דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 44 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

1. תשאל את Ageia. אנוידיה קנו אותם ב-2008, שהמנוע כבר היה קיים ומבוסס x87

2. אתה סתם מגזים.

3. אין לי שום בעייה עם גישה של חברה שדואגת לקדם את הגיימינג ולספק ערך מוסף ללקוחותיה. אני קונה מה שטוב לי, בלי קשר ל"לתמוך".

אפשר לחשוב מה אתה מרוויח מהגישה של ATI, מלבד מצבור לכלוך וטענות למתחרות שלה.

אפילו לתקנים הפתוחים nvidia מספקת יותר תמיכה מאשר ATI, אם זה מערכות הפעלה, opengl, opencl וכו' אז תעשה לי טובה...

מבחינת nvidia, בדיוק כמו ati, כולם מוזמנים לפתח את התוכנות שלהם בכל תקן הנתמך על חומרה מביתם.

להזכירך אינטל רכשה את מנוע הפיזיקה Havok ותקעה את הפיתוח להאצת GPU (שכבר הודגם גם על NV וגם על ATI). הסיבה ברורה מספיק.

לא ראיתי אותך אז יוצא להפגין ברחובות...

אף אחד לא בא ל-NV בבקשות להמיר ל-SSE, רוב האופטימיזציות בכלל התייחסו לקונסולות, לבקשות המפתחים.

למה ש-NV ירוצו להשקיע בשיפורים למעבדים של המתחרות אם כך? יש להם מספיק עבודה גם ככה, לפחות תגיד תודה שהם ממשיכים לפתח

ל-CPU, בקצב שלהם, ותוצאות נראה בעיקר עם הגרסה החדשה. (אני כבר מראש אומר לך, אל תצפה לשיפור דרמתי כזה שיבטל את ערך הכ.מסך)

http://arstechnica.com/gaming/news/2010/07/did-nvidia-cripple-its-cpu-gaming-physics-library-to-spite-intel.ars

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניסיתם לחשוב מה זה פיזיקס? למה הוא נועד?

אתם מדברים כאילו NV המציאה איזה שם וגרמה בכח למשחקים שירשמו קוד יותר טוב לכרטיס בלי קשר לטכנולוגיה

בשביל לגרום לATI להראות רע.. NV לא המציאו את הפיזיקס, הם רק אימצו אותו אליהם.

אחד האנשים ב JC2 אמר שהם רצו ליצור אפקט מים מציאותי יותר וNV נתנו להם את האפשרות לפתח את זה בזכות

אם זה היה משהו נורמטיבי הם היו מפתחים את זה בלי קשר .. מי יודע איך האפקט הזה היה נראה על כרטיסים של ATI

או עיבוד של הCPU זה א. היה נראה רע ב. פוגע בביצועי המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו , כל הכרזה אצלם זה רעש וצלצולים.

לא כלכלי להם להוציא את ה485 כרגע, ולהוריד את מחירי ה480. יש מהם מלאים גדולים של 480 שאפשר למכור במחירם הנוכחי (אין לATI יחיד עם עוצמה דומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מעריך שמדובר ב485 - הרי היה כבר דיבורים על כל מיני "אופציות" שנשארו כבויות (או משהו בסגנון - אני לא זוכר בדיוק) בייצור של חלק מה480...

אולי נראה 485 שהליבה שלו היא מהGF104 או איך שקוראים לה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בגלל ש מציגים את זה כ''הפתעה'' באתר הבית (הרי כולם יודעים ש 460 יוצא לשוק) אז זה בטח לא יהיה 460.

אני משאר שזה כפול הליבה שיתן מענה ל 5970 או 485 שאמור היה לצאת במקור (512 CORES).

לפחות מקווה כך. :xyxthumbs:

עוד כל מיני הערכות:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?s=04ae58f5fa6a2926cfde93b971ca360a&t=255185

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה

הפסקתי לעקוב אחרי השקת הכרטיסי מסך

מתי בערך ATI או ניווידיה אמורים להוציא כרטיס מסך חד חזק במיוחד ?

אני מתכנן לקנות מחשב ואני רוצה את הכי טוב (מחשב טוב כבר יש לי HD 4850 הוא סבבה לגמרה אז אני רוצה מחשב עוד יותר טוב)

אפילו חשבתי על חיבור עוד שני מסכים 1680X1050 יחד עם הנוכחי וליצור 5040X1050 ...

גם לגבי המעבדים

יצה בקרוב מעבד 6 ליבות שעובר את I5/I7 בגיימינג ? ושהמחיר שלו לא יהיה כמו ה I7 980X ..?

אני מוכן לחקות אם זה שווה את זה ... :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשממתינים ליותר חזק ממתינים לנצח, קונים מה שנכון להיום טוב לך. מעבד 6 ליבות לגיימיג? שכח מזה, בזבוז כסף טוטאלי. בדיוק בשביל זה קיימים מעבדים כמוה965 של והI5 750 של . יחס ישיר של ביצועים אדירים במחיר הגיוני.

הכרטיס הכי חזק? מה לגביי הכרטיס הכמעת הכי חזק שעולה הרבה פחות? כמו GTX470 וHD5850 לעומת אחיהם הגדולים והרעבים?

אני לא מנסה להכנס לכיס שלך, יותר למח. את הכסף תשאיר לשדרוג הבא בעוד כמה שנים.

אם אתה שאפתן שמחפש את חויית הגיימינג האולטימטיבית אולי כדאי לך לחשוב על 3D VISION של NVIDIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשממתינים ליותר חזק ממתינים לנצח, קונים מה שנכון להיום טוב לך. מעבד 6 ליבות לגיימיג? שכח מזה, בזבוז כסף טוטאלי. בדיוק בשביל זה קיימים מעבדים כמוה965 של והI5 750 של . יחס ישיר של ביצועים אדירים במחיר הגיוני.

הכרטיס הכי חזק? מה לגביי הכרטיס הכמעת הכי חזק שעולה הרבה פחות? כמו GTX470 וHD5850 לעומת אחיהם הגדולים והרעבים?

אני לא מנסה להכנס לכיס שלך, יותר למח. את הכסף תשאיר לשדרוג הבא בעוד כמה שנים.

אם אתה שאפתן שמחפש את חויית הגיימינג האולטימטיבית אולי כדאי לך לחשוב על 3D VISION של NVIDIA

חשבתי ללכת על 5870 ולעשות הכנה ל 5870 שני בעוד כמה שנים כשאחד לא יספיק יותר

אם יהיה כרטיס יחיד שיציג ביצועים עדיפים ? בכייף אז לפחות אני עשיתי הכנה והשארתי את האופציות פתוחות

אני חושב שעדיף כבר ה 5870 בגלל שהוא קריר יותר חזק יותר ועולה כולה 150 שח יותר מה 470GTX

I5 מעבד מעולה ואני יודע שהוא לא יגביל אותי גם עוד 3 שנים

השאלה זה האם מעבדי ה 6 ליבות יעקפו את מעבדי ה 4 ליבות מתי שהוא בעתיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כשאני חושב על זה, אז יש סיכוי קלוש שמדובר בGTX 495. הרי הGTX 460 אמור לקחת 200W. נניח ומורידים טיפה את המהירויות שעון. אפשר להגיע ל כפול ב350W, וזה כבר הגיוני לכ.מסך כפול .

בכל מקרה ה460 יושק זה די ברור.. עכשיו רק נשאר תקווה ליותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...