פתרון אי סחיבת מעבד AMD 720 על לוח MA770-UD3 - עדכון ביוס לגרסאת FD! - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרון אי סחיבת מעבד AMD 720 על לוח MA770-UD3 - עדכון ביוס לגרסאת FD!

Life_SyStem

Recommended Posts

כשאני משנה EC FIRMWARE ל- HYBRID אני לא מקבל פוסט (כשש- ACC על AUTO), אבל כשהוא על NORMAL (ועדיין ACC על AUTO) אני כן מקבל פוסט (רק עם שלוש ליבות). אני עם המפרט שבצד, עם ה- העדכני ביותר, שהוא F3. מחר אני אעבוד על זה עוד אבל לא ניראה לי שאצליח...

רק במצב HYBRID אתה יכול לפתוח ליבות

אתה צריך מצב hybrid + ACC AUTO רק ככה אפשר לפתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן

אבל הוא גם רשם שכשהוא לא על hybrid והACC עובד זה בסדר (למרות שככה המעבד בסטוק שלו)

מאוד מוזר שהרי רוב ה720BE נפתחים בקלות ובפורום הזה בנתיים נתקלתי ב4 720BE - שניים נפתחו ושניים לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב ה720BE בפורומים בחו''ל נפתחים (ב"רוב" אני מתכוון למעל 50%) אבל אולי אני טועה כי לא נתקלתי ברשימה של הצלחה וכישלון

ל720BE

אבל מה שבטוח הוא שרוב ב550BE נפתחים - לפי הפורום של XS זה 75% ועוד חצי אחוז בערך שנפתחים למשולשי ליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לראות איזו רשימה\טבלה

כמו פה בשביל הX2 550

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=227004

Total of 94 Successful Unlocks

Total of 29 Failed Unlocks

Total of 2 TRI Success Unlocks

זה אומר שמתוך 125 94 נפתחו שזה 75%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר את ההנחה שלי ככה:

בדיוק כשקיבלתי את המעבד התחלתי לעשות בו ניסויים (OC/פתיחת הליבה), ובעקבות כך ביקרתי בכל מיני פורומים שונים, בחו"ל בעיקר, ורוב האנשים עם המעבד הזה לא הצליחו לפתוח את הליבה האחרונה, פשוט ככה... אין טבלה מדוייקת, פשוט מהזיכרון שלי (זכרון מהזמן האחרון מאוד - המחשב הזה בן חודש וחצי~) אני יודע שרוב המעבדים האלה הם עם תקולה.

עכשיו עם 1.3SB ו- 1.45VCORE אפילו לא הצלחתי לפתוח ת'ליבה הזאת :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זו לא שום אינדיקציה. מה לגבי התוצאות שאתה לא מצאת? מה לגבי אנשים שלא פתחו את הליבות הנוספות ולא פתחו על כך דיון בפורום כזה או אחר?

בקיצור.. "ככה ראיתי בגוגל" זה לא תירוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים שקונים את המעבד הזה יפתחו דיון בפורום זה או אחר על איך לפתוח את הליבה הנוספת. רוב האנשים ייקנו אותו בכלל בגלל האופציה הזו. ורוב הת'ראדים שקראתי סיפרו על כישלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים שקונים את המעבד הזה יפתחו דיון בפורום זה או אחר על איך לפתוח את הליבה הנוספת. רוב האנשים ייקנו אותו בכלל בגלל האופציה הזו. ורוב הת'ראדים שקראתי סיפרו על כישלון.

לא כולם יפתחו דיון. רובם יקנו בשביל לפתוח ליבות? גם לא, אבל זה לא קשור בכלל.

ולגבי המשפט האחרון- בסדר גמור, רוב הת'רדים ש>אתה קראת<.. עם זה אין לי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שtomush צודק

נתקלתי בזה

http://www.overclock.net/amd-cpus/475649-amd-phenom-ii-x3-700-series.html

כמעט כל הלוחות שם תומכים בפתיחת ליבות ותסתכל כמה מעט אנשים מופיעים בOCLUB עם 4 ליבות

בדיוק הדוגמא שבאתי להביא, בדיוק. תיראה כמה אנשים ב- OCCLUB מופיעים עם 4 ליבות.[br]פורסם בתאריך: 21.09.2009 בשעה 16:17:33

לא כולם יפתחו דיון. רובם יקנו בשביל לפתוח ליבות? גם לא, אבל זה לא קשור בכלל.

ולגבי המשפט האחרון- בסדר גמור, רוב הת'רדים ש>אתה קראת<.. עם זה אין לי בעיה.

בתור אחד שיש לו את המעבד הזה וחיפש בנושא קצת יותר ממך, אני מאמין שאני צודק...

מה גם שיותר הגיוני וכלכלי ש- ייקחו את מעבדי ה- X4 התקולים שהיו להם וייכבו אחת (שגם ככה לא פועלת) לפני שיתחילו לייצר בפס ייצור נפרד את המעבד הזה. לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...