פתרון אי סחיבת מעבד AMD 720 על לוח MA770-UD3 - עדכון ביוס לגרסאת FD! - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרון אי סחיבת מעבד AMD 720 על לוח MA770-UD3 - עדכון ביוס לגרסאת FD!

Life_SyStem

Recommended Posts

זה לא משנה מה הגיוני, אם אין להם תקולים ויש דרישה למשולשים וכפולים אז הם יקחו מרובעים ויחסמו בהם את הליבות המיותרות.

ואתה לא יודע כמה אני חיפשתי ואם בכלל חיפשתי אז בוא נמנע מהצהרות יומרניות.

הבהרה: אני לא חושב ולא אומר שאתה טועה, רק שיתכנו מצבים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הליבה יציבה לא יהיו בעיות

החום עולה במקצת וגם צריכת החשמל

זה מבטל אחריות בידיוק כמו אבל אם יקרה משהו פשוט תאפס את הביוס ואף אחד לא ידע שפתחת ליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הגוף שיבדוק ויחליף את הרכיב, אם זה היבואן או היצרן - לא אכפת להם.. אלא אם כן, כפי שציינתי, הנזק נגרם כתוצאה מהאוברקלוק.

אני חושב שיש חנויות בארץ שינצלו לקוחות תמימים ויגרמו להם לקנות מעבד חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו היתה בעיית תיפעול (לא עדכנו את תוכנת הלוח) ולא בעיה במעבד עצמו.

בחנות כבר יתקינו לך את גירסת הBIOS האחרונה ולכן לא צפוייה בעיה כמו שקרתה לפותח הנושא.

אם יסחוב או לא יסחוב קרייסיס ו- התשובה נמצאת בכרטיס המסך והרבה פחות במעבד. אם יהיה לך כרטיס מסך טוב ומתאים למשחקים האלה אז השילוב עם המעבד והלוח שציינת יהיה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הCPU אצלי 82 מעלות עדכנתי ביוס והחום עדיין ככה

תדע להבדיל, אם הליבות בטמפ' הזו אז יש בעיה ותפנה לאוברקלוקינג וקירור.

כאן מדובר בבעיה אחרת, זו לא טמפ' הליבות אלא טמפ' בחיישן אחר במעבד, חיישן בודד כללי (לא כמו בליבות שיש חיישן לכל ליבה).

כמו כאן: יש למשתמש את אותה הבעיה, אתה יכול לראות בתמונה שהוא סיפק שטמפ' הליבות תקינה לחלוטין:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=432617.0

אגב- אפילו 3 עם כרטיס מסך סביר מריץ CS חלק. אין מצב שהמערכת שלך לא מריצה את המשחק כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...