מחפש פרטים על המשחק RISEN - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פרטים על המשחק RISEN

ag43

Recommended Posts

האיזור נשאר נקי (לפחות מהמפלצות הרגילות כמו זאבים/חזירים וכו). בפרק הבא יכולים להגיע עוד אויבים אבל רק כאלו שקשורים לעלילה ומעט מאוד (אני לא אגיד אלו בשביל לא להרוס). אני מצאתי שיטה ממש טובה להתמודד עם יותר מאויב אחד כשהייתי חלש. אופציה ראשונה היא לנסות למסוף אחד מהם הצידה ולהתמודד איתם אחד אחד ככה. כשזה לא היה אפשרי או שאפילו אחד היה חזק מידיי(כמו העוג בפרק הראשון) הייתי מושך אותם ל NPC קרוב ונלחם איתו ביחד, ז"א הייתי מביא אותו ליד דמות לא פגיעה (יש כאלו המון - הדמויות שחיוניות לעלילה לא יכולות למות) ומשתמש בה כמגן/עוזר ללחימה. ככה הצלחתי במחנה של הדון למשל בפרק הראשון לנצח 5 עוגים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להרוג OGRE? לא זוכר...

הטקטיקה היא כמו שהוא אמר, להתחבא לזוז הרבה אחורה. אתה יכול רק להרגיז אויב אחד ולקרב אותו במקום את שניהם, זה פונקציה של המרחק.

סיבובים זה גם עובד לא רע, למשוך אותם למעברים צרים, שהשני לא יכול לעבור...אבל הכי חשוב זה לעשות את המשימות הקלות קודם במשחקים האלה.

כי זה לא מאוזן כמו BG או ושות', וזה חלק מהכיף לפגוש את המפלצת שקרעה אותך קודם ולהתנקם בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תאמן Sword fighting לרמה 7, יש לך אופציה לטעון התקפות ואז אתה קופץ קדימה עם המכה והיא שוברת הגנות, כך שהשיטה היעילה ביותר נגד אויבים חזקים זה לתת מכה חזקה ואז עוד 1-2 מכות מהירות, לקפוץ אחורה וחוזר חלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקפוץ אחורה?!

ד"א - הטעינה לא תמיד שימושית, יש אויבים ממש מהירים (זאבים ועופות ים למשל) שמנצלים את השבריר שניה של הטעינה להתקפה ובכך מבטלים את הטעינה. זה שימושי נגד אויבים חזקים ואיטיים (למשל האנשי לטאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקפוץ אחורה?!

ד"א - הטעינה לא תמיד שימושית, יש אויבים ממש מהירים (זאבים ועופות ים למשל) שמנצלים את השבריר שניה של הטעינה להתקפה ובכך מבטלים את הטעינה. זה שימושי נגד אויבים חזקים ואיטיים (למשל האנשי לטאה).

לחיצה פעמיים על אחורה = קפיצה אחורה.

גם מול אויבים זריזים יותר זה עובד טוב, פשוט צריך טיימינג - בדרך כלל הם רצים אליך ואז נעצרים במרחק קטן, צריך להתחיל לטעון את המכה כשהם מתקרבים כך שהיא תינתן בדיוק כשהם מגיעים לטווח, זה דורש טיפה אימון אבל יש כ"כ הרבה מהם במשחק כך שדי מהר אתה קולט את התזמון המדוייק.

מכה אחת כזו הורגת את רוב היצורים החלשים מיד.

לדעתי היא דווקא מאוד יעילה מול עופות ים מכיוון שהם תמיד קופצים אחורה והמכה הזו לוקחת אותך קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם נקודות למידה זה לא בעיה.

בכלל,שוב,יחסית לגות'יק 1 ו2 שפשוט היו ברוטליים ברמות מטורפות(כ"כ ברוטליים שאם לא היית בונה דמות בצורה הנכונה ביותר BY THE BOOK,היית מגיע למצב שפשוט לא היית מסוגל להרוג יותר אויבים בכלל,כולם היו חזקים מדי,נקודה.),גות'יק 3 וRISEN הם ממש משחק ילדים עם גלישה קלילה עד לסוף המשחק,שמאפשרת לך בסופו של דבר להשקיע פחות או יותר בכל הסקילים והאטריביוטים הקיימים..

בכל מקרה,אני מאוד מבסוט ממערכת הקרבות של RISEN,מדובר בשיפור אדיר לעומת סדרת גות'יק..כל העניין עם הדודג'ינג שעובד בצורה מעולה בRISEN הוא משהו שהמפתחים ניסו לעשות עוד מגות'יק הראשון ללא הצלחה..זה מוסיף מימד טקטי ומהנה לקרבות שגורם להם להיות מאתגרים וכיפיים תמיד,ולא ליפול למונוטוניות מרדימה כמו רוב משחקי הRPG..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא טריינר שיביא אותי לרמה 7 בחרב (אני ברמה 7 עם בעזרת טבעת), כל הטריינרים הביאו אותי לרמה 6 ואז פשוט אין יותר את האופציה לבקש מהם אימון בחרב, קרה לעוד מישהו? יכול להיות שפספסתי משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שגם ב HARBOUR CITY אפשר זה שילד המזח קצת אחרי המגדלור של ג'ק.

אגב, סיימתי את המשחק עכשיו..סוף סוף..באמת יחסית קצר לגוטיק, אבל מספיק ארוך ויש גם אופציה להמשך. בקיצור, שווה.

היה שם קטע פסיכי שהסתובבתי שעות כדי למצוא ELDURIN ופשוט הייתי צריך לגעת במחסום קסמים ואז היה אפשר להתקדם ולחזור ל CYRUS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה להסיר ולהתקין מחדש את המשחק כדי לפתור את בעיית התצוגה שציינתי. איפה השמירות?

לא משנה, מצאתי.

כלום לא עוזר! המשחק ממשיך להיות ירוק! :bash:

מה אפשר לעשות? איפה אני יכול לקבל עוד עזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל,שוב,יחסית לגות'יק 1 ו2 שפשוט היו ברוטליים ברמות מטורפות(כ"כ ברוטליים שאם לא היית בונה דמות בצורה הנכונה ביותר BY THE BOOK,היית מגיע למצב שפשוט לא היית מסוגל להרוג יותר אויבים בכלל,כולם היו חזקים מדי,נקודה.),גות'יק 3 וRISEN הם ממש משחק ילדים עם גלישה קלילה עד לסוף המשחק,שמאפשרת לך בסופו של דבר להשקיע פחות או יותר בכל הסקילים והאטריביוטים הקיימים..

אחרי G2:NOTR גוטיק הראשון דווקא הרגיש לי קל בטירוף חוץ מההתחלה (הקושי העיקרי בו היה שליטה מזעזעת וממשק/תפריטים מעט מוזרים).

אם ככה RISEN לא ממש יהווה אתגר בשבילי, נכון ?

ועוד דבר חשוב, איך האווירה במשחק לעומת G1/2 ולעומת G3 שהיו שונים מאד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...