Borderlands - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

דרך אגב , יש אפשרות לבחור רמת קושי ???

כי אם המשחק קשה כל כך (כמו שמציינים חלק מהחברים ) , אולי אבחר בדרגת הקושי הקלה ביותר....

אין אפשרות לבחור רמת קושי.

והמשחק לא כזה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 333
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

רמת הנזק לאויבים משתנה בהתאם לכוחם לשרוד.

אתה יכול להרוג אויבים ביריה אחת ממרחק מסויים בנשקים משודרגים בהנחה שפגעת בראש.

לא רואה קשר לסיריוס-סאם שהיה משחק מאוד אינטנסיבי לכל אורכו.

בגדול המשחק לא מהפכני כמו שחשבתי שיהיה זה נכון אבל הרעננות שבו ובמיוחד תגובות הנשקים והעיצוב קנו אותי.

כן ירבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BONE HEAD קל יחסית, ברמה 10/11 הגעתי למקום שהיו בו כאלה שהם רמה 16. הרגו אותי שם משהו כמו 7 פעמים בדרך לבוס של אותו מסלול ועוד פעם אחת בבוס. הוא גם היה קשה מאוד אבל הפעם הבנתי מהר מאוד מה צריך לעשות אז אחרי משהו כמו 10 דקות של ריצה, ירי ושימוש במכונת יריה הזו של החייל הצלחתי להרוג אותו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי שהשיטה הכי טובה להרוג אותו היא:

להצטייד כמובן במספיק תחמושת ובנשקים הכי טובים שאפשר

להגיע למתחם שהוא נמצא בו דרך צד ימין עד לרמפה שנמצאת משמאל.

לעלות על הרמפה ולהתמקם שם. הוא לא ישים לב שאתה שם.

לזהות את המיקום שלו ולחכות שהוא יהיה במקום נוח לירי ואז להתחיל לירות בראש ולהתכופף באופן רצוף.

מדי פעם לשלוח עליו את העוף הלוחמני ובמקביל להמשיך לרסס, החיילים שלו לא כל כך מפריעים ברקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, אני חייב לציין שרמת הקושי גם נקבעת לפי הדמות :silly:

התחלתי עם מורדכי ועם לילית' 2 משחקים שונים, והרבה הרבה יותר קשה עם לילית'.

אולי זה כי אני עקום ואולי זה הרובה שלה, אבל הייתי איתה קרוב למוות בנקודה מסויימת ואילו עם מורדכי פירקתי את כולם מקילומטרים.

זה שהוא צלף עוזר, נכון, אבל למה אין פה סוג של איזון?

אני מניח שהיא מתחזקת בהמשך, אבל זה עדיין מתסכל למי שמתחיל עם לילית'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מעולה, אני כבר רמה 25 וזה רק נהיה יותר כיף, כ''כ הרבה נשקים, שידרוגים, אני לא זוכר משחק עם כ''כ הרבה אפשרויות, אחלה של שילוב עם הRPG, צריך לעשות עוד משחקים כאלה, זה לא עוד סתם FPS עם שלבים, צריך ממש לדעת איך לעצב את הדמות במשחק.

קחו בחשבון שלפני כל משימה שבוחרים רואים למטה גם לאיזו רמה המשימה מומלצת, ואל תלכו תמיד לפי היהלום במפה, אתם יכולים לשנות לאיזו משימה שאתם רוצים, כך תעלו רמות ואז תחזרו למשימות שבהם היה לכם קשה.

ותמיד תמיד תשתמשו במחסה, זה מאוד קשה לא להיות קרוב למוות כשיורים עליך מס' אויבים, גם כשהם בכמה רמות מתחתיך.

לאויבים שחזקים ממכם תפתחו טקטיקה מסוימת על מנת לנצח אותם, ואני באופן אישי גם ממליץ על רובים שמחוברים לToxic או חשמל, הם פשוט מפרקים את האויב.

אם יש משהו שמאוד מאכזב במשחק הזה זה הAI של האויב, לא פעם ולא פעמיים הרגתי אויבים בצורה מאוד מוזרה וקלה, ופעם אחת גם זה השפיע על רמת הקושי של המשחק, כשהרגתי בוס מאוד קשה מבלי לזוז בכלל, אבל בסה''כ מדובר במשחק מאוד מיוחד וחדשני, עם מקוריות שלוקחת את הFPS צעד אחד קדימה, בתור אחד שזה הז'אנר המועדף עליו, מאוד אהבתי את השילוב עם הRPG, כי כך המשחק מקבל הרבה יותר צבע.

בקשר לאונליין, עוד לא ניסיתי אבל אני יודע שזה אחד הפלוסים החזקים של המשחק, וזה דבר שחובה לנסות, אם מישהו מכאן רוצה לשחק אז שיוסיף אותי (GT:mtnhtmn, אני משחק בXBOX) אם אתם גם משחקים וצריכים עזרה אני גם אשמח לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...