דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 43 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

wrecker, אני אישית משתמש ב-8600GT שלי לפיזיקס אז אין לי שום רחמים עצמיים או שיט כזה.

מעצבן אותי כמה ש מנסה להפוך למונופול ולהפוך את השוק הזה ללא תחרותי.

זה דווקה מאוד חכם מצידה.. זה אחד הקלפים שהיא מחזיקה בשביל שלקוחות יקנו אותה ולא ATI

אני לא מבין אתם כל הזמן רוצים שוויון ושיהיה פייר.. אם NV בחרה להשקיע בפיזיקס מה לא בסדר בזה?

הם פשוט בחרו מהלך שונה מATI שבעיקר השקיעו בביצועים נטו על פני .. כל חברה והמהלך שלה וללקוח נשאר להחליט

מה יותר טוב לו.

אם לא הייתה תחרות והכל היה סטנדרט היו לנו היום כרטיסים סטנדרטים ויקרים להחריד.

מצידי שATI במקום להמציא תירוצים שיתנו מענה כזה או אחר לפיזיקס ..

מצד שני לא הייתי רוצה שNV יהפכו לקריאטיב שהפכו אז לסוג של מונופול.. תחרות חייבת להמשך

אבל אי אפשר לכעוס על חברה כי היא יותר מתקדמת מהשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש נקודה שאתה מפספס.

PHYSX כטכנולוגיה היא דבר אדיר, מאוד פשוט למימוש וגורם הנאה רבה

הבעיה היא היקף השימוש בטכנולוגיה. בשוק המשחקים היקף השימוש בPHYSX הוא אחוזון קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש נקודה שאתה מפספס.

PHYSX כטכנולוגיה היא דבר אדיר, מאוד פשוט למימוש וגורם הנאה רבה

הבעיה היא היקף השימוש בטכנולוגיה. בשוק המשחקים היקף השימוש בPHYSX הוא אחוזון קטן.

אחוזון קטן מכלל המשחקים..

אחוז גדול במשחקים המובילים!

זה כל ההבדל

המשחק שהכי שכנע אותי לחכות ולקנות NV זה MAFIA II והוא עדיין לא יצא .. הגיוני או לא זה מה שקנה אותי

לא שהיום אין מספיק משחקים שזה כבר שווה בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחוז גדול במשחקים המובילים? אתה מקשיב לעצמך? או סתם זורק אמרה?

אלו הם רשימת המשחקים המובילים במשך ה12 חודשים האחרונים אחרונות לפי GAMESPOT

#

Dragon Age: Origins

Battlefield: Bad Company 2

Mass Effect 2

DiRT 2

Left 4 Dead 2

Batman: Arkham Asylum

Street Fighter IV

Age of Conan: Rise of the Godslayer

Mass Effect 2: Overlord

IV: Episodes From Liberty City

Just Cause 2

Napoleon: Total War

Europa Universalis III: Heir to the Throne

Tales of Monkey Island

The Sims 3: World Adventures

אתה יודע מה? בוא נוסיף גם את של ה6 חודשים האחרונים ככה להיות פיירים:

LEGO Harry Potter: Years 1-4

Singularity

Plain Sight

The Sims 3: Ambitions

Tropico 3: Absolute Power

Blur

Shatter

האר את עיניי, האם אתה רואה אחוזים גדולים?! יש פה באטמן אז זאת נקודת זכות אחת, ויש רק המים במשחק JC2, המים למען השם.

אז אחנו מקבלים 4.5%, ארבעה וחצי אחוזים הם אחוז גדול? לא נראה לי

שים לב שאני קורא לזה 4.5% כדיי להחשיב את כלל הכותרים, אבל מה שאני רואה זה כותר מוביל אחד! במשך 12 חודשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחוז גדול במשחקים המובילים? אתה מקשיב לעצמך? או סתם זורק אמרה?

