פתרון אי סחיבת מעבד AMD 720 על לוח MA770-UD3 - עדכון ביוס לגרסאת FD! - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרון אי סחיבת מעבד AMD 720 על לוח MA770-UD3 - עדכון ביוס לגרסאת FD!

Life_SyStem

Recommended Posts

עם לוח של זה בדוק היה הולך נראה לי...

אל תמהר להצהיר הצהרות... ברמת העיקרון עם ערכת שבבים 790 וגשר דרומי 750 אמור לפתוח את הליבה הרביעית בעזרת ACC והביוס הנכון

אבל זה רק במידה ובמעבד אכן יש ליבה רביעית לא פעילה.. כך שלא משנה אם זה GB MSI או כל חברה אחרת..

אני רכשתי של ג'גיהבייט שעשו איתו בדיקות לפתיחת רביעית ואכן הצליחו לפתוח את הליבה (עם עדכון לביוס F5 שמכיל את ACC), אבל שניסתי לפתוח את רביעית גילתי שבעצם אין לי :silly:

לבכות על זה? נראה לי שלא... לרוב הליבה הרביעית לא אקטיבית בגלל כשל בייצור, ככה שגם אם מצליחים לפתוח אותה אף אחד לא מבטיח לך שהיא תעבוד כמו שאר שלושת הליבות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין דבר כזה "אין לי" או שיש לך בעיה בליבה או שיש לך בעיה בביוס

כל מעבדי הphenom II מכילים 4 ליבות -ב 720 יש אחת מבוטלת וב550 יש שתיים מבוטלות

מה קרה כשהעברת לhybrid ואז לAUTO ?

הכל נשאר אותו דבר - כנראה בעיית ביוס

אין פוסט - בעיית ביוס או דפוקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני הבנתי יש סדרות שמיוצרות רק עם שלושה ליבות ויש סדרות שמיוצרות עם 4 אבל אחת מהן מבוטלת... אבל אולי אני מתבלבל..

כל מקרה אצלי הכל נשאר אותו הדבר שאני מעביר למצב אוטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת מתבלבל - כל ה720 מכילים 4 ליבות עם אחת כבויה

ביוס F5 לא פותח כמו שצריך

אתה צריך ביוס F5A

http://www.overclock.net/amd-motherboards/521530-ma790x-ud4p-f5-bios-acc-support.html

תוריד F5A ותנסה

טוב גם אחרי ההתקנה של F5a איך חדש תחת השמש... מה שכן אם, זה משנה, שכחתי מהעניין שהווינדוס לא היה עולה עם הF5 אחרי הACC ואותו הדבר קורה גם עם F5a...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה !

איזה ביוס ? FB ?

עכשיו אתה צריך להריץ PRIME95\OCCT לבדוק שכל יציב

ביוס FD זה שהתקנתי...

הפעלתי עכשיו על ההגדרות הכי גובוהות שאני יכול ועובד מצוין!! זה מבחן טוב מספיק? :)

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוינדוס לא עולה כנראה יש ליבה דפוקה

תנסה לתת עוד מתח למעבד כי לפעמים זה עוזר

תנסה להשתמש במדריך שפה

http://www.overclock.net/amd-cpus/535501-amd-phenom-ii-core-unlocking-guide.html

אמרתי נואש... גם אחרי העלת מתחים למעבד ולגשר הדרומי אין שינוי.. לא נורא נסתפק רק בOC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני משנה EC FIRMWARE ל- HYBRID אני לא מקבל פוסט (כשש- ACC על AUTO), אבל כשהוא על NORMAL (ועדיין ACC על AUTO) אני כן מקבל פוסט (רק עם שלוש ליבות). אני עם המפרט שבצד, עם ה- העדכני ביותר, שהוא F3. מחר אני אעבוד על זה עוד אבל לא ניראה לי שאצליח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...