Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 222 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Veteran. יש סרטון באינטרנט שמראה איך אפשר לעשות את השלב בצורה דיי פשוטה ומשם זה רק דיוק והתחכמות (headshot, רימון, headshot, רימון, headshots עד הסוף). אם מצליחים לפגוע את כל ה-headshots אז מקבלים תוצאה של 1:21... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Call of Duty: Modern Warfare 2 Update Released 1.0.177

* Care Package, Emergency Airdrop, and Sentry Gun marker grenades sprint speed normalized

* Sentry Guns: Improved placement detection, preventing cases of Sentry Guns inside geometry

* Model 1887: Bling using Akimbo and FMJ combination now has same range and damage as non-Bling Model 1887s

* Improved player collision removing cases of getting into geometry and 'elevators'

* Mouse latency tweaks for more mouse movement consistency

* Fixes to prevent various texture and XP hacks

Updates to Call of Duty: Modern Warfare 2 have been released.

The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The major changes include:

http://store.steampowered.com/news/3338/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UPDATE חדש=תקלות חדשות. אגב,שוב מחקתי את המשחק לרגל הלימודים.דווקא העדרותם של האקימבואים והאצנים היתה אמורה לעזור לי בFFA.

אגב יש סיבה שתמיד משחקים פה רק DOM ? כי בTDM למשל נשמע לי הרבה יותר קל להשיג קילסטריקס או צ'אלנג'ים. בDOM יש הרבה יותר לחץ על הנקודות ולמי אכפת להקריב את חיוו למען הכלל(במיוחד שיש RESPWAN ;D).זה מאוד אצילי,אבל זה הופך את המשחק להרבה יותר מהיר והרבה פחות טקטי לענ"ד.עד כאן החפירה היומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בFFA אני משחק עם M16A4 + סטינגר [הסטינגר אצלי הוא למעשה בכל הפרופילים]

בלינג פרו של סקופ הולוגרפי + משתיק קול, לפעמים אני מחליף את משתיק הקול בFMJ.

SP PRO

קומנדו פרו

~חוזר לצפות ב24 :) ~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UPDATE חדש=תקלות חדשות. אגב,שוב מחקתי את המשחק לרגל הלימודים.דווקא העדרותם של האקימבואים והאצנים היתה אמורה לעזור לי בFFA.

אגב יש סיבה שתמיד משחקים פה רק DOM ? כי בTDM למשל נשמע לי הרבה יותר קל להשיג קילסטריקס או צ'אלנג'ים. בDOM יש הרבה יותר לחץ על הנקודות ולמי אכפת להקריב את חיוו למען הכלל(במיוחד שיש RESPWAN ;D).זה מאוד אצילי,אבל זה הופך את המשחק להרבה יותר מהיר והרבה פחות טקטי לענ"ד.עד כאן החפירה היומית.

כי חחחח אתה רץ לדגלים... אני תמיד רץ לדגל האיוב ודואג להביא לו רימון. 8)

כל הקטע זה לקחת את הדגלים בחוכמה ולא סתם להתנפל עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: ברור שאני רץ אל הדגלים,זאת המטרה במשחק.כשאויב משתלט על קונטרול פוינט או שאני רץ מהר וזורק לשם דבר ראשון סמטקס על בלינד,מה שבד"כ עובד,גם אם אני אחטוף כמה כדורים בדרך הזאת אני עדיין מציל את הנקודה,או לחילופין רץ מהר לקונטרול פוינט שבשליטתו כדי לתפוס אותה כשההגנות שלה חלשות כי כל/רוב החברה שלהם מסתערים על שלנו. ובלי כל קשר,גם שמתי לב שעם הזמן כולם למדו שבתחילת המשחק כולם רצים לB במקום לשבת ביחד כמו אהבלים על הנקודה בבית,שמספיק אחד כדי להשתלט עליה,ולפעמים היא בכלל נשארת לא תפוסה אחרי כמה דקות משחק.שזה גם דבר שאפשר לנצל לרעה. עדיין,לדעתי בDOM א"א לשחק סבלני או לנסות להשיג קילסטריקס.אלא א"כ לא אכפת לך מי ינצח או שאתה לקראת סוף המשחק,או שאתה תותח ויכול לקבל את הסטריקים הטובים שינצחו את המשחק(מה שלפחות בנתיים אני לא).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

שחקנים צריכים ללמוד לשחק קבוצתית ולא סוליקו.

לבעלי מקלדות G-15 יצא עדכון עם פרופיל למשחק:

http://www.logitech.com/index.cfm/434/180&hub=1&cl=us,en?osid=14&selectedFile=0

משום מה הם קוראים למשחק- 4: Modern Warfare 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...