אלו הם רשימת המשחקים המובילים במשך ה12 חודשים האחרונים אחרונות לפי GAMESPOT

#

Dragon Age: Origins

Battlefield: Bad Company 2

Mass Effect 2

DiRT 2

Left 4 Dead 2

Batman: Arkham Asylum

Street Fighter IV

Age of Conan: Rise of the Godslayer

Mass Effect 2: Overlord

IV: Episodes From Liberty City

Just Cause 2

Napoleon: Total War

Europa Universalis III: Heir to the Throne

Tales of Monkey Island

The Sims 3: World Adventures

אתה יודע מה? בוא נוסיף גם את של ה6 חודשים האחרונים ככה להיות פיירים:

LEGO Harry Potter: Years 1-4

Singularity

Plain Sight

The Sims 3: Ambitions

Tropico 3: Absolute Power

Blur

Shatter

האר את עיניי, האם אתה רואה אחוזים גדולים?! יש פה באטמן אז זאת נקודת זכות אחת, ויש רק המים במשחק JC2, המים למען השם.

אז אחנו מקבלים 4.5%, ארבעה וחצי אחוזים הם אחוז גדול? לא נראה לי

שים לב שאני קורא לזה 4.5% כדיי להחשיב את כלל הכותרים, אבל מה שאני רואה זה כותר מוביל אחד! במשך 12 חודשים

שכחתם שהם השקיעו בתמיכה לעוד פיצ'ר:

L4D2, Batman, BC2, SF4, ME2, IV

הם כולם 3D Vision Ready שזה כמעט 50% מהמשחקים שרשמת שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wrecker, אני אישית משתמש ב-8600GT שלי לפיזיקס אז אין לי שום רחמים עצמיים או שיט כזה.

מעצבן אותי כמה ש מנסה להפוך למונופול ולהפוך את השוק הזה ללא תחרותי.

יש לי גם 8600GT שאני מתכנן לשדרג ועל הלוח שלי יש עוד PCI-e 16... (אם כי הוא לא מיועד ל-SLI), יש אפשרות לשים כרטיס מסך אחר ולהשתמש ב-8600GT להורדת העומס במשחקים (כלומר שיהיה מיועד לפיסיקס מצידי)?

יש מצב שתזרוק איזה משפט או שניים על זה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wrecker, איך בדיוק זה יעיל לתכנן מבחינת קוד את הפיזיקס כמשהו שרק הכרטיסים שלה (= nv) מסוגלים להריץ טוב? זה לא סוג של מונופול לדעתך?

מה שגם, זה לא רק זה, זה נאמר אחרי הרבה מאוד מסקנות. לדוגמה משחקים. יש כל כך הרבה משחקים ש- דואגת לסגור עסקאות שיעבדו טוב יותר עם הכרטיסים שלה וזה ברור לכולם, בעיקר בבאנצ'מארקים (כרטיסים חלשים בהרבה של NV משיגים כרטיסי עלית של ATI).

Dimka, אני משתמש בו לפיזיקס בלבד, אבל תחפש קצת- הנושא נטחן פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SyndromE עזוב..

משחקים במשחק עם תמיכה בפיזיקס על כרטיס בלי תמיכה ובאים לפורום להוציא תסכולים בשביל להסביר כמה הם לא צריכים את זה

זה אותו דבר האנשים שנגד האייפון.. הם יקנו כל דבר אחר בשביל להגיד ששלהם יותר זול ויותר טוב וכל דבר שתגיד שלאייפון יש

ולמכשיר שלהם אין הם יגידו "מי צריך את זה?"

מאז פיפ"א 98, בהיותי בן 16 לערך לא נגעתי במשחק מחשב שמשוחק במחשב (לעיתים אני חוטא במשחקי אסטרטגיה של פלאש, כאלו שרצים על קסיו אם רק ארצה).

אם נראה לך הגיוני שהפיזיקה יכול לרוץ על מעבד I7 באותה מהירות כמו על כרטיס מסך של ובטח ובטח על של ATI ו- מסרסים אותו בכוונה ברמת הקוד כדי שלכאורה יראה שזו באמת טכנולוגיה שמותאמת בלעדית לכרטיס הזה ויוצרת דת אחריו, אני שמח להמנות על הקבוצה שאתה משמיץ.

זו רמאות לשמה מה ש- עושים.

לא נורא, שנה, שנתיים וניפטר מזה (לא שלי זה ישנה, אני פשוט אוהב לראות שזו של השוק המודרני - תקן פתוח).

שוב פעם אני חוזר - כל מיש שחושב שפיזיקס רץ על כרטיס במהירות מסחררת כי הכרטיס הוא של nVidia ויש לו יכולות שאין ל- ATI ולמעבד שיקרא שוב את הכתבה והניתוח המעמיק הזה.

