ביצועי כרטיסי מסך על Half Life 2 - הסוף להשערות - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצועי כרטיסי מסך על Half Life 2 - הסוף להשערות

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

חברה אני לא יודע מה איתכם אבל אני מאד מאד מבואס :-\

כי אני בן אדם שאין לו ממש תקציב, ואני לפני כחודש-חודש וחצי השקתי את כל קופתי בלקנות כרטיס מסך חדש (Leadtek Geforce 4 TI 4200 128mb) והוספתי עוד טיפה בשביל ה 128 מגה ועוד טיפה בשביל חברה שתאפשר לי אוברקלוק טוב וכל זה היה במטרה גרום למשחקים כמו 3 ן HALF-LIFE 2 לרוץ לי טוב, ועכשיו, אחרי שאני רואה את התוצאות של המשחק שאני הכי מצפה לו בעולם והייתי כל-כך שמח שהוא קרב ובא אלינו פשוט בא לי לבכות :'( :'(

הייתי בטוח שהכרטיס שלי עוד יריץ לי את המשחק בצורה מהנה ולא 10-15 פריימים לשניה ... אני מקווה ש יחזירו לי את האמון שנתתי בהם ובאמת יוציאו שישפרו את התוצאות בלי לפגוע באיכות הגרפיקה.

הוא אולי חדש אצלך אבל במקור הוא די מיושן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת, אתה מסכים איתי שזה כרטיס חזק?

ואתה מסכים איתי שהוא אמור להריץ לי משחקים כמו Half-Life 2 ו 3 בצורה סבירה שניתן להנות מהמשחקים?

אני לא מצפה ממנו שיריץ לי את המשחק ברזולוציות גבוהות ואני לא מצפה ממנו שיריץ לי את המשחק עם פילטרים, אני מדבר על 800X600 או 1024X768 באיכות סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נראה שהבולשיט מגיע לרמות חדשות והשמצות לגבי נוידיה מגיעות לשיאים חדשים [לא שיש לי מניות שם אלא פשוט נמאס]

לדעתי הגרפים האלה זה בולשיט רציני שעיקר שאין סיכוי שבעולם שכרטיס שעובדתית יותר חזק מ9800 יהיה נמוך בביצועים ב50 אחוז...

אחוזים בודדים הייתי עוד לוקח בספק אבל 50?! למה נראה לכם שזה נכון נראה לכם שאירגון כמו נוידיה שפי שתיים בערך גדול\חזק יתן למקרה כזה לקרות ועוד לאחד מהמשחקים המשפיעים בעולם... ממש לא נראה לי ואולי באמת יש הצדקה לדריוורים אני ממש לא יודע

אבל... האני מאוד מפקפק באמינות הגרפים ויכול להיות ששתי האתרים קיבלו מאותו מקור... או שאני לא יודע וזה ממש לא מעניין אבל אני מאמין ברגע שיצא המשחק והבולשיט שמציף את האינטרנט כבר שבועות לגבי ביצועים יגמר בזה שהכרטיסים יריצו ברמה כללית בדיוק אותו דבר....

ושכחתי לציין... כל הבולשיט הזה בכלל בגלל 9 and 8 שבחומרה יש כר תמיכה כלומר עידכון הדריוורים כן תחולל פלאים...

כי זה הנתון היחיד שמשפיע פה... תמיכה לא מלאה של הדריוורים ב9...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאיש GF TI4200 גם אני שותף לתקווה שנוכל להריץ את המשחק ברמה גבוהה, יש לזכור שהבנצ'מרקים נעשו על ההגדרות הכי טובות, בהגדרות דירקטX8 הGF FX5600 הראה ביצועים סבירים ככה שיש לנו עוד סיכוי :-X

כשרואים תוצאות כאלו באמת מתגמדת העובדה אם יש לכרטיס 128 או 64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הגרפיים האלה זה הבולשיט הכי גדול שיש , אני קניתי gffx 5900ultra ובדקתי אותו נגד r9800pro של חבר על המחשב שלו :

p4 3ghz

1giga ram (dual 2x512)

ב3dmark 2003 עם ה update האחרון הr9800 קיבל 5710 לעומת 6190 של הgffx

(הכל בdefult)

ב3dmark 2001se עם ה update האחרון הgffx קיבל 19000 לעומת 18300 של הr9800

אז איך זה שבכל השוואה שראיתי הr9800 יותר טוב!?

זה מוכיך שהיא אפשר להאמין לכל האתרים האלה וtom ידוע בתור אדם לא אמין , אצלו תמיד היו ותמיד יהיו יותר טובים מamd (אולי זה בגלל שintel ממנים אותו ? אתם חושבים ? לא לא יכול להיות tom חייב להיות אמין כי יש לו אתר גדול , נכון !?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כבר מתחילים לבכות , מה בגלל איזה טבלה מסכנה ...

עד שזה לא יהיה על המחשב שלכם , אין לכם ממה לחשוש ...

אני בטוח שהכרטיס GF4 Ti4200 יסתדר מאוד יפה עם המשחק , כיוון נכון של Options יאפשר לכם לשחק ... וזה לא יהיה מגעיל .

