוונת, אבל צריך לדעת להשתמש בו, לדעת להעריך באיזה זווית לשנות את הכוונת ביחס למרחק האויב ממך וכו'. זה לא easy kills. להצליח ממרחק גדול להשחיל איזה רימון לתוך חלון קטן זה לא נובי, לפחות לדעתי. פשוט טכניקה שונה. במקום לכוון ימינה ושמאלה הרבה (כמו ברובה רגיל), צריך לדעת לכוון למעלה ולמטה.

כולם מתייחסים לזה כאילו זה איזה סופר נובי, שמשיג לך מליון קילז במצמוץ.

זה לא. צריך לדעת להשתמש בו.

דעתכם?

תקרא קצת, דננו בקשר לסוגייה . הבעייה היא שרוב המטוליסטים לא משתמשים בו כמו שאתה תיארת. הם רצים אך ורק עם המטול ומשתמשים בו בטווח בו אין לך סיכוי לשרוד.

זה למה עברתי לBC2, שם מי שקורא למטוליסט או לצלף מתקמפר נוב יוצא טונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא איכפת לך לקנות משחק משומש אז אני חושב שיש כמה חבר'ה בפורום שימכרו לך את שלהם

אישית יש לי את המשחק אבל עדיין לא היה לי זמן לשחק בו ולמרות שאני אוהב יותר את הסגנון של BFBC2 אני עדיין מעוניין לשחק את הסינגל מתישהו

לגבי המולטי, עדיין לא הספקתי לשחק אז כדאי לך לחכות למישהו אחר בשביל תשובה עניינית אבל ממה שאני קורא בנושא על המשחק אנשים מתלוננים די הרבה על צ'יטרים. מצד שני יש כמה משתמשים שכבר אמרו לי שזו סתם התבכיינות ושכדאי לי לשחק בכ"ז.

אם תחליט שזה לא בשבילך יש קניה קבוצתית שמתארגנת לBFBC2

*אזהרה: אני חושב שאני הולך לאט לאט לכיוון של להיות BFBC2 פאנבוי, אז קח את מה שאני אומר בעירבון מוגבל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכבוד יום ההולדת שלי רציתי לקנות לעצמי את המשחק אבל אני רוצה לקבל חוות דעת מאנשים שקנו לגבי החוויה במולטי.

1. האם יש לאגים במשחקים?

2. האם המשחק יחזיק זמן כדי שהקנייה תיהיה כדאית?

חוות דעת נוספות יתקבלו בברכה, תודה.

1) אין לאגים במשחק. הIWNET עושה עבודה לא רעה בבניית מאצ'ים עם אנשים בעלי פינגים קרובים לשלך. שיחקתי לא קצת שעות במשחק ולא נתקלתי במשחק עם פינג גבוה עד היום.

2) יחזיק גם יחזיק. מדובר באחד ממשחקי המולטי היותר פופולאריים בעולם כרגע, ובהתייחס לכמות הזמן שCOD4 החזיק [והלך וגדל עם הזמן], אין סיבה שMW2, שפופולארי כמעט פי 3 מקודמו, יאבד את ה"תהילה" שלו כ"כ מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול למכור לך את המשחק שלי, מקורי לחלוטין ללא שום עבר פלילי. האקאונט ברמה 70 כך שאם תרצה להתחיל מהתחלה תוכל לאפס (PRESTIGE).

המחיר הוא 160 שקל, אם אתה מעוניין שלח לי הודעה פרטית.

לאגים יש אבל בקטנה, אומנם מערכת הMATCHMAKING של המשחק סובלת מבעיות אך כשנימצא משחק הכיף גורד שחקים.

2. למשחק יש גם סינגל פלייר (דיי קצת אבל שווה כל דקה), יש לו מולטי אינסופי כימעט (במרץ יהיה עידכון מפות מאסיבי) וקו-אופ שנותנים לך מינימום 400 שעות משחק.

אם אתה אוהב משחקים בהם האקשן לא פוסק לרגע זה המשחק בשבילך, BC2 משחק רציני יותר, הייתי אומר "מידי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מתקשה להבין איך מישהו יכול למכור אקאונט בSTEAM?

הרי המשחק REGISTERED על האקאונט שלך?

ככה שגם אם תמכור לו את זה, היא עדיין רשומה תחת האי-מייל שלך ואתה תמיד יכול לאפס סיסמא.

אני לא מדבר עליך ספציפית, אבל איך לעזאזל אפשר למכור משחק שדבוק לSTEAM? זה בלתי אפשרי :\\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזים לגבי COOP. יש בו ירידות FPS במיוחד אם אתה HOST (בסינגל ובמולטי הFPS שלי יציב על הגדרות הכי גבוהות).

