Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 257 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום, אני רוצה לשחק במשחק הנ"ל וברצוני לקנותו בלא משלוח, ובאמרתי-בלא משלוח אני מתכוון לכך שאיני מתכוון לחכות ולהסתבך במשלוחים, ואיני מתכוון לאסוף את המשחק מן החנות.

המשחק כבר מותקן במחשבי. במשתמש הסטים שלי. אך הסטים אינו מאפשר לי לפתוח אותו מכיוון שלא קניתי אותו, אלא השתמשתי בדיסק של אח שלי רק כדי להורידו, מה שברצוני לעשות זה "קנייה אלקטרונית" של המשחק אם אתם מבינים. שאשלם בעזרת כרטיס אשראי או ולאחר מכן אקבל את הסריאל, אתם מכירים אתר המאפשר זאת? יש באפשרותי גם להשתמש בכרטיס אשראי לא ישראלי. תודה.

נ.ב

המחיר אינו הכי משנה, אך שלא יעבור את ה-60$ מכיוון שזה כבר ממש יקר.

ואין לי clickandbuy, וחברות כאלו, יש לי רק וכרטיס אשראי.

עריכה: לעזאזל! העבירו את הת'רד שפתחתי לכאן ועכשיו נראתי כמו אידיוט, שבאמצא שיחה פתאום פותח פוסט שלא קשור לכדור הארץ! אבל בכל זאת, הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המשחק מן הרגע שהוא יצא (תודות לסימון).

אבל אני משחק כמה פעמים בשבוע,לפעמים אפילו זה לא.

לי יש אותו גם כן מההזמנה הקבוצתית, בערך שבוע אחרי שהמשחק שוחרר, אך התחלתי לשחק רק כחודש לאחר שיחרור המשחק,

וכן אני משחק כמה פעמים בשבוע בלבד :P

אתם בתהליכי התקרבות לרמה האחרונה, ואני עוד לא קניתי, איזה מלבב זה! :nixweiss:

הוא התכוון לרמה 70 ללא שום פרסטיג', יש עוד הרבה קדימה.

וגם אני במצב הנ"ל :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

א) מה זה פרסטיג'?

ב) אני רק 46 עם זמן משחק של יום ו 9 שעות. :nixweiss:

ג) אני גם קניתי בקנייה הקבוצתית, רק שהתחלתי לשחק רק לפני איזה שבוע :smile1:

אתם בתהליכי התקרבות לרמה האחרונה, ואני עוד לא קניתי, איזה מלבב זה! :nixweiss:

אבל נוו! יש מישהו שיכול לעזור לי? בבקשה!

כנס ל ותרשום ב search מצד שמאל למעלה "Modern warfare 2".

תקנה.

מסובך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובזה הרגע ממש עודדתם את רוחי!! נוו.. יש מצב עוזרים כאן? או שאני אבקש אישור מפותח הת'רד (שחכתי מה שמו) שהעביר את ההודעה לכאן לפתוח ת'רד חדש.

האא ו-chaostalker, מה שאני ביקשתי זה "קניה אלקטרונית", בלי לחכות למשלוח. וגם יש לי בעיה בaddress בדרך שאמרת. כי אני משתמש בכתובת האמריקאית שלי, שעליה ה- והכרטיס רשומים. והמחשב לא באמריקה, אז לא יודע מה קורה וזה עושה לי בעיה. עוד מעט אכתוב אותה כאן.

וגם במילא בסטים זה דרך משלוח, אז למה לא פשוט לקפוץ לבאג הקרוב ולהביא את זה?

עריכה: הבעיה היא-

Your billing address doesn’t look like it matches up with your current country. Please contact support for assistance or use a payment method registered to your current address.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...