ביצועי כרטיסי מסך על Half Life 2 - הסוף להשערות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצועי כרטיסי מסך על Half Life 2 - הסוף להשערות

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

אחרי כל הדיונים, כל השאלות וכל הדעות שוחררו בנצ'מרקים לכרטיסי הGF FX והרדאונים המתקדמים.

חדשה מס' 1

חדשה מס' 2

לינק ישיר לכתבה עם המבחנים והפירוט בFiringSquad

ולעצלנים, מבחן ביצועים במצב DirectX9 מלא

hlperf.gif

מחר יפורסמו עוד בנצ'מרקים באתר AnandTech

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

כאחד שרכש 5900u , עלי להאמין... אני חייב להאמין - שהדרייברים החדשים מבית ישפרו את המצב....

אם לא...

תמיד אפשר למכור את הכרטיס ולקנות 9800pro...

tho in we trust , אחרי הכל את בעיית הריצוד הם תיקנו בעזרת תיקון ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שכתוב בכתבה שבFiringSquad

Valve has just finished their slide presentation on the topic and has allowed us to give you the graphs in this article that are the results of their own internal testing of recent ATI and hardware when running Half-Life 2. Some of the text you see in this article will be taken directly from their powerpoint slide presentation.

ולפי החדשות

התגובה של לא אחרה לבוא והיא טוענת כי כל הבדיקות הללו נעשו בעזרת סט הדרייברים 45.23, ואילו סט הדרייברים החדש שלהם (מסדרת 50) מכיל אופטימיזציות רבות למשחק.

אני מתאר שבימים הקרובים נדע מה באמת הביצועים של נווידיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחידי שתוהה על איזה מחשב זה רץ?

ד"א, זה אומר שנראה את הNV38 מאוד בקרוב, לא תשאיר את ה5900 כספינת הדגל שלה כאשר הוא נרקע ע"י כרטיסים זולים בחצי ממנו, אני חושב שהם יקדימו את שיחרור הNV38.

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת מכה חזקה לNvidia. (עמוד אחרון של Toms hardware)

At the end of the presentation, Valve´s Gabe Newell explained that his choice to launch Halflife 2 in cooperation with ATi was heavily influenced by the findings he just presented. He thinks that Halflife 2 should be bundled with a graphics card that runs the game at its best. Newell strictly dismissed rumors that his comments about the disappointing performance of cards were based on a deal between and ATi.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיקות האלו נראות לי הגיוניות ביותר, הביצועים של 5900U עם DX9 ממש לא מתקרבים לשל 9800P, למשל בסקירה הבא על Tomb Raider: Angel of Darkness, משחק שגם תומך בDX 9 התוצאות דומות, 9800PRO עוקף את הFX ביותר מ50%: http://www.beyond3d.com/misc/traod_dx9perf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני לא יודע מה איתכם אבל אני מאד מאד מבואס :-\

כי אני בן אדם שאין לו ממש תקציב, ואני לפני כחודש-חודש וחצי השקתי את כל קופתי בלקנות כרטיס מסך חדש (Leadtek Geforce 4 TI 4200 128mb) והוספתי עוד טיפה בשביל ה 128 מגה ועוד טיפה בשביל חברה שתאפשר לי אוברקלוק טוב וכל זה היה במטרה גרום למשחקים כמו 3 ן HALF-LIFE 2 לרוץ לי טוב, ועכשיו, אחרי שאני רואה את התוצאות של המשחק שאני הכי מצפה לו בעולם והייתי כל-כך שמח שהוא קרב ובא אלינו פשוט בא לי לבכות :'( :'(

הייתי בטוח שהכרטיס שלי עוד יריץ לי את המשחק בצורה מהנה ולא 10-15 פריימים לשניה ... אני מקווה ש יחזירו לי את האמון שנתתי בהם ובאמת יוציאו שישפרו את התוצאות בלי לפגוע באיכות הגרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...