בקיצור לא להתייחס לטבלאות האלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול הגרפים האלה זה שטויות וטריק שיוויקי אחד גדול של ATI לפי מה שאני יודע ATI חתמו על הסכמים עם המפתחים של האלף לייף 2 הגרפים האלה גם הוצגו בקנס של ATI אז מה אנחנו מצפים שATI תציג את הכרטיס שלה מאחורי הכרטיס של אנווידיה או מעט מעליו הרי ברור שכדי להראות עליונות כביכול בשוק הם חייבים להראות את הכרטיס שלהם חזק מאוד נגד ספינת הדגל של אנווידיה.

תגובתה של אנווידיה נראת לי די משכנעת NV תמיד יצרו דריוורים טובים ושהיו תקלות תיקנו אותם במהרה אני דיי מאמין להם שהם אומרים שהבנצ'ים היו על דרייורים ישנים.

WAR HAMMER אחי אין לך מה לדאוג אני בטוח שהTI4200 שלך יפעיל את המשחק הזה בלי כול בעיה.

את התוצאות האמיתיות נוכל לראות רק שהמשחק יצא ואנחנו האנשים שלא מושפעים מכול הזבל השיווקי הזה נעשה את הבדיקות על המחשב שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל החוששים שמא כרטיס ה Ti4xxx שלהם לא יריץ את המשחק לאור הנתונים שהוצגו היום - אל תחששו.

ברוב המקרים, ביצועי סדרת ה Ti4xxx עולה על אלו של ה 5600 Ultra (כן, גם ה Ti4200 יותר טוב ממנו במקרים מסוימים, ובמקרים אחרים הפעם ביניהם זעום ולא משמעותי).

כך שאם ה 5600 Ultra מראה ביצועים גרועים, זה לא אומר שלא תוכלו לשחק כלל עם Ti4200 - נהפוכו.

כמובן שהמשחק יקרטע מאוד עם AntiAliasing ו Anisotropic Filtering, אז תצטרכו להסתדר בלי זה..

tazok - זה שהנתונים הוצגו בכנס שאורגן ע"י ATi לא רלוונטי בכלל - הם הוצגו ע"י Valve (ותאמין לי שאין לחברה הזו שום אינטרס לפגוע ב , בסופו של דבר מה שהם רוצים זה למכור את המשחק לכמה שיותר אנשים) והנתונים שנמסרו לאתר AnandTech מאמתים את מה שהוצג בכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הגרפיים האלה זה הבולשיט הכי גדול שיש , אני קניתי gffx 5900ultra ובדקתי אותו נגד r9800pro של חבר על המחשב שלו :

p4 3ghz

1giga ram (dual 2x512)

ב3dmark 2003 עם ה update האחרון הr9800 קיבל 5710 לעומת 6190 של הgffx

(הכל בdefult)

ב3dmark 2001se עם ה update האחרון הgffx קיבל 19000 לעומת 18300 של הr9800

אז איך זה שבכל השוואה שראיתי הr9800 יותר טוב!?

זה מוכיך שהיא אפשר להאמין לכל האתרים האלה וtom ידוע בתור אדם לא אמין , אצלו תמיד היו ותמיד יהיו יותר טובים מamd (אולי זה בגלל שintel ממנים אותו ? אתם חושבים ? לא לא יכול להיות tom חייב להיות אמין כי יש לו אתר גדול , נכון !?)

וזה בגלל שNvidia מרמה ב3DMark... תתקין את הדרייברים 44.03 וPatch 330 והתוצאה ב2003 תרד ב1000 נקודות.. והגזמת עם התוצאה 19000, FX לא יכול להוציא תוצאה כזאת ב2001.. 9800PRO יותר טוב ל2001, והתוצאה המקסימלית שאפשר להוציא זה כמו שחבר שלך קיבל.. בלי OC אני מתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tazok - זה שהנתונים הוצגו בכנס שאורגן ע"י ATi לא רלוונטי בכלל - הם הוצגו ע"י Valve (ותאמין לי שאין לחברה הזו שום אינטרס לפגוע ב , בסופו של דבר מה שהם רוצים זה למכור את המשחק לכמה שיותר אנשים) והנתונים שנמסרו לאתר AnandTech מאמתים את מה שהוצג בכנס.

נהפוכו הוא.... זה מאוד רלוונטי מלחמת השיווק בין שתי היצרניות הופכות את הנתונים ללא אמינים הגרפים מוגזמים ואני גם לא מאמין לValve

שכמו שנאמר פה פיתחו את מנוע המשחק בשיתוף עם ATI ואתה יודע שכתוצאה מהסכמים יש גם סעיפים שאתה לא יודע עליהם...

אני לא מאמין עד שאני יראה מבחנים אחרי שיחרור דריוורים חדשים ומבחנים ממקורות חדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה עכשיו אני יותר רגוע, הודות לכם :-*

אני באמת לא הבנתי איך זה קורה שהכרטיסים של כל-כך גימגמו במשחק הזה וזה ממש לא היה נראה לי הגיוני שהתחרות היא עד כדי כך קשה והחברות עד כדי כך נלחמות אחת בשניה עד לרמה כזאת.

אנחנו באמת צריכים לחכות ולראות מה יהיו התוצאות במו עיניינו.

עכשיו, פירסמו בכלל את הדרישות של המשחק איפה שהוא?

אם כן אז איפה אפשר למצוא את זה, זה יכול להיות מעניין וגם לעזור לנו קצת בשאלה שלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...