Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 259 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^

קבל ח"ח :xyxthumbs:

חוץ מזה, ראיתי במפרט שלך G500. אתה יכול להגיד לי איך הוא ביחס ל G5? כי אני יודע שה G5 בתנועות קטנות ומדויקות הוא לא כ"כ מדייק, ונותן קפיצות יחסית גדולות (מה שיכול לגרום לי לפספס ראש).

ואולי זה קצת לא קשור, אבל ה DPI זה הדיוק או המהירות? כלומר אם אני על DPI הכי גבוה, אבל במשחק הרגישות ממש נמוכה, מהירות התזוזה תהיה איטית יחסית אבל הדיוק יהיה גבוה?

אין שיטה

צריך לשחק בזהירות ומחושב ולא לרוץ לרסס

מחושב=סגנון הגנתי, קאמפינג או שניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

קבל ח"ח :xyxthumbs:

חוץ מזה, ראיתי במפרט שלך G500. אתה יכול להגיד לי איך הוא ביחס ל G5? כי אני יודע שה G5 בתנועות קטנות ומדויקות הוא לא כ"כ מדייק, ונותן קפיצות יחסית גדולות (מה שיכול לגרום לי לפספס ראש).

ואולי זה קצת לא קשור, אבל ה DPI זה הדיוק או המהירות? כלומר אם אני על DPI הכי גבוה, אבל במשחק הרגישות ממש נמוכה, מהירות התזוזה תהיה איטית יחסית אבל הדיוק יהיה גבוה?

לי יש את הG5 והוא לא עשה לי שום קפיצה עד היום, תאמין לי שאני לא מפספס ראש שאני רואה,

מחושב=סגנון הגנתי, קאמפינג או שניהם?

לא קאמפינג ולא הגנתי ,תשתדל לבוא מאחור ולא מולם, אתה אמור להכיר את המפות טוב יותר כדי לדעת בדיוק מאיפה הם יוולדו ויצאו שוב, תשחק עוד קצת, אתה תקלוט לבד, בגדול זה לא להתקמפר ,זה יותר עיקרון של הפתעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די מרוצה מה G500 - לפניו היו לי MX1100 (כחלק מסט מזעזע) ו MX-500. ה G500 מעוצב בדיוק באותה צורה (למעט סידור כפתורים קצת שונה) כמו בסדרת ה MX-5xx וה G5, כך שמבחינת אחיזה בכף היד הוא לא אמור להקשות עליך. שמתי בו את המשקולות הכבדות ביותר ואני משחק על רגישות סבירה (ב 1/3 השמאלי של הגרף) עם DPI מינימלי - מעולם לא הבנתי את החבר'ה שמקפיצים את ה DPI למקסימום ומצליחים לדייק עם תזוזות עכבר מילימטריות. זה פשוט רגיש מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קאמפינג ולא הגנתי ,תשתדל לבוא מאחור ולא מולם, אתה אמור להכיר את המפות טוב יותר כדי לדעת בדיוק מאיפה הם יוולדו ויצאו שוב, תשחק עוד קצת, אתה תקלוט לבד, בגדול זה לא להתקמפר ,זה יותר עיקרון של הפתעה.

כן אני עדיין לא מכיר את המפות כ"כ ואני יכול ללכת ליד המקום של האויבים בלי לדעת את זה בכלל, ואז או שיורים בי מאחורה או שקוראים לי קאמפר.. :facepalm:

בכל מקרה כבר התחלתי להכיר את רוב המפות, חוץ מ Favela ועוד כמה מפות צפופות יחסית (הרבה מבנים בעיקר). אני עדיין לא מכיר הכל כמו הרגל שלי (הרי מי מכיר את כף היד :smile1:).

לגבי ה DPI-אני עם המשקולות הכי כבדות ועם DPI באמצע בעכבר, ובמשחק כמעט על החצי. יש לי בעיה אחת עיקרית-כשאני זז הרבה אז כל הזמן אני צריך למקם את העכבר בחזרה באמצע, והדבר גורם לי להיות חסר יכולות באותו רגע (כמו כשאני טוען רובה). זה קורה בגלל שתי סיבות:

א) הפד שלי מקצועי אבל לא ענק.

ב) תנועת כף היד שלי מוגבלת, שכן עם העכבך אני נע בצורה קשתית ולא ריבועית.

מסקנה-אני חייב להעלות את ה DPI עוד, למרות שזה כבר נהיה לי ממש קשה לשלוט.

עריכה: אני Chaostalker פשוט בטעות הגבתי מהמשתמש שלי אחי הקטן :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגדגן עשה לפני 5 דק' את הניוק הרביעי שלו להיום :o

נראה לי שאני וpeacebringer נצליח לעשות ניוק בMW7.

זה נגמר בחמישי בסוף ;D

נחמד, יהיה לי אלבום של ניוקים, אני אציג אותו בפני הנכדים שלי :

"הנה ילדים שלי, תראו איך סבא חיסל נובים ,קמפרים ומטוליסטים כשהוא היה צעיר ויפה, והיום , היום הוא רק יפה "...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מביאים ניוקים בקצב מטורף... המקסימום streak שלי היה 14 (הגעתי ל 11, 12 ו 14) רק שעוד לא היה לי את ה chopper gunner :P

ה unlock הבא שלי יהיה הניוק סוף סוף ואז אחרי שאני מביא chopper gunner (עכשיו יש לי) אני סוף סוף אתכבד בניוק נחמד (אני שואף לניוקים עם המגן, הסכין ורגיל).

Can't wait! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך? הרי ה damage אותו damage כמו SCAR נגיד.. :P

ומה זה ה- H אחרי ה SCAR?

(Special (forces) Combat Assault Rifle-H(x

^

אל תדאג, ברגע שאתה עושה את הראשון זה ממש כמו לפתוח קרום בתולין, בהתחלה צריך לאט לאט (להתקמפר) אבל כשזה קורה אז זה מתחיל לזרום ....

ואז... :cool2:

גם ככה זה באוברקלוקינג (רק שאת הראשון עוד לא ניסיתי :silly:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...