כמו כן שיחקתי רק פעמיים בCOOP ועברתי את כל המפות. לכן זה אולי גג 10 שעות (אם תרצה לחזור לכמה משימות אחרי זה).

הסינגל ממש לא טוב כמו שאומרים. MW1 מתעלה בכמה רמות על MW2 מבחינת משחק יחיד. העלילה גרועה, סיפור מוגזם מכל הבחינות.

עדיף היו משאירים מלחמה נגד טרוריסטים כמו במשחק הקודם, כי MODERN WARFARE זה מה שזה ולא מלחמה כוללת מול מעצמה כמו רוסיה.

משחק הרשת מעולה. 99% מהזמן תשחק עם ישראלים. כמובן שחצי מהשרת יהיה מלא בילדים שלא עוברים את גיל 13, אבל אם מכבים את הvoice בתפריט האפשרויות של המשחק, לא שומעים מהם מילה ואף אחד לא יציק לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מתקשה להבין איך מישהו יכול למכור אקאונט בSTEAM?

הרי המשחק REGISTERED על האקאונט שלך?

ככה שגם אם תמכור לו את זה, היא עדיין רשומה תחת האי-מייל שלך ואתה תמיד יכול לאפס סיסמא.

אני לא מדבר עליך ספציפית, אבל איך לעזאזל אפשר למכור משחק שדבוק לSTEAM? זה בלתי אפשרי :\\

אני יכול לשלוח לסטים מכתב בו אני מבקש לאפס את הסידיקיי שלי, ככה שהוא יקבל סידיקיי לא קשור לאקאונט. מה גם שלהחליף מייל וסיסמא זאת לא בעייה. ACCOUNT TRADING תופעה נפוצה להחריד, לא סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא הבנתי למה כולם אומרים שמטול זה נובי עד שערב אחד שבוע שעבר שיחקתי עם כמה שחקנים שהשתמשו במטול עם ONE MAN ARMY וכל פעם היו מחדשים את המלאי של הרימוני מטול. זה לא יאומן אבל במשחקים איתם בקושי שמעו ירי רגיל, רק מטולים. כל יריה זה מטול!!! :pissed:

אחד השחקנים שעשה את זה היה בקביעות מסיים עם המאזן הטוב ביותר והוא היה בדרגה 56 בערך ובלי פרסטיז'.

בגלל אידיוטים כאלו יצא למטול שם רע.

אני גם משתמש במטול לפעמים אבל ממש לא בצורה כזאת, ממש מעצבן שיצא לו שם כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שומר איתי את הת'מפר כדי לנקות כל מיני קמפרים,ולפעמים כשנחה עליי הרוח,אני מגן איתו על קונטרול פוינטז.במיוחד אם אני רואה שמה כמה ביחד..מלוכלך,אבל משביע.. ;D :silly: זה לדוגמא משהו שאתה הולך על בטוח כי לקחת את כולם עם רובה זה לא בטוח היה עובד אלא אם כן הם היו נעמדים מולי בטור..(גם זה קורה לפעמים ;D) אבל לפעמים צריך להציל את הנקודה והמטרה מקדשת את האמצעים.מה שכן לקח לי הרבה זמן ללמוד איך להשתמש בו(התחלתי להשתמש בו בעיקר בגלל הצ'לנגז,גם אני הבנתי שזה מוקצה מחמת מיאוס אז לא רציתי להתקרב) או לפעמים כשאני בFINAL STAND אני משתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול למכור לך את המשחק שלי, מקורי לחלוטין ללא שום עבר פלילי. האקאונט ברמה 70 כך שאם תרצה להתחיל מהתחלה תוכל לאפס (PRESTIGE).

המחיר הוא 160 שקל, אם אתה מעוניין שלח לי הודעה פרטית.

לאגים יש אבל בקטנה, אומנם מערכת הMATCHMAKING של המשחק סובלת מבעיות אך כשנימצא משחק הכיף גורד שחקים.

2. למשחק יש גם סינגל פלייר (דיי קצת אבל שווה כל דקה), יש לו מולטי אינסופי כימעט (במרץ יהיה עידכון מפות מאסיבי) וקו-אופ שנותנים לך מינימום 400 שעות משחק.

אם אתה אוהב משחקים בהם האקשן לא פוסק לרגע זה המשחק בשבילך, BC2 משחק רציני יותר, הייתי אומר "מידי"

סתם שאלה אבל.. למה אתה מוכר מההתחלה את הסטים שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...