Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 256 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימון אני מציע לך להיזהר.לא סתם אומרים על DADGEGUN שלא אכפת לו מDANGER CLOSE... ;D... ;D

אגב למרות כל הקטילות על הסינגל לאחר משחק חוזר בשלבים של הפבלה ומשימות הסיום של המשחק בשבוע שעבר אני יכול בוודאות סופית לומר שהסינגל נכנס לרשימת החביבים עליי.גם אם העלילה שלו לא הגיונית יותר מזו של הסרט רובוטריקים 2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מצבור התקלות הטכניות הנוכחי בBF:BC2, הייתי ממליץ, בדומה לכל משחק BF קודם, לחכות כמה חודשים טובים - חצי שנה לפני שקונים אותו, לתת לDICE להתאפס על עצמם ולהוציא כמה עשרות עידכונים שיסדרו את כל בעיות חוסר היציבות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מצבור התקלות הטכניות הנוכחי בBF:BC2, הייתי ממליץ, בדומה לכל משחק BF קודם, לחכות כמה חודשים טובים - חצי שנה לפני שקונים אותו, לתת לDICE להתאפס על עצמם ולהוציא כמה עשרות עידכונים שיסדרו את כל בעיות חוסר היציבות שלו.

שטויות , דבר ראשון , הבטא לPC היא לא מדד לאיך יהיה המשחק המלא , הבטא של הPC היא עוד גירסא יותר ישנה מהבטא לPS3 .

עם הבטא לPC יצאה רשימה ארוכה של תיקונים שכבר הוכנסו למשחק המלא.

חוץ מזה , IWNET SUCKS! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד ביותר ;D

אני כבר מת להשיג את הניוק הראשון שלי, בינתיים התוצאה הטובה ביותר שלי היא איזה 12 הריגות ברצף, ובסוף המפה יצאתי עם 24 הריגות ו 2 מיתות.

כמו כן, נהייתי ממש טוב עם המגן :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...