הסיבה היחידה שפיזיקס רץ בצורה כזו על המעבד (לא לדבר אצל ATI) היא ש- nVidia סרסו אותו.

נו באמת, 10 שנים אחרי שאינטל מנחה חברות לנטוש את ה- x87 באה nVidia ובונה קוד מבוסס על x87 ללא תמיכה בת'רדים (כמובן שעל כ. המסך יש מאות על גבי מאות של ת'רדים).

זו רמאות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ קודם כל נראה שלא התייחסת כלל ללינקים שקישרתי. שנית, למי איכפת אילו שיקולים ישנם מאחורי הקלעים, כל חברה והאינטרסים שלה.

אני בתור לקוח מסתכל על התוצאות בשטח (כולל משחקים בפיתוח) במקום להתלונן ולהחרים, גם לי יש אינטרסים.

מה איכפת לי מה הכרטיס של ATI או המעבד היה יכול לעשות, כל עוד הוא לא עושה :nixweiss:

אגב DJ, מכל המשחקים שרשמת, כ-23%~ מהם משתמשים ב-physx... על ה-CPU.

(עריכה: יותר מדוייק 18%, כי JC2 לא משתמש ב-physx, אפילו שהוא כן מנצל cuda)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרמית היא להציג זאת כמשהו שחובה שיהיה לך כרטיס מסך בשביל ביצועים כאלו.

מסתבר שהמעבד עם קוד נכון היה בעל ביצועים דומים עד מאד.

ולכן, אם אתה רוצה יכולת פיזיקס שלא יההי לך חשש שאתה חייב , זה יגיע לכולם ויותר מכך, מסתבר שאת רוב מה שיש כיום תקבל עם המעבד.

רק הלקוחות צריכים להראות במופגן שהם רוצים זאת, בפתוח.

אין צורך להסתכל בלינקים אחרים, מה הטעם בהם?

יש בהם סתירה לעובדות שהקוד הוא x87, כלומר רץ בלפחות חצי מהיכולת של מעבד (שלא לדבר שאין אופטימיזציה לת'רדים, כלומר עם מעבד 4 ליבות זה כבר 4 פעמים ביצועים של היום, כלומר סדר גודל של אותם ביצועים של הכרטיס הגרפי)?

אם אין סתירה אין בהם מידע רלוונטי.

כל מי שירכוש בשביל הפיצ'ר הזה שיבין, לא קיבלת כלום.

הקוד הזה יכל לעבוד על המערכת שלך יפה מאוד גם בלי כרטיס .

לחשיפה הזו תהיה משמעות טדירה להמשך, יצרני משחקים שיבינו זאת יבינו שלא עוד, אין באמת צורך אמיתי להגביל את הביצועים שלהם לפחות משליש מהלקוחות.

כשהם יפנו לאלטרנטיבות, כולנו נרוויח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינקים שקישרתי יש גם סתירות, גם סיבות וגם פתרונות כוללים לכל הטענות שלך ב-physx sdk הבא שישוחרר.

אם רק היית טורח לקרוא את מה שאתה לא רוצה לשמוע... חבל לי לצטט ולהסביר לאחד עם ראש בקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינקים שקישרתי יש גם סתירות, גם סיבות וגם פתרונות כוללים לכל הטענות שלך ב-physx sdk הבא שישוחרר.

אם רק היית טורח לקרוא את מה שאתה לא רוצה לשמוע... חבל לי לצטט ולהסביר לאחד עם ראש בקיר.

בדור הבא?

למה בכלל להעז לפתח את זה ב- 2006 בשימוש ב- x87?

רק בשביל מניפולציה זולה על המשתמשים.

אני באמת לא מבין את הנקודה שלך, מבחינתך, קדושים כל עוד הם יכולים לקחת מכל צרכן פי 10 כסף יותר מכולם ולתת עוד גרם ביצועים.

נו באמת...

זו לא הערצה עיוורת, זו כמעט פשוט טיפשות.

מלבד כאלה שיש להם אחוזים של מניות לא רואה שום צרכן עם ראש מחובר לכתפיים שיכול לתמוך בגישה כזו של חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...