Borderlands - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

כמו שאמרתי עוד לפני שהוא יצא-ע"פ כל הסימנים המשחק הולך להיות אדיר.

נראה שצדקתי.

רוב השבחים כבר נאמרו כאן על המשחק,אז אני רק אוסיף את דעתי בקטנה:

זה היה ברור,לי לפחות,שהמשחק הזה הולך להיות נהדר ובעיקר ממכר,

הרי מה יכול להיות יותר כיף מההרגשה התמידית שאתה משתפר,נהיה חזק יותר וקטלני יותר-ועם זאת ממשיך להיות מאותגר בצורה מתמדת?

הLOOTING המטורף הזה,בדיוק כמו בD2,הוא אחד מהאספקטים שאני הכי אוהב במשחק..הרגשה שאין רגע ,כל צעד שאתה עושה עוזר לך,תורם לך ומחזק את הדמות שלך..כיף והתמכרות מובטחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 333
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

האמת שהמשחק קצת מאתגר מדי לפעמים, אני כרגע רמה 20 ודי חרשתי על המשחק יחסית למה שאני רגיל,

היו קטעים שלקח לי מעל ל10 נסיונות לעבור אותם וזה מתסכל, חבל שאין אפשרות לבחור רמת קושי.

נ.ב- כמה שאני שונא skags!!@! ,הם כאלה מציקים, בעעעעעע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות רעות - יצאו טריינרים שעובדים במולטי , זאת אומרת שתתחילו לראות עכשיו רמות 50 , שיכולים לירות בלי סוף ובלי להטעין , עם אין סוף כסף :'( כמו COD4 פרוץ ..

אם המולטי היה מוגן, זה לא היה מתאפשר. אני ממש מתחרט שהוצאתי כסף על המשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט צריך להזהר עם Pre-orders לריליסים של 2K בעתיד. הם פשוט FAIL.

אם זה עם השחרור של ביושוק וסוגיית ה והאקטיבציה שעשתה בלאגן לבעלי עותקי ה RETAIL. אם זה עם Borderlands, שבשעה האחרונה לשחרור הרשמי הם מחליטים שבא להם לדחות את המשחק בעוד מס' ימים לכל המשתמשים שאינם משתייכים לארה"ב וכעת מערכת המולטי הצולעת בשיתוף Gamespy, או שכאן אולי אפשר להאשים דווקא את יצרנית המשחק.

Eh, F*ck it... אמצא לי דברים יותר חשובים להתעצבן עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין יש לנו את AC2 ואת MW2 להתאכזב מהם, אל תדאג חבוב

(ציניות... אני מקווה).

מחזיק אצבעות... אני כבר מתלבט אם לקנות את MW2 ביום שהוא יוצא או "לנסות" אותו לפני כדי להיות בטוח שהוא אכן שווה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי נסיון עם מורדכי וכמה תסכולים נגד 9-בהונות (כן, הוא היה קשה לי קצת, אבל רק בגלל החיות שלו)...

ניסיתי עם לילית'.

ופירקתי לו את הצורה |;

אולי הייתי צריך לעלות מעל רמה 7 נגדו, אבל עם לילית' פתחתי אותו ברמה 6, אז כאילו מה לעזעזאל?

או שאולי אני לא צריך להשתמש כל הזמן רק ברובי צלפים ואקדחים? xD

בכל מקרה, החלטתי להמשיך את המשחק עם לילית', ואני חייב לציין שהרבה הרבה יותר כיף לשחק עם רובים/שוטגאנים מאשר עם צלפים/אקדחים.

אלא אם כן זה אקדח-REPEATER עם אלמנטלים...

במיוחד נגד סקאגס, עשו אותם נורא מהירים |:

אה כן, וזה סופר ממכר! אני מפחד על עצמי בחודשיים הקרובים, במיוחד עם DRAGON AGE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם BRICK ואני מת עליו!! היה לי בהתחלה מין צלף כזה עם 78 DAMAGE אבל הוא הטעין ממש ממש לאט, אז לקחתי איזה משהו שקיבלתי מהמסומם ההוא שיושב תמיד ליד הבית שלו אחרי שסיימתי איזה קווסט, הוא מטעין ממש מהר, יש לו 60 DAMAGE אבל X11 . ובCRITICAL הוא עושה 120% DAMAGE

אני רמה 11...

אני מת על הBERSARK הזה , כשיש לי מלא מפלצות ואין לי כח לירות בכולם, אני מפעיל את הBERSARK הזה ומז**ן לכולם את הצורה תוך שניות . 9 HEAD היה אחד הקלים אגב =SSSS

אני גם מת על החומרי נפץ שלו , והרימונים האלה שמוציאים עוד רימונים .. זה כ"כ שימושי!

שכחתי לשאול, אני יכול לקנות או להשיג בכלל מכונית ?

לפי מה שהבנתי יש במשחק הזה את האפשרות הזאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מכוניות , ברגע שתעשה את המשימה המתאימה , תוכל לעשות ספאון ל2 מכוניות בחינם כל פעם במפות שאפשר לנהוג בהם ( לא בכולם אפשר להכנס עם מכונית)

עדכון קטן שלי :

בגלל שאני משחק רק עם חברים בעיית הטריינרים שלפי מה שראיתי בJOIN GAME מתפשטת נורא מהר , אני נהנה מאוד והמשחק נורא ממכר..

עדכון קטן עלי:

* אני רמה 29 כמעט 30 האנטר

* בעזרת 3 קווסטים שבהם תיקנתי פצועים הרחבתי את התיק ל21 מקומות

* אני יכול להחזיק 4 נשקים בו זמנית , כרגע זה RPG שיורה 3 טילים בשניה ( מין BURST FIRE) ומיד לאחר מקטן נטען , הצלף שלי הוא מסוג JAKOBS , הוא כחול ויש לו ZOOM של 2.4X , 150% CRITICAL ו+67% דמג' , הנזק שלו הוא 350 בערך ויש לי את הסקיל של ההאנטר שמוסיף 20% לנזק אז אני הורג איתו במכה , כמו כן יש לי REVOLVER עם 2 כדורים שיורה מהר , מטעין מהר ( בגלל הPASSIVE של הROUGE) ויש לו 250 נזק וכפול 3 אלמנט פיצוץ :smile1: , הנשק הרביעי והאחרון הוא REPEATER ( פיסטול) עם מחסנית של 46 כדורים עם אלמנט פיצוץ כפול 1 שמרוקן את המחסנית במספר שניות.

אני מתמקד כרגע בציפור ולכן יש לי CLASS ADDON ( שזה חפצים שמקבלים בשלב מאוחר יותר במשחק ואפשר ללבוש אותו רק אם אתה בקלאס המתאים)

שמוסיף לי בעצם 40% תוספת נזק לציפור , ו+ 2 +3 להתקפות שלה .

שכחתי לציין שכל מה שאני לובש נפל ממפלצות ו/או חברים שלי נתנו , זה מאוד עוזר כשמשחקים ארבעה חברים , אנחנו הורגים מהר והסיכויי לחפץ חזק ואיכותי הוא גבוהה יותר.

מי שקרה את ההתקפה מקווה שהעברתי לכם את הזמן בכיף ואולי למדתם משהו חדש .

מורדכי = שליטה D:

borderlands_hunter.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...