אובמה זכה בפרס נובל לשלום. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אובמה זכה בפרס נובל לשלום.

Dark_Phantom

Recommended Posts

אז כמו שאמרתי... *טפיחה עצמית על השכם*:

נראה לי שהוועדה החליטה "לדרבן" אותו באמצעות הפרס, הוא רוצים לאתגר אותו כדי שיצדיק את הבחירה. אולי רעיון לא רע האמת... אבל בהחלט החלטה אינטרסנטית ולא מבוססת.

וואלה:

""אני מופתע מההחלטה להעניק לי פרס נובל לשלום, ולמען האמת איני מרגיש שאני ראוי לו. אך אקבל את הפרס כקריאה לפעולה, קריאה להתמודד עם אתגרי המאה ה-21". כך אמר הערב (שישי) נשיא ארצות הברית ברק אובמה בתגובה ראשונה להודעה על זכייתו בפרס נובל לשלום לשנת 2009. "

ולזה אני קורא שיעור בענווה... כל הכבוד לו. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

וואלה:

""אני מופתע מההחלטה להעניק לי פרס נובל לשלום, ולמען האמת איני מרגיש שאני ראוי לו. אך אקבל את הפרס כקריאה לפעולה, קריאה להתמודד עם אתגרי המאה ה-21". כך אמר הערב (שישי) נשיא ארצות הברית ברק אובמה בתגובה ראשונה להודעה על זכייתו בפרס נובל לשלום לשנת 2009. "

אני מוכן לשלם 10 אלפים שקלים מרשרשים ללבן שירה לכושי הזה בראש,נמאס כבר מהברברת שלו :anim-jjd:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה:

זה נקרא יועצים טובים, נראה לך שבאמת הוא אמר את זה באופן ספונטני? אנשים ישבו על זה עד שהם הבינו שזה יהיה עדיף מאשר להתחיל להתפאר על משהו שלא מגיע לו ואז לחטוף חיצים מהתקשורת.

אני מוכן לשלם 10 אלפים שקלים מרשרשים ללבן שירה לכושי הזה בראש,נמאס כבר מהברברת שלו :anim-jjd:

אני מוכן לשלם 10 זוזים לראשון שיתן לך באן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא יועצים טובים, נראה לך שבאמת הוא אמר את זה באופן ספונטני? אנשים ישבו על זה עד שהם הבינו שזה יהיה עדיף מאשר להתחיל להתפאר על משהו שלא מגיע לו ואז לחטוף חיצים מהתקשורת.

אני מוכן לשלם 10 זוזים לראשון שיתן לך באן.

תאמין לי אחרי שתחטוף כמה שיאהבים על הראש,פתאום את תקלוט על איזה שלום אובמה דיבר?,וכן הבאן שלך לא מזיז לי-הבן אדם הזה סכנה כמו שרבין היה בזמנו סכנה-הוא כול כך עיוור זה חמורר :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צחוק צחוק, אם זה היה פורום אמריקאי כבר היית מקבל דפיקה בדלת מהFBI...

אתה חי בסרט קשה,פתחו עצומה לרצוח את אובמה בfacebook ,למה נראה לך שהודעה באיזה פורום אנונומי בארה"ב ישנה משהוא,אם בכלל הFBI ישמו לב לזה.

בכלל אובמה זה אסון בקנה מידה בין לאומי,הוא מרדים את העולם וחבל-כולנו נשלם על הטעויות שלו כמו שאנחנו משלמים על הטעויות של אוסלו.כן אנחנו משלמים על הטעויות של אוסלו עד היום וכך גם גלעד שליט שמשלם על כך יום יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא אתה חמור או שאתה עושה מעצמך,הFBI לא כאלה חכמים-הם לא יעלו על כול הודעה בפורום שתכתוב אז מישהוא כתב-להרוג את אובמה-נראה לך שמייד נפתחת חקירה??

בונא תחזיר את הסרט שאתה חיי בוא מהר !!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא אתה חמור או שאתה עושה מעצמך,הFBI לא כאלה חכמים-הם לא יעלו על כול הודעה בפורום שתכתוב אז מישהוא כתב-להרוג את אובמה-נראה לך שמייד נפתחת חקירה??

בונא תחזיר את הסרט שאתה חיי בוא מהר !!!!!!!!!!!

היי בוא נעשה ניסוי ותוכיח לנו שאתה גבר-גבר:

http://www.politicalforum.com/current-events/96555-obama-wins-nobel-peace-prize.html

שפוך מה שעל ליבך.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...