Borderlands - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 333
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משחק ממש טוב, נתקלתי רק בבעיה של FREEZE מדי פעם במשחק, ועכשיו זה קורה המון, בדקתי עומס והכל יציב, הכי מעודכנים והמפרט אמור לסחוב את המשחק במיוחד על ההגדרות שאני שם (1440*900) כשהכל כמעט על OFF/MED.

אין לי מושג למה זה קורה, פתאום המשחק קופא, אפשר לשמוע את הסאונד של המשחק ממשיך לפעול כמו שצריך, אבל כל התמונה קפואה, אי אפשר כמעט ולצאת לווינדוס מדי פעם אני מצליח) וחייב לעשות ריסטרט, מישהו נתקל בבעיה הזאת גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתקדמות במשחק COOP היא מטורפת.

כולם נהנים מהניקוד ולהרוג בוסים הרבה יותר קל (כמובן)

רמה 20

אני די בטוח שאם יש יותר שחקנים האויבים יותר חזקים ויש יותר וrewards. גם כתוב משהו כזה בטעינה.

NAVK 2

אם בא לך לשחק שלח לי ה"פ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק ממש טוב, נתקלתי רק בבעיה של FREEZE מדי פעם במשחק, ועכשיו זה קורה המון, בדקתי עומס והכל יציב, דרייברים הכי מעודכנים והמפרט אמור לסחוב את המשחק במיוחד על ההגדרות שאני שם (1440*900) כשהכל כמעט על OFF/MED.

אין לי מושג למה זה קורה, פתאום המשחק קופא, אפשר לשמוע את הסאונד של המשחק ממשיך לפעול כמו שצריך, אבל כל התמונה קפואה, אי אפשר כמעט ולצאת לווינדוס מדי פעם אני מצליח) וחייב לעשות ריסטרט, מישהו נתקל בבעיה הזאת גם?

יש כרגע בעיה עם הדרייברים החדשים לכרטיסי המסך- אתה לא היחיד שהמשחק קופא לו.

הבעיה נפוצה יותר עם הדרייבר החדש של .

זה משהו שיתקנו בדרייבר הבא של כרטיסי המסך וככל הנראה בפאץ' למשחק.

עד שאלה יגיעו, תנסה להשתמש בדרייבר ישן יותר ולא בעדכני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו אחרי חצי שעה-45 דקות של משחק, עשיתי משימה די ארוכה ובדיוק כשהגעתי לבוס, המשחק קפא.

אני משתמש ב- 9-8 של ATI, כדאי לנסות את הישנים יותר? ואם כן יש אחד מומלץ/עדיף?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדיר, התסמין שלך נפוץ, המשחק רץ 30-40 דקות ואז קופא (יש הרבה תוצאות מגוגל, כך שאתה לא לבד).

יש כאן רשימה של דרייברים ישנים שמתאימים לכרטיס שלך (ווינדוס XP עם X1800):

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/previous/Pages/radeonaiw_xp.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד הבעיות האלו , רכשתם את המשחק או משחקים בדרך אחרת ?

אנחנו ארבעה חברים שמשחקים קבוע .

לי יש 4870 עם 9.8

עוד חבר עם 7800GTX או 7900GTX עם דרביר שלא עודכן כבר חצי שנה שעובד לו על FPS קצת נמוך אבל אין בעיות

עוד חבר עם 4850 דריבר 9.6

וחבר עם 260GTX עם דריבר הכי מעודכן

ואין לנו בעיות :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חד משמעית שמי שיש לו את דרייבר 9.8 צריך להיתקע לו המשחק.

יש הרבה דברים שמשפיעים על יציבות של דרייבר, החל במערכת ההפעלה ועד לדברים כמו התנגשות עם חומרה ישנה (שמת לב בן כמה הכרטיס מסך שלו?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אנסה כל מה שאמרתם.

ודרך אגב - זה לאו דווקא קופא אחרי 30-45 דקות משחק, לפעמים אני פשוט טוען את השלב, וזה קופא בדיוק בנקודת ההתחלה.

הבעיה גם ממש מעצבנת, אחרי שלקח לי כמה ניסיונות להגיע לבוס, אני מאמין שזה פשוט לא נשמר וצריך להתחיל מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...