Borderlands - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 333
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בעע אני תקוע ... אני פשוט לא מצליח להרוג את bone-head, איך לעזאזל הורגים אותו? אני חייל רמה 10, אני משתמש בscorpio ,

שיפרתי את הdamage לכדורים שלי עד הסוף ואני משתמש בנשק הכי חזק שלי, זה בקושי מזיז לו והוא הורג אותי תוך שניות

(את כל החיילים סביבו אני הורג בלי בעיה)

יש משהו שפיספסתי? יש לו נקודת תורפה כלשהי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע אני תקוע ... אני פשוט לא מצליח להרוג את bone-head, איך לעזאזל הורגים אותו? אני חייל רמה 10, אני משתמש בscorpio ,

שיפרתי את הdamage לכדורים שלי עד הסוף ואני משתמש בנשק הכי חזק שלי, זה בקושי מזיז לו והוא הורג אותי תוך שניות

הצלחתי להרוג אותו בשעה טובה ..למי שמעוניין:

מסתבר שאם באים מאחור במקום ישירות אל המקום שהוא נמצא בו ובורחים ממנו קצת הוא נעמד מרחוק בלי לזוז ואז אפשר לצלוף בו עד שהוא מת .. מעניין אם זה באג או בכוונה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא, הגעתי הרבה לפני אבל לא הצלחתי להרוג אותו כמה פעמים רצוף והתייאשתי, עברתי למשימות אחרות עד שנשארה לי רק המשימה הזו ולא נשארה לי ברירה ;D

כן המשחק באמת לא קל, לא הייתי אומר שהוא קשה בצורה מתסכלת, אבל הוא לא קל. האמת שחוץ מbonehead עוד לא נהרגתי מאף אוייב (למרות שהייתי קרוב לזה כמה פעמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטע :o זה בדיוק מה שקרה לי.

אני מבין שכבר הסתדרת אבל אני החלטתי להתחיל את המשחק מההתחלה ובמקום החייל התחלתי עם "הצייד"

הרבה יותר טוב לטעמי.

רמה 14

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NAVK2

אבל אני צריך לשחק דרך האמצ'י (מסיבות ברורות) אז מי שרוצה לשחק שיישלח לי ה"פ ונתאם כבר דרך הסקייפ.

תפסיקו לעודד ! אני לא מבין את זה! אנשים עבדו קשה מאוד על המשחק, למה לגנוב אותו ? כי יקר לך ? אני מוכן לשלם עליו 300 שקל (סורי, אין לי אשראי בינלאומי אז אני ממתין). חוצמזה איך שאנשים פה הצליחו להוריד את המשחק כל כך מהר גורם לי לחשוד מאוד. תפסיקו לגנוב ! איך אתם תרגישו אם יקחו לכם משהו שעבדתם עליו כל כך הרבה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לעודד ! אני לא מבין את זה! אנשים עבדו קשה מאוד על המשחק, למה לגנוב אותו ? כי יקר לך ? אני מוכן לשלם עליו 300 שקל (סורי, אין לי אשראי בינלאומי אז אני ממתין). חוצמזה איך שאנשים פה הצליחו להוריד את המשחק כל כך מהר גורם לי לחשוד מאוד. תפסיקו לגנוב ! איך אתם תרגישו אם יקחו לכם משהו שעבדתם עליו כל כך הרבה ?

אתה סתם עכשיו מוציא אנרגיה, תירגע. העיקר שאתה תחיה עם מצפון נקי, עזוב אותך אחרים ;)

ולגבי המשחק ,לא יצא לי לשחק ממש הרבה לא היה לי זמן , אבל שיחקתי איזה שעה בערך ודי נהנתי, אני מקווה אבל שיהיו חידושים בהמשך וזה לא יהיה כמו BURNOUT PARADISE שלאורך כל המשחק יש לך תחושה שאתה לא התקדמת ורק התחלת לשחק, אותם מסלולים ,אותם משימות אותם...הכל =\

משה דבר איתי היום נארגן משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...