איזה מעבד עדיף I5 750 או פנום 965 - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מעבד עדיף I5 750 או פנום 965

asaf556

Recommended Posts

הטענה השנייה שלי היא שצריך להתייחס בביקורתיות ובחשדנות למספרים של הבנצ'מרקים ?ואני לא מחדש בזה כלום. המבחנים של פוטושופ, cinebench, Futuremark מוטים לטובת בעיקר מהסיבה שעשו את כל האופטימיזציות למכונת ובנו עם הקומפיילר של והסיבות הן כרגיל, לא טכניות. בבדיקה "מדעית" יותר צריך לסנן לחלוטין את כל מה שעלול להטות את התוצאה ואת זה אף אתר מבחנים לא עושה. משתמשים במבחנים שמתוכננים למשפחה אחת, משתשמים בקומבינציות שאינן אופטימליות לכל המשתתפים בבדיקה. דוגמא לקומבינציה שכזו תוכל לראות כאן (וזה מאתר אנאנדטק) כלומר "תחליף קומבינציה של חומרה והתוצאות משתנות"

יתכן ואתה צודק מדעית, זה לא הפריע בעבר שהאתלונים אכלו את הפנטיום 4 וזה לא חשוב היום. אז מצאת שפנום יותר טוב באיזה משחק שמשחקים ברזולוציה Full HD בעוד כמה פריימים, נו באמת. בפועל במרבית הישומים הרציניים, קידוד, עריכה וסינטטיים יש יתרון למעבדי המדוברים.

אני לא חושב שצריך לרוץ ולקנות אותם כי כפי שחוזרים ואומרים כאן, למרבית המשתמשים זה באמת overkill, אבל שמישהו שואל איזה מעבד יותר חזק משניהם אז התשובה בהחלט ברורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"בור ועם הספר", לידיעתך מעבדי I7 סובלים מירידת ביצועים במשחקים כאשר HT מופעל.

בדרך כלל עדיף לסגור HT בביוס, למי שמעוניין לשחק טוב במעבדי I7, אני כותב את זה מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...